ActivăSRL

MAYERFACTORY SRL

Str. Subcetate Nr. 10A, Et. P, Mun. Bistriţa, Jud. Bistriţa-Năsăud, 420132

CAEN 1812: Alte activități de tipărire n.c.a.

CUI
37902223
Reg. Com.
J06/811/2017
Înființată
5 iulie 2017
Vechime
9 ani, 3 luni
Cifra de afaceri 2025
322 mii lei
Profit net 2025
-22 mii lei
Angajați 2025
1

Situație fiscală (ANAF)

  • Activă fiscal
  • Plătitoare de TVA
  • Nu figurează cu datorii la ANAF

Stare la Registrul Comerțului

  • funcțiune

Ultimul status ANAF: INREGISTRAT din data 05.07.2017

Rezumat

Pe scurt

MAYERFACTORY SRL (CUI 37902223) este o societate cu răspundere limitată activă din Bistrița, județul Bistrița-Năsăud, înființată în 2017. Activitatea principală este Alte activități de tipărire n.c.a. (CAEN 1812).

În 2025 a raportat o cifră de afaceri de 321.994 lei (-8,5% față de 2024) și o pierdere netă de 21.593 lei, cu 1 angajat.

Este înregistrată în scopuri de TVA.

Identificare

Date de identificare

CUI / CIF
37902223
Nr. Reg. Com.
J06/811/2017
EUID
ROONRC.J2017000811060
Cod CAEN principal
1812 - Alte activități de tipărire n.c.a.
Data înființării
5 iulie 2017
Vechime
9 ani, 3 luni
Formă juridică
SRL
Adresă sediu
Str. Subcetate Nr. 10A, Et. P, Mun. Bistriţa, Jud. Bistriţa-Năsăud, 420132

Contact

Date de contact

Datele de contact și numele sunt parțial ascunse pe pagina publică.

Telefoane (0)
-
Email (0)
-
Website (0)
-
Persoane (1)
  • COB••• MA•••

Bilanțuri

Rezultate financiare

2020 - 2025, din bilanțurile depuse la Ministerul Finanțelor

Cifra de afaceri 2025

-8,5% față de 2024

321.994 RON

2024: 351.925 RON

0100k200k300k400k202020212022202320242025Anul 2020: 13.009 RONAnul 2021: 103.593 RONAnul 2022: 159.653 RONAnul 2023: 354.484 RONAnul 2024: 351.925 RONAnul 2025: 321.994 RON

Profit net 2025

-257,7% față de 2024

-21.593 RON

2024: 13.691 RON

-40k-20k020k202020212022202320242025Anul 2020: -24.346 RONAnul 2021: 3.126 RONAnul 2022: 8.892 RONAnul 2023: 16.711 RONAnul 2024: 13.691 RONAnul 2025: -21.593 RON

Evoluție pe ani

  • 2025

    Cifra de afaceri
    322 mii lei
    Profit net
    -22 mii lei
    Angajați
    1
  • 2024

    Cifra de afaceri
    352 mii lei
    Profit net
    14 mii lei
    Angajați
    1
  • 2023

    Cifra de afaceri
    354 mii lei
    Profit net
    17 mii lei
    Angajați
    1
  • 2022

    Cifra de afaceri
    160 mii lei
    Profit net
    9 mii lei
    Angajați
    1
  • 2021

    Cifra de afaceri
    104 mii lei
    Profit net
    3 mii lei
    Angajați
    1
  • 2020

    Cifra de afaceri
    13 mii lei
    Profit net
    -24 mii lei
    Angajați
    -

Analiză

Indicatori financiari 2025

Marjă netăSlab
-6,7%Față de anul anterior: în scădere
20212022202320242025

Firma a pierdut 6,7 lei la fiecare 100 de lei vânzări.

Verde ≥ 5% · roșu sub 0

Lichiditate curentăSlab
0,78Față de anul anterior: stabil
20212022202320242025

Activele circulante acoperă doar 78% din datorii.

Verde ≥ 1,5 · roșu sub 1

Grad de îndatorareSlab
102%Față de anul anterior: în creștere
20212022202320242025

102% din activele firmei sunt finanțate din datorii.

Verde ≤ 60% · roșu peste 80%

Lichiditate rapidă
Solvabilitate
Zile încasare creanțe
Zile de stoc
CA per angajat
Rentabilitatea capitalului (ROE)

Lichiditatea rapidă, solvabilitatea, zilele de încasare și de stoc, CA per angajat și ROE, cu evoluția pe 5 ani, sunt disponibile într-un cont gratuit. Pragurile de culoare sunt orientative, nu specifice domeniului.

Istoric

Cronologie

Registrul Comerțului, ANAF, bilanțuri și portalul instanțelor

  1. 2023

    Cea mai mare cifră de afaceri din istoric

  2. Cel mai mare profit net din istoric

  3. 2019

    Înregistrarea în scopuri de TVA

  4. 2017

    Înființarea firmei

    Înmatriculată în județul Bistrița-Năsăud cu nr. J6/811/2017.

În cronologia completă vezi și adresele complete (1 schimbare) și evoluția cifrei de afaceri și a profitului. Creează un cont gratuit.

Datele aproximative (un interval de luni, de exemplu aprilie - iulie 2023) marchează perioada dintre două extrase lunare ONRC în care a apărut schimbarea.

Răspunsuri rapide

Întrebări frecvente despre MAYERFACTORY SRL

Este MAYERFACTORY SRL activă?

Da. MAYERFACTORY SRL figurează ca activă în Registrul Comerțului.

Care este cifra de afaceri a MAYERFACTORY SRL?

Cifra de afaceri a MAYERFACTORY SRL în 2025 a fost de 321.994 lei, în scădere cu 8,5% față de 2024.

Ce profit a avut MAYERFACTORY SRL în 2025?

În 2025, MAYERFACTORY SRL a înregistrat o pierdere netă de 21.593 lei.

Ce activitate are MAYERFACTORY SRL?

Activitatea principală a MAYERFACTORY SRL este Alte activități de tipărire n.c.a. (CAEN 1812).

Unde are sediul MAYERFACTORY SRL?

MAYERFACTORY SRL are sediul social la adresa Str. Subcetate Nr. 10A, Et. P, Mun. Bistrița, Jud. Bistrița-Năsăud, 420132.

MAYERFACTORY SRL este plătitoare de TVA?

Da. MAYERFACTORY SRL este înregistrată în scopuri de TVA.

MAYERFACTORY SRL are datorii la ANAF?

Nu. MAYERFACTORY SRL nu figurează în lista ANAF a contribuabililor cu obligații fiscale restante.

Vezi toate datele despre MAYERFACTORY SRL

Date financiare complete, asociați, dosare în instanță, informații de contact nemascate, clasificare și multe altele.

  • Gratuit pentru început
  • Fără card necesar
  • Acces instant

Ești reprezentantul acestei firme? Pentru corectarea sau eliminarea datelor, scrie-ne la [email protected].