MDEB SRL Radiată SRL

Înființată 20.08.2009
Str. LAMINORIŞTILOR Nr. 56, Municipiul Câmpia Turzii, Jud. Cluj 1011, Prelucrarea și conservarea cărnii

Prezentare

Pe scurt

MDEB SRL (CUI 25913717) a fost o societate cu răspundere limitată din Câmpia Turzii, județul Cluj, înființată în 2009 și radiată în 2016. Activitatea principală era Prelucrarea și conservarea cărnii (CAEN 1011).

Ultimul bilanț, din 2012, arată o cifră de afaceri de 303.929 lei (+56% față de 2011) și un profit net de 139.470 lei, fără angajați declarați.

Cifra de afaceri 2012
303,9 miilei
+56,4%, față de 2011
Profit net 2012
139,5 miilei
+492,1%, față de 2011
Angajați 2012
-
Marjă netă
45,9%
Capital social
200lei
Vechime
17ani

Evoluție financiară

Ministerul Finanțelor, 2009-2012
Cifra de afaceri
AnValoare
200920.047 lei
2010410.164 lei
2011194.379 lei
2012303.929 lei

Indicatori din bilanț

lei
Indicatori din bilanț pe ani, în lei
Indicator2012201120102009
Cifra de afaceri303.929194.379410.16420.047
Profit net139.470-35.573-48.508-90
Număr mediu de angajați-02-
Active imobilizate7.63414.78020.7802.129
Active circulante349.48968.931120.07038.373
Stocuri7.1478.72424910.671
Creanțe246.05236.29027.94226.300
Datorii301.625167.682189.24840.392
Capitaluri proprii55.498-83.971-48.398110
Ultimul bilanț: 2012. Valori din situațiile financiare anuale depuse.

Indicatori financiari 2012

Marjă netă

Bun
46% Față de anul anterior: în creștere

Din fiecare 100 de lei vânzări, firma a păstrat 45,9 lei profit net.

Verde ≥ 5%, roșu sub 0

Lichiditate curentă

De urmărit
1,16 Față de anul anterior: în creștere

Activele circulante (stocuri, creanțe, bani) acoperă de 1,16 ori datoriile.

Verde ≥ 1,5, roșu sub 1

Grad de îndatorare

Slab
84% Față de anul anterior: în scădere

84% din activele firmei sunt finanțate din datorii.

Verde ≤ 60%, roșu peste 80%

  • Lichiditate rapidă
  • Solvabilitate
  • Zile încasare creanțe
  • Zile de stoc
  • CA per angajat
  • Rentabilitatea capitalului (ROE)

Lichiditatea rapidă, solvabilitatea, zilele de încasare și de stoc, CA per angajat și ROE, cu evoluția pe 5 ani, sunt disponibile într-un cont gratuit. Pragurile de culoare sunt orientative, nu specifice domeniului.

Stare fiscală și juridică

ANAF, actualizat 30.09.2026

Firma este radiată. Starea fiscală curentă nu se mai aplică.

Stare la Registrul Comerțului Radiată
Ultimul status ANAFRADIERE din data 28.12.2016

Identificare și contact

ONRC, ANAF

Date de identificare

CUI / CIF
25913717
Nr. Reg. Com.
J12/1646/2009
EUID
ROONRC.J12/1646/2009
Cod CAEN principal
1011, Prelucrarea și conservarea cărnii
Data înființării
20 august 2009
Vechime
17 ani, 2 luni
Formă juridică
SRL
Capital social
200 lei (bilanț 2012)
Adresă sediu
Str. LAMINORIŞTILOR Nr. 56, Municipiul Câmpia Turzii, Jud. Cluj
Domiciliu fiscal
Str. Laminoriştilor Nr. 56, Mun. Câmpia Turzii, Jud. Cluj, 405100

Date de contact

parțial ascunse
Telefoane (1)
  • 0264••••••
Email (0)
-
Website (0)
-

Administratori și reprezentanți

1
  • REDRES••• LICHID••• S•••Lichidator judiciar, România
Datele de contact și numele sunt parțial ascunse pe pagina publică. Vezi complet

Dosare în instanță

portal.just.ro
Dosarele sunt disponibile cu cont

Numărul dosarelor, instanța, obiectul, calitatea procesuală și termenele, pentru orice firmă.

Creează cont gratuit

Relații și clasament

ONRC, Ministerul Finanțelor

Firme legate și la aceeași adresă

Vezi rețeaua firmei

Firmele în care apar aceleași persoane și firmele înregistrate la aceeași adresă.

Creează cont gratuit

Clasament în domeniu și județ

Locul firmei în clasament

Poziția după cifra de afaceri, la nivel național și în județ, între firmele cu același cod CAEN.

Creează cont gratuit

Cronologie

Registrul Comerțului, ANAF, bilanțuri și portalul instanțelor
2017
  1. Stări încheiate la ONRC Insolvență; Este sub incidența Legii nr. 85/2014; Certificat de înmatriculare preschimbat. ONRC
2016
  1. Radierea din Registrul Comerțului ONRC
  2. Stări noi la ONRC Insolvență; Este sub incidența Legii nr. 85/2014. ONRC
  3. Stare încheiată la ONRC: Funcțiune ONRC
2014
  1. Încetarea înregistrării în scopuri de TVA ANAF
2012
  1. Cel mai mare profit net din istoric Bilanțuri
2010
  1. Cea mai mare cifră de afaceri din istoric Bilanțuri
2009
  1. Înregistrarea în scopuri de TVA ANAF
  2. Înființarea firmei Înmatriculată în județul Cluj cu nr. J12/1646/2009. ONRC

În cronologia completă vezi și evoluția cifrei de afaceri și a profitului. Creează un cont gratuit.

Datele aproximative (un interval de luni, de exemplu apr-iul 2023) marchează perioada dintre două extrase lunare ONRC în care a apărut schimbarea.

Întrebări frecvente despre MDEB SRL

Este MDEB SRL activă?

Nu. MDEB SRL a fost radiată din Registrul Comerțului în 2016.

Care este cifra de afaceri a MDEB SRL?

Cifra de afaceri a MDEB SRL în 2012 a fost de 303.929 lei, în creștere cu 56% față de 2011.

Ce profit a avut MDEB SRL în 2012?

În 2012, MDEB SRL a înregistrat un profit net de 139.470 lei.

Ce activitate avea MDEB SRL?

Activitatea principală a MDEB SRL era Prelucrarea și conservarea cărnii (CAEN 1011).

Unde avea sediul MDEB SRL?

MDEB SRL avea sediul social la adresa Str. LAMINORIȘTILOR Nr. 56, Municipiul Câmpia Turzii, Jud. Cluj.

MDEB SRL are datorii la ANAF?

Nu. MDEB SRL nu figurează în lista ANAF a contribuabililor cu obligații fiscale restante.

Vezi toate datele despre MDEB SRL

Date financiare complete, asociați, dosare în instanță, informații de contact nemascate, clasificare și multe altele.

  • Gratuit pentru început
  • Fără card necesar
  • Acces instant

Ești reprezentantul acestei firme? Pentru corectarea sau eliminarea datelor, scrie-ne la [email protected].