MAXINFO SRL
Str. LUCEAFARULUI Nr. 25, Municipiul Satu Mare, Jud. Satu Mare, 3900
CAEN 2212: Fabricarea altor produse din cauciuc
- CUI
- 16062590
- Reg. Com.
- J30/62/2004
- Înființată
- 19 ianuarie 2004
- Vechime
- 22 de ani, 9 luni
Stare la Registrul Comerțului
- radiată
Ultimul status ANAF: RADIERE din data 02.03.2011
Rezumat
Pe scurt
MAXINFO SRL (CUI 16062590) a fost o societate cu răspundere limitată din Satu Mare, înființată în 2004 și radiată în 2011. Activitatea principală era Fabricarea altor produse din cauciuc (CAEN 2212).
Nu există bilanțuri publicate pentru această firmă.
Identificare
Date de identificare
- CUI / CIF
- 16062590
- Nr. Reg. Com.
- J30/62/2004
- EUID
- ROONRC.J30/62/2004
- Cod CAEN principal
- 2212 - Fabricarea altor produse din cauciuc
- Data înființării
- 19 ianuarie 2004
- Vechime
- 22 de ani, 9 luni
- Formă juridică
- SRL
- Adresă sediu
- Str. LUCEAFARULUI Nr. 25, Municipiul Satu Mare, Jud. Satu Mare, 3900
Contact
Date de contact
Datele de contact și numele sunt parțial ascunse pe pagina publică.
- Telefoane (0)
- -
- Email (0)
- -
- Website (0)
- -
- Persoane (3)
- F••• REPREZENT•••
- IZOINS••• I.P.U.R•••
- ••• T••• ZS•••
Bilanțuri
Rezultate financiare
Nu sunt disponibile date financiare.
Istoric
Cronologie
Registrul Comerțului, ANAF, bilanțuri și portalul instanțelor
- 2011
Radierea din Registrul Comerțului
- 2009
Încetarea înregistrării în scopuri de TVA
- 2006
Înregistrarea în scopuri de TVA
- 2004
Înființarea firmei
Înmatriculată în județul Satu Mare cu nr. J30/62/2004.
Datele aproximative (un interval de luni, de exemplu aprilie - iulie 2023) marchează perioada dintre două extrase lunare ONRC în care a apărut schimbarea.
Răspunsuri rapide
Întrebări frecvente despre MAXINFO SRL
Este MAXINFO SRL activă?
Nu. MAXINFO SRL a fost radiată din Registrul Comerțului în 2011.
Ce activitate avea MAXINFO SRL?
Activitatea principală a MAXINFO SRL era Fabricarea altor produse din cauciuc (CAEN 2212).
Unde avea sediul MAXINFO SRL?
MAXINFO SRL avea sediul social la adresa Str. LUCEAFARULUI Nr. 25, Municipiul Satu Mare, Jud. Satu Mare, 3900.
MAXINFO SRL are datorii la ANAF?
Nu. MAXINFO SRL nu figurează în lista ANAF a contribuabililor cu obligații fiscale restante.
Vezi toate datele despre MAXINFO SRL
Date financiare complete, asociați, dosare în instanță, informații de contact nemascate, clasificare și multe altele.
- Gratuit pentru început
- Fără card necesar
- Acces instant
Ești reprezentantul acestei firme? Pentru corectarea sau eliminarea datelor, scrie-ne la [email protected].