SuspendatăSRL

MENTOR PHARMA SERVICES SRL

Str. Arieşului Nr. 119, Sc. 1, Et. VI, Ap. 30, Mun. Cluj-Napoca, Jud. Cluj, 400456

CAEN 4619: Intermedieri în comerțul cu produse diverse

CUI
33730680
Reg. Com.
J12/3068/2014
Înființată
24 octombrie 2014
Vechime
11 ani, 11 luni
Profit net 2024
-368 lei

Situație fiscală (ANAF)

  • Inactivă fiscal (ANAF)
  • Neplătitoare de TVA
  • Nu figurează cu datorii la ANAF

Stare la Registrul Comerțului

  • întrerupere temporară de activitate
  • perioadă de suspendare activitate expirată

Ultimul status ANAF: SUSPENDARE ACTIVITATE din data 05.07.2023

Rezumat

Pe scurt

MENTOR PHARMA SERVICES SRL (CUI 33730680) este o societate cu răspundere limitată din Cluj-Napoca, județul Cluj, înființată în 2014. Activitatea principală este Intermedieri în comerțul cu produse diverse (CAEN 4619). Activitatea firmei este suspendată.

În 2024 nu a raportat cifră de afaceri, dar a înregistrat o pierdere netă de 368 lei, fără angajați declarați.

Nu este înregistrată în scopuri de TVA. ANAF a declarat-o contribuabil inactiv.

Identificare

Date de identificare

CUI / CIF
33730680
Nr. Reg. Com.
J12/3068/2014
EUID
ROONRC.J12/3068/2014
Cod CAEN principal
4619 - Intermedieri în comerțul cu produse diverse
Data înființării
24 octombrie 2014
Vechime
11 ani, 11 luni
Formă juridică
SRL
Adresă sediu
Str. Arieşului Nr. 119, Sc. 1, Et. VI, Ap. 30, Mun. Cluj-Napoca, Jud. Cluj, 400456

Contact

Date de contact

Datele de contact și numele sunt parțial ascunse pe pagina publică.

Telefoane (0)
-
Email (0)
-
Website (0)
-
Persoane (1)
  • RA••• MAR•••

Bilanțuri

Rezultate financiare

2015 - 2024, din bilanțurile depuse la Ministerul Finanțelor

Cifra de afaceri 2024

-

0100k200k300k400k2015201620172018201920202021202220232024Anul 2015: 16.976 RONAnul 2016: 335.834 RONAnul 2017: 0 RONAnul 2018: 0 RONAnul 2019: 0 RONAnul 2020: 0 RONAnul 2021: 0 RONAnul 2022: 0 RONAnul 2023: 0 RONAnul 2024: 0 RON

Profit net 2024

-7,3% față de 2023

-368 RON

2023: -343 RON

-100k0100k200k300k400k2015201620172018201920202021202220232024Anul 2015: 1 RONAnul 2016: 309.526 RONAnul 2017: -21.320 RONAnul 2018: -1.628 RONAnul 2019: -1.500 RONAnul 2020: -353 RONAnul 2021: -225 RONAnul 2022: -298 RONAnul 2023: -343 RONAnul 2024: -368 RON

Evoluție pe ani

  • 2024

    Cifra de afaceri
    -
    Profit net
    -368 lei
    Angajați
    -
  • 2023

    Cifra de afaceri
    -
    Profit net
    -343 lei
    Angajați
    -
  • 2022

    Cifra de afaceri
    0 lei
    Profit net
    -298 lei
    Angajați
    0
  • 2021

    Cifra de afaceri
    0 lei
    Profit net
    -225 lei
    Angajați
    0
  • 2020

    Cifra de afaceri
    -
    Profit net
    -353 lei
    Angajați
    -
  • 2019

    Cifra de afaceri
    -
    Profit net
    -1 mii lei
    Angajați
    -
  • 2018

    Cifra de afaceri
    -
    Profit net
    -2 mii lei
    Angajați
    0
  • 2017

    Cifra de afaceri
    -
    Profit net
    -21 mii lei
    Angajați
    -
  • 2016

    Cifra de afaceri
    336 mii lei
    Profit net
    310 mii lei
    Angajați
    1
  • 2015

    Cifra de afaceri
    17 mii lei
    Profit net
    1 lei
    Angajați
    -

Analiză

Indicatori financiari 2024

Marjă netăIndisponibil
—

Nu se poate calcula: firma nu a raportat cifră de afaceri în acest an.

