Marjă netă
SlabFirma a pierdut 0,1 lei la fiecare 100 de lei vânzări.
Verde ≥ 5%, roșu sub 0
MEDCONSTEAM SRL (CUI 28936332) este o societate cu răspundere limitată activă din satul Glina, Comuna Glina, județul Ilfov, înființată în 2011. Activitatea principală este Alte forme de învățământ n.c.a. (CAEN 8559).
În 2025 a raportat o cifră de afaceri de 588.474 lei (-17% față de 2024) și o pierdere netă de 442 lei, cu 1 angajat.
Nu este înregistrată în scopuri de TVA.
| An | Valoare |
|---|---|
| 2016 | 387.345 lei |
| 2017 | 488.005 lei |
| 2018 | 411.719 lei |
| 2019 | 378.082 lei |
| 2020 | 351.076 lei |
| 2021 | 501.028 lei |
| 2022 | 570.520 lei |
| 2023 | 822.731 lei |
| 2024 | 704.824 lei |
| 2025 | 588.474 lei |
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri | 588.474 | 704.824 | 822.731 | 570.520 | 501.028 | 351.076 | 378.082 | 411.719 | 488.005 | 387.345 |
| Profit net | -442 | 59.195 | 104.635 | 167.367 | 151.691 | 39.105 | 94.194 | 76.555 | 148.672 | 65.189 |
| Număr mediu de angajați | 1 | 1 | 1 | 1 | 3 | 4 | 4 | 5 | 6 | 6 |
| Active imobilizate | 434.446 | 444.620 | 457.791 | 465.302 | 440.295 | 396.917 | 354.758 | 371.520 | 253.186 | 106.698 |
| Active circulante | 100.845 | 116.319 | 105.333 | 70.590 | 28.589 | 33.025 | 49.879 | 22.358 | 44.907 | 59.935 |
| Stocuri | - | - | - | - | - | - | 825 | - | - | - |
| Creanțe | 6.628 | 14.016 | 4.694 | 5.718 | 9.888 | 7.108 | 7.108 | 7.107 | 7.107 | 10.013 |
| Datorii | 268.689 | 243.895 | 261.276 | 272.999 | 69.038 | 54.787 | 46.301 | 126.022 | 83.992 | 101.204 |
| Capitaluri proprii | 266.602 | 317.044 | 301.848 | 267.213 | 399.846 | 375.155 | 362.050 | 267.856 | 214.101 | 65.429 |
Firma a pierdut 0,1 lei la fiecare 100 de lei vânzări.
Verde ≥ 5%, roșu sub 0
Activele circulante acoperă doar 38% din datorii.
Verde ≥ 1,5, roșu sub 1
50% din activele firmei sunt finanțate din datorii.
Verde ≤ 60%, roșu peste 80%
Lichiditatea rapidă, solvabilitatea, zilele de încasare și de stoc, CA per angajat și ROE, cu evoluția pe 5 ani, sunt disponibile într-un cont gratuit. Pragurile de culoare sunt orientative, nu specifice domeniului.
Numărul dosarelor, instanța, obiectul, calitatea procesuală și termenele, pentru orice firmă.
Creează cont gratuitFirmele în care apar aceleași persoane și firmele înregistrate la aceeași adresă.
Creează cont gratuitPoziția după cifra de afaceri, la nivel național și în județ, între firmele cu același cod CAEN.
Creează cont gratuitÎn cronologia completă vezi și adresele complete (1 schimbare) și evoluția cifrei de afaceri și a profitului. Creează un cont gratuit.
Datele aproximative (un interval de luni, de exemplu apr-iul 2023) marchează perioada dintre două extrase lunare ONRC în care a apărut schimbarea.
Da. MEDCONSTEAM SRL figurează ca activă în Registrul Comerțului.
Cifra de afaceri a MEDCONSTEAM SRL în 2025 a fost de 588.474 lei, în scădere cu 17% față de 2024.
În 2025, MEDCONSTEAM SRL a înregistrat o pierdere netă de 442 lei.
Activitatea principală a MEDCONSTEAM SRL este Alte forme de învățământ n.c.a. (CAEN 8559).
MEDCONSTEAM SRL are sediul social la adresa Stadionului Nr. 12-14, Sat Glina, Comuna Glina, Jud. Ilfov, 77105.
Nu. MEDCONSTEAM SRL nu este înregistrată în scopuri de TVA.
Nu. MEDCONSTEAM SRL nu figurează în lista ANAF a contribuabililor cu obligații fiscale restante.
Date financiare complete, asociați, dosare în instanță, informații de contact nemascate, clasificare și multe altele.
Ești reprezentantul acestei firme? Pentru corectarea sau eliminarea datelor, scrie-ne la [email protected].