RadiatăSRL

MCLA CONSTRUCT SRL

Nr. 247, Sat Comloşu Mare Com. Comloşu Mare, Jud. Timiş, 307120

CAEN 4711: Comerț cu amănuntul nespecializat, cu vânzare predominantă de produse alimentare, băuturi și tutun

CUI
23162672
Reg. Com.
J35/290/2008
Înființată
1 februarie 2008
Vechime
18 ani, 8 luni
Cifra de afaceri 2021
0 lei
Profit net 2021
0 lei
Angajați 2021
0

Stare la Registrul Comerțului

  • radiată

Ultimul status ANAF: RADIERE din data 02.03.2023

Rezumat

Pe scurt

MCLA CONSTRUCT SRL (CUI 23162672) a fost o societate cu răspundere limitată din comuna Comloșu Mare, județul Timiș, înființată în 2008 și radiată în 2023. Activitatea principală era Comerț cu amănuntul nespecializat, cu vânzare predominantă de produse alimentare, băuturi și tutun (CAEN 4711).

Ultimul bilanț, din 2019, arată o cifră de afaceri de 73.957 lei (-31% față de 2018) și o pierdere netă de 32.734 lei, fără angajați declarați.

Identificare

Date de identificare

CUI / CIF
23162672
Nr. Reg. Com.
J35/290/2008
EUID
ROONRC.J35/290/2008
Cod CAEN principal
4711 - Comerț cu amănuntul nespecializat, cu vânzare predominantă de produse alimentare, băuturi și tutun
Data înființării
1 februarie 2008
Vechime
18 ani, 8 luni
Formă juridică
SRL
Adresă sediu
Nr. 247, Sat Comloşu Mare Com. Comloşu Mare, Jud. Timiş, 307120

Contact

Date de contact

Datele de contact și numele sunt parțial ascunse pe pagina publică.

Telefoane (0)
-
Email (0)
-
Website (0)
-
Persoane (1)
  • MIC••• LUC•••

Bilanțuri

Rezultate financiare

2012 - 2021, din bilanțurile depuse la Ministerul Finanțelor

Cifra de afaceri 2021

0 RON

2020: 0 RON

050k100k150k200k2012201320142015201620172018201920202021Anul 2012: 0 RONAnul 2013: 24.366 RONAnul 2014: 155.501 RONAnul 2015: 156.004 RONAnul 2016: 148.201 RONAnul 2017: 167.452 RONAnul 2018: 106.600 RONAnul 2019: 73.957 RONAnul 2020: 0 RONAnul 2021: 0 RON

Profit net 2021

0 RON

2020: 0 RON

-60k-40k-20k020k2012201320142015201620172018201920202021Anul 2012: -80 RONAnul 2013: -19.269 RONAnul 2014: -8.224 RONAnul 2015: 1 RONAnul 2016: -11.305 RONAnul 2017: -27.622 RONAnul 2018: -42.162 RONAnul 2019: -32.734 RONAnul 2020: 0 RONAnul 2021: 0 RON

Evoluție pe ani

  • 2021

    Cifra de afaceri
    0 lei
    Profit net
    0 lei
    Angajați
    0
  • 2020

    Cifra de afaceri
    0 lei
    Profit net
    0 lei
    Angajați
    0
  • 2019

    Cifra de afaceri
    74 mii lei
    Profit net
    -33 mii lei
    Angajați
    0
  • 2018

    Cifra de afaceri
    107 mii lei
    Profit net
    -42 mii lei
    Angajați
    2
  • 2017

    Cifra de afaceri
    167 mii lei
    Profit net
    -28 mii lei
    Angajați
    2
  • 2016

    Cifra de afaceri
    148 mii lei
    Profit net
    -11 mii lei
    Angajați
    2
  • 2015

    Cifra de afaceri
    156 mii lei
    Profit net
    1 lei
    Angajați
    -
  • 2014

    Cifra de afaceri
    156 mii lei
    Profit net
    -8 mii lei
    Angajați
    1
  • 2013

    Cifra de afaceri
    24 mii lei
    Profit net
    -19 mii lei
    Angajați
    1
  • 2012

    Cifra de afaceri
    0 lei
    Profit net
    -80 lei
    Angajați
    0

Analiză

Indicatori financiari 2021

Marjă netăIndisponibil
—
201720182019

Nu se poate calcula: firma nu a raportat cifră de afaceri în acest an.

