RadiatăSRL

MELVIN SRL

Str. MONUMENTULUI Nr. 113, Municipiul Medgidia, Jud. Constanţa, 8650

CAEN 5262: Comerț cu amănuntul prin standuri și piețe

CUI
9499681
Reg. Com.
J13/1261/1997
Înființată
13 mai 1997
Vechime
29 de ani, 5 luni
Profit net 2008
-477 lei

Stare la Registrul Comerțului

  • radiată

Ultimul status ANAF: RADIERE din data 11.12.2009

Rezumat

Pe scurt

MELVIN SRL (CUI 9499681) a fost o societate cu răspundere limitată din Medgidia, județul Constanța, înființată în 1997 și radiată în 2009. Activitatea principală era Comerț cu amănuntul prin standuri și piețe (CAEN 5262).

Ultimul bilanț, din 2008, nu arată cifră de afaceri, ci o pierdere netă de 477 lei, fără angajați declarați.

Identificare

Date de identificare

CUI / CIF
9499681
Nr. Reg. Com.
J13/1261/1997
EUID
ROONRC.J13/1261/1997
Cod CAEN principal
5262 - Comerț cu amănuntul prin standuri și piețe
Data înființării
13 mai 1997
Vechime
29 de ani, 5 luni
Formă juridică
SRL
Adresă sediu
Str. MONUMENTULUI Nr. 113, Municipiul Medgidia, Jud. Constanţa, 8650

Contact

Date de contact

Datele de contact și numele sunt parțial ascunse pe pagina publică.

Telefoane (0)
-
Email (0)
-
Website (0)
-
Persoane (1)
  • E••• U•••

Bilanțuri

Rezultate financiare

2008 - 2008, din bilanțurile depuse la Ministerul Finanțelor

Cifra de afaceri 2008

-

012008Anul 2008: 0 RON

Profit net 2008

-477 RON

-600-400-20002008Anul 2008: -477 RON

Evoluție pe ani

  • 2008

    Cifra de afaceri
    -
    Profit net
    -477 lei
    Angajați
    -

Analiză

Indicatori financiari 2008

Marjă netăIndisponibil
—

Nu se poate calcula: firma nu a raportat cifră de afaceri în acest an.

Verde ≥ 5% · roșu sub 0

Lichiditate curentăBun
65,11

Activele circulante (stocuri, creanțe, bani) acoperă de 65,11 ori datoriile.

Verde ≥ 1,5 · roșu sub 1

Grad de îndatorareBun
1,5%

1,5% din activele firmei sunt finanțate din datorii.

Verde ≤ 60% · roșu peste 80%

Lichiditate rapidă
Solvabilitate
Zile încasare creanțe
Zile de stoc
CA per angajat
Rentabilitatea capitalului (ROE)

Lichiditatea rapidă, solvabilitatea, zilele de încasare și de stoc, CA per angajat și ROE, cu evoluția pe 5 ani, sunt disponibile într-un cont gratuit. Pragurile de culoare sunt orientative, nu specifice domeniului.

Istoric

Cronologie

Registrul Comerțului, ANAF, bilanțuri și portalul instanțelor

  1. 2009

    Radierea din Registrul Comerțului

  2. 2002

    Încetarea înregistrării în scopuri de TVA

  3. 1997

    Înregistrarea în scopuri de TVA

  4. Înființarea firmei

    Înmatriculată în județul Constanța cu nr. J13/1261/1997.

Datele aproximative (un interval de luni, de exemplu aprilie - iulie 2023) marchează perioada dintre două extrase lunare ONRC în care a apărut schimbarea.

Răspunsuri rapide

Întrebări frecvente despre MELVIN SRL

Este MELVIN SRL activă?

Nu. MELVIN SRL a fost radiată din Registrul Comerțului în 2009.

Ce profit a avut MELVIN SRL în 2008?

În 2008, MELVIN SRL a înregistrat o pierdere netă de 477 lei.

Ce activitate avea MELVIN SRL?

Activitatea principală a MELVIN SRL era Comerț cu amănuntul prin standuri și piețe (CAEN 5262).

Unde avea sediul MELVIN SRL?

MELVIN SRL avea sediul social la adresa Str. MONUMENTULUI Nr. 113, Municipiul Medgidia, Jud. Constanța, 8650.

MELVIN SRL are datorii la ANAF?

Nu. MELVIN SRL nu figurează în lista ANAF a contribuabililor cu obligații fiscale restante.

Vezi toate datele despre MELVIN SRL

Date financiare complete, asociați, dosare în instanță, informații de contact nemascate, clasificare și multe altele.

  • Gratuit pentru început
  • Fără card necesar
  • Acces instant

Ești reprezentantul acestei firme? Pentru corectarea sau eliminarea datelor, scrie-ne la [email protected].