RadiatăSRL

MEDICAL V.H. SRL

Str. Zorilor, Bl. 16, Sc. C, Ap. 9, Orş. Zărneşti, Jud. Braşov, 505800

CAEN 8621: Activități de asistență medicală generală

CUI
17368210
Reg. Com.
J08/675/2005
Înființată
16 martie 2005
Vechime
21 de ani, 6 luni
Cifra de afaceri 2020
11 mii lei
Profit net 2020
3 mii lei

Stare la Registrul Comerțului

  • radiată

Ultimul status ANAF: RADIERE din data 07.03.2023

Rezumat

Pe scurt

MEDICAL V.H. SRL (CUI 17368210) a fost o societate cu răspundere limitată din Zărnești, județul Brașov, înființată în 2005 și radiată în 2023. Activitatea principală era Activități de asistență medicală generală (CAEN 8621).

Ultimul bilanț, din 2020, arată o cifră de afaceri de 10.685 lei (-68% față de 2019) și un profit net de 2.757 lei, fără angajați declarați.

Identificare

Date de identificare

CUI / CIF
17368210
Nr. Reg. Com.
J08/675/2005
EUID
ROONRC.J08/675/2005
Cod CAEN principal
8621 - Activități de asistență medicală generală
Data înființării
16 martie 2005
Vechime
21 de ani, 6 luni
Formă juridică
SRL
Adresă sediu
Str. Zorilor, Bl. 16, Sc. C, Ap. 9, Orş. Zărneşti, Jud. Braşov, 505800

Contact

Date de contact

Datele de contact și numele sunt parțial ascunse pe pagina publică.

Telefoane (0)
-
Email (0)
-
Website (0)
-
Persoane (1)
  • CĂPĂŢ••• ADRI•••

Bilanțuri

Rezultate financiare

2011 - 2020, din bilanțurile depuse la Ministerul Finanțelor

Cifra de afaceri 2020

-67,8% față de 2019

10.685 RON

2019: 33.185 RON

020k40k60k80k2011201220132014201520162017201820192020Anul 2011: 49.856 RONAnul 2012: 67.544 RONAnul 2013: 34.971 RONAnul 2014: 38.942 RONAnul 2015: 30.012 RONAnul 2016: 15.083 RONAnul 2017: 11.198 RONAnul 2018: 31.155 RONAnul 2019: 33.185 RONAnul 2020: 10.685 RON

Profit net 2020

+119,0% față de 2019

2.757 RON

2019: 1.259 RON

-20k020k40k2011201220132014201520162017201820192020Anul 2011: 27.044 RONAnul 2012: 7.992 RONAnul 2013: -19.701 RONAnul 2014: -1.363 RONAnul 2015: 2 RONAnul 2016: -9.285 RONAnul 2017: -6.733 RONAnul 2018: 1.764 RONAnul 2019: 1.259 RONAnul 2020: 2.757 RON

Evoluție pe ani

  • 2020

    Cifra de afaceri
    11 mii lei
    Profit net
    3 mii lei
    Angajați
    -
  • 2019

    Cifra de afaceri
    33 mii lei
    Profit net
    1 mii lei
    Angajați
    0
  • 2018

    Cifra de afaceri
    31 mii lei
    Profit net
    2 mii lei
    Angajați
    0
  • 2017

    Cifra de afaceri
    11 mii lei
    Profit net
    -7 mii lei
    Angajați
    1
  • 2016

    Cifra de afaceri
    15 mii lei
    Profit net
    -9 mii lei
    Angajați
    1
  • 2015

    Cifra de afaceri
    30 mii lei
    Profit net
    2 lei
    Angajați
    -
  • 2014

    Cifra de afaceri
    39 mii lei
    Profit net
    -1 mii lei
    Angajați
    1
  • 2013

    Cifra de afaceri
    35 mii lei
    Profit net
    -20 mii lei
    Angajați
    2
  • 2012

    Cifra de afaceri
    68 mii lei
    Profit net
    8 mii lei
    Angajați
    1
  • 2011

    Cifra de afaceri
    50 mii lei
    Profit net
    27 mii lei
    Angajați
    1

Analiză

Indicatori financiari 2020

Marjă netăBun
26%Față de anul anterior: în creștere
20162017201820192020

Din fiecare 100 de lei vânzări, firma a păstrat 25,8 lei profit net.

