Marjă netă
IndisponibilNu se poate calcula: firma nu a raportat cifră de afaceri în acest an.
Verde ≥ 5%, roșu sub 0
MEN LOGISTICS S.R.L. (CUI 35199039) este o societate cu răspundere limitată activă din satul Florești, Comuna Florești, județul Cluj, înființată în 2015. Activitatea principală este Transporturi rutiere de mărfuri (CAEN 4941).
În 2025 nu a raportat cifră de afaceri, dar a înregistrat o pierdere netă de 6.912 lei, fără angajați declarați.
Este înregistrată în scopuri de TVA.
| An | Valoare |
|---|---|
| 2016 | 338.483 lei |
| 2017 | 506.773 lei |
| 2018 | 418.081 lei |
| 2019 | 377.456 lei |
| 2020 | 548.613 lei |
| 2021 | 571.882 lei |
| 2022 | 682.550 lei |
| 2023 | 606.368 lei |
| 2024 | 0 lei |
| 2025 | - |
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri | - | 0 | 606.368 | 682.550 | 571.882 | 548.613 | 377.456 | 418.081 | 506.773 | 338.483 |
| Profit net | -6.912 | 50.017 | 130.165 | 138.521 | 74.607 | 135.757 | 93.009 | 23.891 | 91.828 | 40.915 |
| Număr mediu de angajați | 0 | 1 | 1 | 1 | 1 | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 |
| Active imobilizate | - | 0 | 0 | 29.551 | 61.788 | 94.902 | 128.308 | 31.708 | 63.416 | 95.124 |
| Active circulante | 34.318 | 145.341 | 145.601 | 123.136 | 134.149 | 471.378 | 379.896 | 129.099 | 126.241 | 108.136 |
| Stocuri | - | 0 | - | - | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | - |
| Creanțe | 22.183 | 128.434 | 51.857 | 92.419 | 32.616 | 31.680 | 64.493 | 30.130 | 10.697 | 43.074 |
| Datorii | 900 | 17.561 | 15.076 | 13.805 | 40.394 | 69.769 | 147.450 | 13.732 | 59.722 | 171.328 |
| Capitaluri proprii | 33.418 | 127.780 | 130.525 | 138.882 | 155.543 | 496.511 | 360.754 | 153.827 | 129.935 | 38.108 |
Nu se poate calcula: firma nu a raportat cifră de afaceri în acest an.
Verde ≥ 5%, roșu sub 0
Activele circulante (stocuri, creanțe, bani) acoperă de 38,13 ori datoriile.
Verde ≥ 1,5, roșu sub 1
2,6% din activele firmei sunt finanțate din datorii.
Verde ≤ 60%, roșu peste 80%
Lichiditatea rapidă, solvabilitatea, zilele de încasare și de stoc, CA per angajat și ROE, cu evoluția pe 5 ani, sunt disponibile într-un cont gratuit. Pragurile de culoare sunt orientative, nu specifice domeniului.
Numărul dosarelor, instanța, obiectul, calitatea procesuală și termenele, pentru orice firmă.
Creează cont gratuitFirmele în care apar aceleași persoane și firmele înregistrate la aceeași adresă.
Creează cont gratuitPoziția după cifra de afaceri, la nivel național și în județ, între firmele cu același cod CAEN.
Creează cont gratuitÎn cronologia completă vezi și evoluția cifrei de afaceri și a profitului. Creează un cont gratuit.
Datele aproximative (un interval de luni, de exemplu apr-iul 2023) marchează perioada dintre două extrase lunare ONRC în care a apărut schimbarea.
Da. MEN LOGISTICS S.R.L. figurează ca activă în Registrul Comerțului.
În 2025, MEN LOGISTICS S.R.L. a înregistrat o pierdere netă de 6.912 lei.
Activitatea principală a MEN LOGISTICS S.R.L. este Transporturi rutiere de mărfuri (CAEN 4941).
MEN LOGISTICS S.R.L. are sediul social la adresa ABATORULUI Nr. 146, Sat Florești, Comuna Florești, Jud. Cluj, 407280.
Da. MEN LOGISTICS S.R.L. este înregistrată în scopuri de TVA.
Nu. MEN LOGISTICS S.R.L. nu figurează în lista ANAF a contribuabililor cu obligații fiscale restante.
Date financiare complete, asociați, dosare în instanță, informații de contact nemascate, clasificare și multe altele.
Ești reprezentantul acestei firme? Pentru corectarea sau eliminarea datelor, scrie-ne la [email protected].