ActivăSRL

MC BEEFSTEAK S.R.L.

Cal. Ştefan cel Mare Nr. 53, Sat Luizi-Călugăra Com. Luizi-Călugăra, Jud. Bacău

CAEN 1011: Prelucrarea și conservarea cărnii

CUI
48827941
Reg. Com.
J2023001485043
Înființată
22 septembrie 2023
Vechime
3 ani
Cifra de afaceri 2025
2,3 mil. lei
Profit net 2025
277 mii lei
Angajați 2025
1

Situație fiscală (ANAF)

  • Activă fiscal
  • Plătitoare de TVA
  • Nu figurează cu datorii la ANAF

Stare la Registrul Comerțului

  • funcțiune

Ultimul status ANAF: INREGISTRAT din data 22.09.2023

Rezumat

Pe scurt

MC BEEFSTEAK S.R.L. (CUI 48827941) este o societate cu răspundere limitată activă din comuna Luizi-Călugăra, județul Bacău, înființată în 2023. Activitatea principală este Prelucrarea și conservarea cărnii (CAEN 1011).

În 2025 a raportat o cifră de afaceri de 2,33 mil. lei (+51% față de 2024) și un profit net de 276.903 lei, cu 1 angajat.

Este înregistrată în scopuri de TVA.

Identificare

Date de identificare

CUI / CIF
48827941
Nr. Reg. Com.
J2023001485043
EUID
ROONRC.J2023001485043
Cod CAEN principal
1011 - Prelucrarea și conservarea cărnii
Data înființării
22 septembrie 2023
Vechime
3 ani
Formă juridică
SRL
Adresă sediu
Cal. Ştefan cel Mare Nr. 53, Sat Luizi-Călugăra Com. Luizi-Călugăra, Jud. Bacău

Contact

Date de contact

Datele de contact și numele sunt parțial ascunse pe pagina publică.

Telefoane (0)
-
Email (0)
-
Website (0)
-
Persoane (2)
  • BOG••• MAR•••
  • VÂR••• CLAU•••

Bilanțuri

Rezultate financiare

2023 - 2025, din bilanțurile depuse la Ministerul Finanțelor

Cifra de afaceri 2025

+50,8% față de 2024

2.333.365 RON

2024: 1.547.494 RON

01 mil2 mil3 mil202320242025Anul 2023: 66.563 RONAnul 2024: 1.547.494 RONAnul 2025: 2.333.365 RON

Profit net 2025

+211,4% față de 2024

276.903 RON

2024: 88.930 RON

-100k0100k200k300k202320242025Anul 2023: -12.474 RONAnul 2024: 88.930 RONAnul 2025: 276.903 RON

Evoluție pe ani

  • 2025

    Cifra de afaceri
    2,3 mil. lei
    Profit net
    277 mii lei
    Angajați
    1
  • 2024

    Cifra de afaceri
    1,5 mil. lei
    Profit net
    89 mii lei
    Angajați
    1
  • 2023

    Cifra de afaceri
    67 mii lei
    Profit net
    -12 mii lei
    Angajați
    0

Analiză

Indicatori financiari 2025

Marjă netăBun
12%Față de anul anterior: în creștere
202320242025

Din fiecare 100 de lei vânzări, firma a păstrat 11,9 lei profit net.

Verde ≥ 5% · roșu sub 0

Lichiditate curentăBun
6,80Față de anul anterior: în creștere
202320242025

Activele circulante (stocuri, creanțe, bani) acoperă de 6,80 ori datoriile.

Verde ≥ 1,5 · roșu sub 1

Grad de îndatorareBun
14%Față de anul anterior: în scădere
202320242025

14% din activele firmei sunt finanțate din datorii.

Verde ≤ 60% · roșu peste 80%

Lichiditate rapidă
Solvabilitate
Zile încasare creanțe
Zile de stoc
CA per angajat
Rentabilitatea capitalului (ROE)

Lichiditatea rapidă, solvabilitatea, zilele de încasare și de stoc, CA per angajat și ROE, cu evoluția pe 5 ani, sunt disponibile într-un cont gratuit. Pragurile de culoare sunt orientative, nu specifice domeniului.

Istoric

Cronologie

Registrul Comerțului, ANAF, bilanțuri și portalul instanțelor

  1. 2025

    Cea mai mare cifră de afaceri din istoric

  2. Cel mai mare profit net din istoric

  3. 2024

    Înregistrarea în scopuri de TVA

  4. 2023

    Înființarea firmei

    Înmatriculată în județul Bacău cu nr. J4/1485/2023.

În cronologia completă vezi și adresele complete (1 schimbare) și evoluția cifrei de afaceri și a profitului. Creează un cont gratuit.

Datele aproximative (un interval de luni, de exemplu aprilie - iulie 2023) marchează perioada dintre două extrase lunare ONRC în care a apărut schimbarea.

Răspunsuri rapide

Întrebări frecvente despre MC BEEFSTEAK S.R.L.

Este MC BEEFSTEAK S.R.L. activă?

Da. MC BEEFSTEAK S.R.L. figurează ca activă în Registrul Comerțului.

Care este cifra de afaceri a MC BEEFSTEAK S.R.L.?

Cifra de afaceri a MC BEEFSTEAK S.R.L. în 2025 a fost de 2.333.365 lei (2,33 mil. lei), în creștere cu 51% față de 2024.

Ce profit a avut MC BEEFSTEAK S.R.L. în 2025?

În 2025, MC BEEFSTEAK S.R.L. a înregistrat un profit net de 276.903 lei.

Ce activitate are MC BEEFSTEAK S.R.L.?

Activitatea principală a MC BEEFSTEAK S.R.L. este Prelucrarea și conservarea cărnii (CAEN 1011).

Unde are sediul MC BEEFSTEAK S.R.L.?

MC BEEFSTEAK S.R.L. are sediul social la adresa Cal. Ștefan cel Mare Nr. 53, Sat Luizi-Călugăra Com. Luizi-Călugăra, Jud. Bacău.

MC BEEFSTEAK S.R.L. este plătitoare de TVA?

Da. MC BEEFSTEAK S.R.L. este înregistrată în scopuri de TVA.

MC BEEFSTEAK S.R.L. are datorii la ANAF?

Nu. MC BEEFSTEAK S.R.L. nu figurează în lista ANAF a contribuabililor cu obligații fiscale restante.

Vezi toate datele despre MC BEEFSTEAK S.R.L.

Date financiare complete, asociați, dosare în instanță, informații de contact nemascate, clasificare și multe altele.

  • Gratuit pentru început
  • Fără card necesar
  • Acces instant

Ești reprezentantul acestei firme? Pentru corectarea sau eliminarea datelor, scrie-ne la [email protected].