ActivăSRL

MDEUX SRL

Cal. Turzii Nr. 279, Ap. 2, Mun. Cluj-Napoca, Jud. Cluj, 400495

CAEN 9621: Activități de coafură și frizerie

CUI
32027950
Reg. Com.
J2013002274128
Înființată
18 iulie 2013
Vechime
13 ani, 2 luni
Cifra de afaceri 2025
210 mii lei
Profit net 2025
8 mii lei

Situație fiscală (ANAF)

  • Activă fiscal
  • Neplătitoare de TVA
  • Nu figurează cu datorii la ANAF

Stare la Registrul Comerțului

  • funcțiune

Ultimul status ANAF: INREGISTRAT din data 18.07.2013

Rezumat

Pe scurt

MDEUX SRL (CUI 32027950) este o societate cu răspundere limitată activă din Cluj-Napoca, județul Cluj, înființată în 2013. Activitatea principală este Activități de coafură și frizerie (CAEN 9621).

În 2025 a raportat o cifră de afaceri de 209.540 lei (+6,4% față de 2024) și un profit net de 7.983 lei, fără angajați declarați.

Nu este înregistrată în scopuri de TVA.

Identificare

Date de identificare

CUI / CIF
32027950
Nr. Reg. Com.
J2013002274128
EUID
ROONRC.J2013002274128
Cod CAEN principal
9621 - Activități de coafură și frizerie
Data înființării
18 iulie 2013
Vechime
13 ani, 2 luni
Formă juridică
SRL
Adresă sediu
Cal. Turzii Nr. 279, Ap. 2, Mun. Cluj-Napoca, Jud. Cluj, 400495

Contact

Date de contact

Datele de contact și numele sunt parțial ascunse pe pagina publică.

Telefoane (0)
-
Email (0)
-
Website (0)
-
Persoane (1)
  • LĂZĂRE••• MIR••• CIPR•••

Bilanțuri

Rezultate financiare

2016 - 2025, din bilanțurile depuse la Ministerul Finanțelor

Cifra de afaceri 2025

+6,4% față de 2024

209.540 RON

2024: 197.017 RON

0100k200k300k2016201720182019202020212022202320242025Anul 2016: 93.614 RONAnul 2017: 67.515 RONAnul 2018: 43.181 RONAnul 2019: 64.919 RONAnul 2020: 67.047 RONAnul 2021: 128.113 RONAnul 2022: 156.394 RONAnul 2023: 265.436 RONAnul 2024: 197.017 RONAnul 2025: 209.540 RON

Profit net 2025

-25,3% față de 2024

7.983 RON

2024: 10.691 RON

-50k050k100k150k2016201720182019202020212022202320242025Anul 2016: 10.751 RONAnul 2017: 4.622 RONAnul 2018: -7.152 RONAnul 2019: 20.060 RONAnul 2020: 31.826 RONAnul 2021: 114.783 RONAnul 2022: 54.820 RONAnul 2023: 82.691 RONAnul 2024: 10.691 RONAnul 2025: 7.983 RON

Evoluție pe ani

  • 2025

    Cifra de afaceri
    210 mii lei
    Profit net
    8 mii lei
    Angajați
    -
  • 2024

    Cifra de afaceri
    197 mii lei
    Profit net
    11 mii lei
    Angajați
    -
  • 2023

    Cifra de afaceri
    265 mii lei
    Profit net
    83 mii lei
    Angajați
    1
  • 2022

    Cifra de afaceri
    156 mii lei
    Profit net
    55 mii lei
    Angajați
    1
  • 2021

    Cifra de afaceri
    128 mii lei
    Profit net
    115 mii lei
    Angajați
    0
  • 2020

    Cifra de afaceri
    67 mii lei
    Profit net
    32 mii lei
    Angajați
    0
  • 2019

    Cifra de afaceri
    65 mii lei
    Profit net
    20 mii lei
    Angajați
    1
  • 2018

    Cifra de afaceri
    43 mii lei
    Profit net
    -7 mii lei
    Angajați
    1
  • 2017

    Cifra de afaceri
    68 mii lei
    Profit net
    5 mii lei
    Angajați
    1
  • 2016

    Cifra de afaceri
    94 mii lei
    Profit net
    11 mii lei
    Angajați
    1

Analiză

Indicatori financiari 2025

Marjă netăAtenție
3,8%Față de anul anterior: în scădere
20212022202320242025

Din fiecare 100 de lei vânzări, firma a păstrat 3,8 lei profit net.

Verde ≥ 5% · roșu sub 0

Lichiditate curentăSlab
0,50Față de anul anterior: în creștere
20212022202320242025

Activele circulante acoperă doar 50% din datorii.

Verde ≥ 1,5 · roșu sub 1

Grad de îndatorareSlab
102%Față de anul anterior: în scădere
20212022202320242025

102% din activele firmei sunt finanțate din datorii.

Verde ≤ 60% · roșu peste 80%

Lichiditate rapidă
Solvabilitate
Zile încasare creanțe
Zile de stoc
CA per angajat
Rentabilitatea capitalului (ROE)

Lichiditatea rapidă, solvabilitatea, zilele de încasare și de stoc, CA per angajat și ROE, cu evoluția pe 5 ani, sunt disponibile într-un cont gratuit. Pragurile de culoare sunt orientative, nu specifice domeniului.

Istoric

Cronologie

Registrul Comerțului, ANAF, bilanțuri și portalul instanțelor

  1. 2023

    Cea mai mare cifră de afaceri din istoric

  2. 2021

    Cel mai mare profit net din istoric

  3. 2013

    Înființarea firmei

    Înmatriculată în județul Cluj cu nr. J12/2274/2013.

În cronologia completă vezi și adresele complete (1 schimbare) și evoluția cifrei de afaceri și a profitului. Creează un cont gratuit.

Datele aproximative (un interval de luni, de exemplu aprilie - iulie 2023) marchează perioada dintre două extrase lunare ONRC în care a apărut schimbarea.

Răspunsuri rapide

Întrebări frecvente despre MDEUX SRL

Este MDEUX SRL activă?

Da. MDEUX SRL figurează ca activă în Registrul Comerțului.

Care este cifra de afaceri a MDEUX SRL?

Cifra de afaceri a MDEUX SRL în 2025 a fost de 209.540 lei, în creștere cu 6,4% față de 2024.

Ce profit a avut MDEUX SRL în 2025?

În 2025, MDEUX SRL a înregistrat un profit net de 7.983 lei.

Ce activitate are MDEUX SRL?

Activitatea principală a MDEUX SRL este Activități de coafură și frizerie (CAEN 9621).

Unde are sediul MDEUX SRL?

MDEUX SRL are sediul social la adresa Cal. Turzii Nr. 279, Ap. 2, Mun. Cluj-Napoca, Jud. Cluj, 400495.

MDEUX SRL este plătitoare de TVA?

Nu. MDEUX SRL nu este înregistrată în scopuri de TVA.

MDEUX SRL are datorii la ANAF?

Nu. MDEUX SRL nu figurează în lista ANAF a contribuabililor cu obligații fiscale restante.

Vezi toate datele despre MDEUX SRL

Date financiare complete, asociați, dosare în instanță, informații de contact nemascate, clasificare și multe altele.

  • Gratuit pentru început
  • Fără card necesar
  • Acces instant

Ești reprezentantul acestei firme? Pentru corectarea sau eliminarea datelor, scrie-ne la [email protected].