Verde ≥ 5% · roșu sub 0

Lichiditate curentăBun
35.462,63Față de anul anterior: stabil
20202021202220232024

Activele circulante (stocuri, creanțe, bani) acoperă de 35.462,63 ori datoriile.

Verde ≥ 1,5 · roșu sub 1

Grad de îndatorareBun
0%Față de anul anterior: stabil
20202021202220232024

0% din activele firmei sunt finanțate din datorii.

Verde ≤ 60% · roșu peste 80%

Lichiditate rapidă
Solvabilitate
Zile încasare creanțe
Zile de stoc
CA per angajat
Rentabilitatea capitalului (ROE)

Lichiditatea rapidă, solvabilitatea, zilele de încasare și de stoc, CA per angajat și ROE, cu evoluția pe 5 ani, sunt disponibile într-un cont gratuit. Pragurile de culoare sunt orientative, nu specifice domeniului.

Istoric

Cronologie

Registrul Comerțului, ANAF, bilanțuri și portalul instanțelor

  1. 2023

    Stare nouă la ONRC: Întrerupere temporară de activitate

  2. Stare încheiată la ONRC: Funcțiune

  3. Declarată contribuabil inactiv de ANAF

  4. 2021

    Anularea înregistrării în scopuri de TVA

  5. 2016

    Înregistrarea în scopuri de TVA

  6. Cea mai mare cifră de afaceri din istoric

Vezi toată cronologia (2 evenimente în plus, 2014 - 2016)
  1. 2016

    Cel mai mare profit net din istoric

  2. 2014

    Înființarea firmei

    Înmatriculată în județul Cluj cu nr. J12/3068/2014.

În cronologia completă vezi și evoluția cifrei de afaceri și a profitului. Creează un cont gratuit.

Datele aproximative (un interval de luni, de exemplu aprilie - iulie 2023) marchează perioada dintre două extrase lunare ONRC în care a apărut schimbarea.

Răspunsuri rapide

Întrebări frecvente despre MENTOR PHARMA SERVICES SRL

Este MENTOR PHARMA SERVICES SRL activă?

Nu. Activitatea MENTOR PHARMA SERVICES SRL este suspendată.

Ce profit a avut MENTOR PHARMA SERVICES SRL în 2024?

În 2024, MENTOR PHARMA SERVICES SRL a înregistrat o pierdere netă de 368 lei.

Ce activitate are MENTOR PHARMA SERVICES SRL?

Activitatea principală a MENTOR PHARMA SERVICES SRL este Intermedieri în comerțul cu produse diverse (CAEN 4619).

Unde are sediul MENTOR PHARMA SERVICES SRL?

MENTOR PHARMA SERVICES SRL are sediul social la adresa Str. Arieșului Nr. 119, Sc. 1, Et. VI, Ap. 30, Mun. Cluj-Napoca, Jud. Cluj, 400456.

MENTOR PHARMA SERVICES SRL este plătitoare de TVA?

Nu. MENTOR PHARMA SERVICES SRL nu este înregistrată în scopuri de TVA.

MENTOR PHARMA SERVICES SRL are datorii la ANAF?

Nu. MENTOR PHARMA SERVICES SRL nu figurează în lista ANAF a contribuabililor cu obligații fiscale restante.

Vezi toate datele despre MENTOR PHARMA SERVICES SRL

Date financiare complete, asociați, dosare în instanță, informații de contact nemascate, clasificare și multe altele.

  • Gratuit pentru început
  • Fără card necesar
  • Acces instant

Ești reprezentantul acestei firme? Pentru corectarea sau eliminarea datelor, scrie-ne la [email protected].