Verde ≥ 5% · roșu sub 0

Lichiditate curentăSlab
0,01Față de anul anterior: în scădere
20162017201820192020

Activele circulante acoperă doar 1,1% din datorii.

Verde ≥ 1,5 · roșu sub 1

Grad de îndatorareSlab
8.951%Față de anul anterior: în creștere
20162017201820192020

8.951% din activele firmei sunt finanțate din datorii.

Verde ≤ 60% · roșu peste 80%

Lichiditate rapidă
Solvabilitate
Zile încasare creanțe
Zile de stoc
CA per angajat
Rentabilitatea capitalului (ROE)

Lichiditatea rapidă, solvabilitatea, zilele de încasare și de stoc, CA per angajat și ROE, cu evoluția pe 5 ani, sunt disponibile într-un cont gratuit. Pragurile de culoare sunt orientative, nu specifice domeniului.

Istoric

Cronologie

Registrul Comerțului, ANAF, bilanțuri și portalul instanțelor

  1. 2023

    Stări încheiate la ONRC

    Dizolvare; Întrerupere temporară de activitate; Certificat de înmatriculare preschimbat.

  2. Radierea din Registrul Comerțului

  3. Stare nouă la ONRC: Dizolvare

  4. 2020

    Stare nouă la ONRC: Întrerupere temporară de activitate

  5. Stare încheiată la ONRC: Funcțiune

  6. Declarată contribuabil inactiv de ANAF

Vezi toată cronologia (3 evenimente în plus, 2005 - 2012)
  1. 2012

    Cea mai mare cifră de afaceri din istoric

  2. 2011

    Cel mai mare profit net din istoric

  3. 2005

    Înființarea firmei

    Înmatriculată în județul Brașov cu nr. J8/675/2005.

În cronologia completă vezi și evoluția cifrei de afaceri și a profitului. Creează un cont gratuit.

Datele aproximative (un interval de luni, de exemplu aprilie - iulie 2023) marchează perioada dintre două extrase lunare ONRC în care a apărut schimbarea.

Răspunsuri rapide

Întrebări frecvente despre MEDICAL V.H. SRL

Este MEDICAL V.H. SRL activă?

Nu. MEDICAL V.H. SRL a fost radiată din Registrul Comerțului în 2023.

Care este cifra de afaceri a MEDICAL V.H. SRL?

Cifra de afaceri a MEDICAL V.H. SRL în 2020 a fost de 10.685 lei, în scădere cu 68% față de 2019.

Ce profit a avut MEDICAL V.H. SRL în 2020?

În 2020, MEDICAL V.H. SRL a înregistrat un profit net de 2.757 lei.

Ce activitate avea MEDICAL V.H. SRL?

Activitatea principală a MEDICAL V.H. SRL era Activități de asistență medicală generală (CAEN 8621).

Unde avea sediul MEDICAL V.H. SRL?

MEDICAL V.H. SRL avea sediul social la adresa Str. Zorilor, Bl. 16, Sc. C, Ap. 9, Orș. Zărnești, Jud. Brașov, 505800.

MEDICAL V.H. SRL are datorii la ANAF?

Nu. MEDICAL V.H. SRL nu figurează în lista ANAF a contribuabililor cu obligații fiscale restante.

Vezi toate datele despre MEDICAL V.H. SRL

Date financiare complete, asociați, dosare în instanță, informații de contact nemascate, clasificare și multe altele.

  • Gratuit pentru început
  • Fără card necesar
  • Acces instant

Ești reprezentantul acestei firme? Pentru corectarea sau eliminarea datelor, scrie-ne la [email protected].