SuspendatăSRL

MERE ROSII SRL

Str. Carierei Nr. 3, Et. S+P+e, Ap. 1, Mun. Cluj-Napoca, Jud. Cluj, 437336

CAEN 1032: Fabricarea sucurilor de fructe și legume

CUI
33067430
Reg. Com.
J2014000378245
Înființată
15 aprilie 2014
Vechime
12 ani, 5 luni
Profit net 2025
-3 mii lei
Angajați 2025
0

Situație fiscală (ANAF)

  • Inactivă fiscal (ANAF)
  • Neplătitoare de TVA
  • Nu figurează cu datorii la ANAF

Stare la Registrul Comerțului

  • întrerupere temporară de activitate

Ultimul status ANAF: SUSPENDARE ACTIVITATE din data 26.03.2026

Rezumat

Pe scurt

MERE ROSII SRL (CUI 33067430) este o societate cu răspundere limitată din Cluj-Napoca, județul Cluj, înființată în 2014. Activitatea principală este Fabricarea sucurilor de fructe și legume (CAEN 1032). Activitatea firmei este suspendată.

În 2025 nu a raportat cifră de afaceri, dar a înregistrat o pierdere netă de 3.203 lei, fără angajați declarați.

Nu este înregistrată în scopuri de TVA. ANAF a declarat-o contribuabil inactiv.

Identificare

Date de identificare

CUI / CIF
33067430
Nr. Reg. Com.
J2014000378245
EUID
ROONRC.J2014000378245
Cod CAEN principal
1032 - Fabricarea sucurilor de fructe și legume
Data înființării
15 aprilie 2014
Vechime
12 ani, 5 luni
Formă juridică
SRL
Adresă sediu
Str. Carierei Nr. 3, Et. S+P+e, Ap. 1, Mun. Cluj-Napoca, Jud. Cluj, 437336

Contact

Date de contact

Datele de contact și numele sunt parțial ascunse pe pagina publică.

Telefoane (0)
-
Email (0)
-
Website (0)
-
Persoane (1)
  • IN••• G••• ROMU•••

Bilanțuri

Rezultate financiare

2015 - 2025, din bilanțurile depuse la Ministerul Finanțelor

Cifra de afaceri 2025

-

020k40k60k2015201620172019202020212022202320242025Anul 2015: 41.267 RONAnul 2016: 34.993 RONAnul 2017: 8.398 RONAnul 2019: 7.077 RONAnul 2020: 190 RONAnul 2021: 0 RONAnul 2022: 0 RONAnul 2023: 0 RONAnul 2024: 0 RONAnul 2025: 0 RON

Profit net 2025

+66,3% față de 2024

-3.203 RON

2024: -9.506 RON

-60k-40k-20k020k40k2015201620172019202020212022202320242025Anul 2015: 2 RONAnul 2016: 28.348 RONAnul 2017: -41.533 RONAnul 2019: -8.284 RONAnul 2020: -16.596 RONAnul 2021: -2.458 RONAnul 2022: -1.916 RONAnul 2023: -1.896 RONAnul 2024: -9.506 RONAnul 2025: -3.203 RON

Evoluție pe ani

  • 2025

    Cifra de afaceri
    -
    Profit net
    -3 mii lei
    Angajați
    0
  • 2024

    Cifra de afaceri
    -
    Profit net
    -10 mii lei
    Angajați
    0
  • 2023

    Cifra de afaceri
    -
    Profit net
    -2 mii lei
    Angajați
    0
  • 2022

    Cifra de afaceri
    -
    Profit net
    -2 mii lei
    Angajați
    -
  • 2021

    Cifra de afaceri
    0 lei
    Profit net
    -2 mii lei
    Angajați
    -
  • 2020

    Cifra de afaceri
    190 lei
    Profit net
    -17 mii lei
    Angajați
    -
  • 2019

    Cifra de afaceri
    7 mii lei
    Profit net
    -8 mii lei
    Angajați
    -
  • 2017

    Cifra de afaceri
    8 mii lei
    Profit net
    -42 mii lei
    Angajați
    -
  • 2016

    Cifra de afaceri
    35 mii lei
    Profit net
    28 mii lei
    Angajați
    -
  • 2015

    Cifra de afaceri
    41 mii lei
    Profit net
    2 lei
    Angajați
    -

Analiză

Indicatori financiari 2025

Marjă netăIndisponibil
—

Nu se poate calcula: firma nu a raportat cifră de afaceri în acest an.

