ActivăSRL

MAX RESTO S.R.L.

Str. Diaconu Coresi Nr. 6, Mun. Braşov, Jud. Braşov

CAEN 5611: Restaurante

CUI
40365332
Reg. Com.
J2018003188083
Înființată
28 decembrie 2018
Vechime
7 ani, 9 luni
Cifra de afaceri 2025
2,5 mil. lei
Profit net 2025
-77 mii lei
Angajați 2025
11

Situație fiscală (ANAF)

  • Inactivă fiscal (ANAF)
  • Plătitoare de TVA
  • Înscrisă în RO e-Factura
  • Nu figurează cu datorii la ANAF

Stare la Registrul Comerțului

  • funcțiune

Ultimul status ANAF: INREGISTRAT din data 28.12.2018

Rezumat

Pe scurt

MAX RESTO S.R.L. (CUI 40365332) este o societate cu răspundere limitată activă din Brașov, înființată în 2018. Activitatea principală este Restaurante (CAEN 5611).

În 2025 a raportat o cifră de afaceri de 2,49 mil. lei (+8,1% față de 2024) și o pierdere netă de 76.894 lei, cu 11 angajați.

Este înregistrată în scopuri de TVA și în sistemul RO e-Factura. ANAF a declarat-o contribuabil inactiv.

Identificare

Date de identificare

CUI / CIF
40365332
Nr. Reg. Com.
J2018003188083
EUID
ROONRC.J2018003188083
Cod CAEN principal
5611 - Restaurante
Data înființării
28 decembrie 2018
Vechime
7 ani, 9 luni
Formă juridică
SRL
Adresă sediu
Str. Diaconu Coresi Nr. 6, Mun. Braşov, Jud. Braşov

Contact

Date de contact

Datele de contact și numele sunt parțial ascunse pe pagina publică.

Telefoane (0)
-
Email (0)
-
Website (0)
-
Persoane (1)
  • MA••• IO••• AL•••

Bilanțuri

Rezultate financiare

2019 - 2025, din bilanțurile depuse la Ministerul Finanțelor

Cifra de afaceri 2025

+8,1% față de 2024

2.485.189 RON

2024: 2.299.228 RON

01 mil2 mil3 mil2019202020212022202320242025Anul 2019: 0 RONAnul 2020: 570.688 RONAnul 2021: 1.328.719 RONAnul 2022: 1.681.171 RONAnul 2023: 2.128.544 RONAnul 2024: 2.299.228 RONAnul 2025: 2.485.189 RON

Profit net 2025

-228,5% față de 2024

-76.894 RON

2024: 59.847 RON

-200k-100k0100k200k300k2019202020212022202320242025Anul 2019: -26.397 RONAnul 2020: 62.966 RONAnul 2021: -138.976 RONAnul 2022: 67.196 RONAnul 2023: 204.092 RONAnul 2024: 59.847 RONAnul 2025: -76.894 RON

Evoluție pe ani

  • 2025

    Cifra de afaceri
    2,5 mil. lei
    Profit net
    -77 mii lei
    Angajați
    11
  • 2024

    Cifra de afaceri
    2,3 mil. lei
    Profit net
    60 mii lei
    Angajați
    9
  • 2023

    Cifra de afaceri
    2,1 mil. lei
    Profit net
    204 mii lei
    Angajați
    8
  • 2022

    Cifra de afaceri
    1,7 mil. lei
    Profit net
    67 mii lei
    Angajați
    8
  • 2021

    Cifra de afaceri
    1,3 mil. lei
    Profit net
    -139 mii lei
    Angajați
    7
  • 2020

    Cifra de afaceri
    571 mii lei
    Profit net
    63 mii lei
    Angajați
    6
  • 2019

    Cifra de afaceri
    -
    Profit net
    -26 mii lei
    Angajați
    2

Analiză

Indicatori financiari 2025

Marjă netăSlab
-3,1%Față de anul anterior: în scădere
20212022202320242025

Firma a pierdut 3,1 lei la fiecare 100 de lei vânzări.

Verde ≥ 5% · roșu sub 0

Lichiditate curentăSlab
0,56Față de anul anterior: în scădere
20212022202320242025

Activele circulante acoperă doar 56% din datorii.

Verde ≥ 1,5 · roșu sub 1

Grad de îndatorareSlab
87%Față de anul anterior: în creștere
20212022202320242025

87% din activele firmei sunt finanțate din datorii.

Verde ≤ 60% · roșu peste 80%

Lichiditate rapidă
Solvabilitate
Zile încasare creanțe
Zile de stoc
CA per angajat
Rentabilitatea capitalului (ROE)

Lichiditatea rapidă, solvabilitatea, zilele de încasare și de stoc, CA per angajat și ROE, cu evoluția pe 5 ani, sunt disponibile într-un cont gratuit. Pragurile de culoare sunt orientative, nu specifice domeniului.

Istoric

Cronologie

Registrul Comerțului, ANAF, bilanțuri și portalul instanțelor

  1. 2026

    Declarată contribuabil inactiv de ANAF

  2. 2025

    Cea mai mare cifră de afaceri din istoric

  3. 2023

    Cel mai mare profit net din istoric

  4. 2022

    Înscrierea în Registrul RO e-Factura

  5. 2019

    Înregistrarea în scopuri de TVA

  6. 2018

    Înființarea firmei

    Înmatriculată în județul Brașov cu nr. J8/3188/2018.

În cronologia completă vezi și adresele complete (2 schimbări) și evoluția cifrei de afaceri și a profitului. Creează un cont gratuit.

Datele aproximative (un interval de luni, de exemplu aprilie - iulie 2023) marchează perioada dintre două extrase lunare ONRC în care a apărut schimbarea.

Răspunsuri rapide

Întrebări frecvente despre MAX RESTO S.R.L.

Este MAX RESTO S.R.L. activă?

Da. MAX RESTO S.R.L. figurează ca activă în Registrul Comerțului.

Care este cifra de afaceri a MAX RESTO S.R.L.?

Cifra de afaceri a MAX RESTO S.R.L. în 2025 a fost de 2.485.189 lei (2,49 mil. lei), în creștere cu 8,1% față de 2024.

Ce profit a avut MAX RESTO S.R.L. în 2025?

În 2025, MAX RESTO S.R.L. a înregistrat o pierdere netă de 76.894 lei.

Ce activitate are MAX RESTO S.R.L.?

Activitatea principală a MAX RESTO S.R.L. este Restaurante (CAEN 5611).

Unde are sediul MAX RESTO S.R.L.?

MAX RESTO S.R.L. are sediul social la adresa Str. Diaconu Coresi Nr. 6, Mun. Brașov, Jud. Brașov.

MAX RESTO S.R.L. este plătitoare de TVA?

Da. MAX RESTO S.R.L. este înregistrată în scopuri de TVA și în sistemul RO e-Factura.

MAX RESTO S.R.L. are datorii la ANAF?

Nu. MAX RESTO S.R.L. nu figurează în lista ANAF a contribuabililor cu obligații fiscale restante.

Vezi toate datele despre MAX RESTO S.R.L.

Date financiare complete, asociați, dosare în instanță, informații de contact nemascate, clasificare și multe altele.

  • Gratuit pentru început
  • Fără card necesar
  • Acces instant

Ești reprezentantul acestei firme? Pentru corectarea sau eliminarea datelor, scrie-ne la [email protected].