ActivăSA

MEDVIEW CENTER S.A.

Cal. Turzii Nr. 56, Mun. Cluj-Napoca, Jud. Cluj

CAEN 8622: Activități de asistență medicală specializată

CUI
46005740
Reg. Com.
J2022002115122
Înființată
21 aprilie 2022
Vechime
4 ani, 5 luni
Cifra de afaceri 2025
10,1 mil. lei
Profit net 2025
1,7 mil. lei
Angajați 2025
15

Situație fiscală (ANAF)

  • Activă fiscal
  • Neplătitoare de TVA
  • Nu figurează cu datorii la ANAF

Stare la Registrul Comerțului

  • funcțiune

Ultimul status ANAF: INREGISTRAT din data 21.04.2022

Rezumat

Pe scurt

MEDVIEW CENTER S.A. (CUI 46005740) este o societate pe acțiuni activă din Cluj-Napoca, județul Cluj, înființată în 2022. Activitatea principală este Activități de asistență medicală specializată (CAEN 8622).

În 2025 a raportat o cifră de afaceri de 10,1 mil. lei (+267% față de 2024) și un profit net de 1,65 mil. lei, cu 15 angajați.

Nu este înregistrată în scopuri de TVA.

Identificare

Date de identificare

CUI / CIF
46005740
Nr. Reg. Com.
J2022002115122
EUID
ROONRC.J2022002115122
Cod CAEN principal
8622 - Activități de asistență medicală specializată
Data înființării
21 aprilie 2022
Vechime
4 ani, 5 luni
Formă juridică
SA
Adresă sediu
Cal. Turzii Nr. 56, Mun. Cluj-Napoca, Jud. Cluj

Contact

Date de contact

Datele de contact și numele sunt parțial ascunse pe pagina publică.

Telefoane (0)
-
Email (0)
-
Website (0)
-
Persoane (6)
  • CIO••• CAR••• VERON•••
  • CSU••• CS•••
  • FE••• DI••• SOR•••
  • GLI••• MANU••• LUCRE•••
  • LEBOV••• OCTAV•••
  • ••• MON••• DE•••

Bilanțuri

Rezultate financiare

2022 - 2025, din bilanțurile depuse la Ministerul Finanțelor

Cifra de afaceri 2025

+267,4% față de 2024

10.083.956 RON

2024: 2.744.897 RON

05 mil10 mil15 mil2022202320242025Anul 2022: 0 RONAnul 2023: 79.919 RONAnul 2024: 2.744.897 RONAnul 2025: 10.083.956 RON

Profit net 2025

+157,4% față de 2024

1.652.077 RON

2024: -2.877.992 RON

-4 mil-2 mil02 mil2022202320242025Anul 2022: -342.324 RONAnul 2023: -2.591.315 RONAnul 2024: -2.877.992 RONAnul 2025: 1.652.077 RON

Evoluție pe ani

  • 2025

    Cifra de afaceri
    10,1 mil. lei
    Profit net
    1,7 mil. lei
    Angajați
    15
  • 2024

    Cifra de afaceri
    2,7 mil. lei
    Profit net
    -2,9 mil. lei
    Angajați
    11
  • 2023

    Cifra de afaceri
    80 mii lei
    Profit net
    -2,6 mil. lei
    Angajați
    4
  • 2022

    Cifra de afaceri
    0 lei
    Profit net
    -342 mii lei
    Angajați
    1

Analiză

Indicatori financiari 2025

Marjă netăBun
16%Față de anul anterior: în creștere
202320242025

Din fiecare 100 de lei vânzări, firma a păstrat 16,4 lei profit net.

Verde ≥ 5% · roșu sub 0

Lichiditate curentăSlab
0,10Față de anul anterior: în creștere
2022202320242025

Activele circulante acoperă doar 10% din datorii.

Verde ≥ 1,5 · roșu sub 1

Grad de îndatorareSlab
108%Față de anul anterior: în scădere
2022202320242025

108% din activele firmei sunt finanțate din datorii.

Verde ≤ 60% · roșu peste 80%

Lichiditate rapidă
Solvabilitate
Zile încasare creanțe
Zile de stoc
CA per angajat
Rentabilitatea capitalului (ROE)

Lichiditatea rapidă, solvabilitatea, zilele de încasare și de stoc, CA per angajat și ROE, cu evoluția pe 5 ani, sunt disponibile într-un cont gratuit. Pragurile de culoare sunt orientative, nu specifice domeniului.

Istoric

Cronologie

Registrul Comerțului, ANAF, bilanțuri și portalul instanțelor

  1. 2026

    2 schimbări în conducerea firmei

    Numele administratorilor sunt vizibile cu un cont gratuit.

  2. 2025

    Cea mai mare cifră de afaceri din istoric

  3. Cel mai mare profit net din istoric

  4. 2022

    Înființarea firmei

    Înmatriculată în județul Cluj cu nr. J12/2115/2022.

În cronologia completă vezi și numele administratorilor și evoluția cifrei de afaceri și a profitului. Creează un cont gratuit.

Datele aproximative (un interval de luni, de exemplu aprilie - iulie 2023) marchează perioada dintre două extrase lunare ONRC în care a apărut schimbarea.

Răspunsuri rapide

Întrebări frecvente despre MEDVIEW CENTER S.A.

Este MEDVIEW CENTER S.A. activă?

Da. MEDVIEW CENTER S.A. figurează ca activă în Registrul Comerțului.

Care este cifra de afaceri a MEDVIEW CENTER S.A.?

Cifra de afaceri a MEDVIEW CENTER S.A. în 2025 a fost de 10.083.956 lei (10,1 mil. lei), în creștere cu 267% față de 2024.

Ce profit a avut MEDVIEW CENTER S.A. în 2025?

În 2025, MEDVIEW CENTER S.A. a înregistrat un profit net de 1,65 mil. lei (1.652.077 lei).

Ce activitate are MEDVIEW CENTER S.A.?

Activitatea principală a MEDVIEW CENTER S.A. este Activități de asistență medicală specializată (CAEN 8622).

Unde are sediul MEDVIEW CENTER S.A.?

MEDVIEW CENTER S.A. are sediul social la adresa Cal. Turzii Nr. 56, Mun. Cluj-Napoca, Jud. Cluj.

MEDVIEW CENTER S.A. este plătitoare de TVA?

Nu. MEDVIEW CENTER S.A. nu este înregistrată în scopuri de TVA.

MEDVIEW CENTER S.A. are datorii la ANAF?

Nu. MEDVIEW CENTER S.A. nu figurează în lista ANAF a contribuabililor cu obligații fiscale restante.

Vezi toate datele despre MEDVIEW CENTER S.A.

Date financiare complete, asociați, dosare în instanță, informații de contact nemascate, clasificare și multe altele.

  • Gratuit pentru început
  • Fără card necesar
  • Acces instant

Ești reprezentantul acestei firme? Pentru corectarea sau eliminarea datelor, scrie-ne la [email protected].