Verde ≥ 5% · roșu sub 0

Lichiditate curentăSlab
0,00Față de anul anterior: stabil
20172018201920202021

Activele circulante acoperă doar 0,3% din datorii.

Verde ≥ 1,5 · roșu sub 1

Grad de îndatorareSlab
32.418%Față de anul anterior: stabil
20172018201920202021

32.418% din activele firmei sunt finanțate din datorii.

Verde ≤ 60% · roșu peste 80%

Lichiditate rapidă
Solvabilitate
Zile încasare creanțe
Zile de stoc
CA per angajat
Rentabilitatea capitalului (ROE)

Lichiditatea rapidă, solvabilitatea, zilele de încasare și de stoc, CA per angajat și ROE, cu evoluția pe 5 ani, sunt disponibile într-un cont gratuit. Pragurile de culoare sunt orientative, nu specifice domeniului.

Istoric

Cronologie

Registrul Comerțului, ANAF, bilanțuri și portalul instanțelor

  1. 2023

    Stări încheiate la ONRC

    Dizolvare; Întrerupere temporară de activitate; Certificat de înmatriculare preschimbat.

  2. Radierea din Registrul Comerțului

  3. Stare nouă la ONRC: Dizolvare

  4. 2020

    Anularea înregistrării în scopuri de TVA

  5. Stare nouă la ONRC: Întrerupere temporară de activitate

  6. Stare încheiată la ONRC: Funcțiune

Vezi toată cronologia (5 evenimente în plus, 2008 - 2020)
  1. 2020

    Declarată contribuabil inactiv de ANAF

  2. 2017

    Cea mai mare cifră de afaceri din istoric

  3. 2015

    Cel mai mare profit net din istoric

  4. 2013

    Înregistrarea în scopuri de TVA

  5. 2008

    Înființarea firmei

    Înmatriculată în județul Timiș cu nr. J35/290/2008.

În cronologia completă vezi și evoluția cifrei de afaceri și a profitului. Creează un cont gratuit.

Datele aproximative (un interval de luni, de exemplu aprilie - iulie 2023) marchează perioada dintre două extrase lunare ONRC în care a apărut schimbarea.

Răspunsuri rapide

Întrebări frecvente despre MCLA CONSTRUCT SRL

Este MCLA CONSTRUCT SRL activă?

Nu. MCLA CONSTRUCT SRL a fost radiată din Registrul Comerțului în 2023.

Care este cifra de afaceri a MCLA CONSTRUCT SRL?

Cifra de afaceri a MCLA CONSTRUCT SRL în 2019 a fost de 73.957 lei, în scădere cu 31% față de 2018.

Ce profit a avut MCLA CONSTRUCT SRL în 2019?

În 2019, MCLA CONSTRUCT SRL a înregistrat o pierdere netă de 32.734 lei.

Ce activitate avea MCLA CONSTRUCT SRL?

Activitatea principală a MCLA CONSTRUCT SRL era Comerț cu amănuntul nespecializat, cu vânzare predominantă de produse alimentare, băuturi și tutun (CAEN 4711).

Unde avea sediul MCLA CONSTRUCT SRL?

MCLA CONSTRUCT SRL avea sediul social la adresa Nr. 247, Sat Comloșu Mare Com. Comloșu Mare, Jud. Timiș, 307120.

MCLA CONSTRUCT SRL are datorii la ANAF?

Nu. MCLA CONSTRUCT SRL nu figurează în lista ANAF a contribuabililor cu obligații fiscale restante.

Vezi toate datele despre MCLA CONSTRUCT SRL

Date financiare complete, asociați, dosare în instanță, informații de contact nemascate, clasificare și multe altele.

  • Gratuit pentru început
  • Fără card necesar
  • Acces instant

Ești reprezentantul acestei firme? Pentru corectarea sau eliminarea datelor, scrie-ne la [email protected].