Verde ≥ 5% · roșu sub 0

Lichiditate curentăSlab
0,05Față de anul anterior: în scădere
20212022202320242025

Activele circulante acoperă doar 4,9% din datorii.

Verde ≥ 1,5 · roșu sub 1

Grad de îndatorareSlab
721%Față de anul anterior: în creștere
20212022202320242025

721% din activele firmei sunt finanțate din datorii.

Verde ≤ 60% · roșu peste 80%

Lichiditate rapidă
Solvabilitate
Zile încasare creanțe
Zile de stoc
CA per angajat
Rentabilitatea capitalului (ROE)

Lichiditatea rapidă, solvabilitatea, zilele de încasare și de stoc, CA per angajat și ROE, cu evoluția pe 5 ani, sunt disponibile într-un cont gratuit. Pragurile de culoare sunt orientative, nu specifice domeniului.

Istoric

Cronologie

Registrul Comerțului, ANAF, bilanțuri și portalul instanțelor

  1. 2026

    Declarată contribuabil inactiv de ANAF

  2. Stare nouă la ONRC: Întrerupere temporară de activitate

  3. Stare încheiată la ONRC: Funcțiune

  4. 2025

    Mutarea sediului în alt județ

    Maramureș → Cluj. Nr. Reg. Com. nou: J24/378/2014.

  5. 2016

    Cel mai mare profit net din istoric

  6. 2015

    Anularea înregistrării în scopuri de TVA

Vezi toată cronologia (3 evenimente în plus, 2014 - 2015)
  1. 2015

    Cea mai mare cifră de afaceri din istoric

  2. 2014

    Înregistrarea în scopuri de TVA

  3. Înființarea firmei

    Înmatriculată în județul Cluj cu nr. J24/378/2014.

În cronologia completă vezi și evoluția cifrei de afaceri și a profitului. Creează un cont gratuit.

Datele aproximative (un interval de luni, de exemplu aprilie - iulie 2023) marchează perioada dintre două extrase lunare ONRC în care a apărut schimbarea.

Răspunsuri rapide

Întrebări frecvente despre MERE ROSII SRL

Este MERE ROSII SRL activă?

Nu. Activitatea MERE ROSII SRL este suspendată.

Ce profit a avut MERE ROSII SRL în 2025?

În 2025, MERE ROSII SRL a înregistrat o pierdere netă de 3.203 lei.

Ce activitate are MERE ROSII SRL?

Activitatea principală a MERE ROSII SRL este Fabricarea sucurilor de fructe și legume (CAEN 1032).

Unde are sediul MERE ROSII SRL?

MERE ROSII SRL are sediul social la adresa Str. Carierei Nr. 3, Et. S+P+e, Ap. 1, Mun. Cluj-Napoca, Jud. Cluj, 437336.

MERE ROSII SRL este plătitoare de TVA?

Nu. MERE ROSII SRL nu este înregistrată în scopuri de TVA.

MERE ROSII SRL are datorii la ANAF?

Nu. MERE ROSII SRL nu figurează în lista ANAF a contribuabililor cu obligații fiscale restante.

Vezi toate datele despre MERE ROSII SRL

Date financiare complete, asociați, dosare în instanță, informații de contact nemascate, clasificare și multe altele.

  • Gratuit pentru început
  • Fără card necesar
  • Acces instant

Ești reprezentantul acestei firme? Pentru corectarea sau eliminarea datelor, scrie-ne la [email protected].