ActivăSRL

MAVI S.R.L.

Str. SLATIOAREI Nr. 890, Sat Vaideeni Com. Vaideeni, Jud. Vâlcea, 247725

CAEN 1071: Fabricarea pâinii; fabricarea prăjiturilor și a produselor proaspete de patiserie

CUI
2552338
Reg. Com.
J38/1430/1991
Înființată
22 noiembrie 1991
Vechime
34 de ani, 10 luni
Cifra de afaceri 2025
93 mii lei
Profit net 2025
12 mii lei
Angajați 2025
1

Situație fiscală (ANAF)

  • Activă fiscal
  • Plătitoare de TVA
  • Nu figurează cu datorii la ANAF

Stare la Registrul Comerțului

  • funcțiune

Ultimul status ANAF: INREGISTRAT din data 17.07.1992

Rezumat

Pe scurt

MAVI S.R.L. (CUI 2552338) este o societate cu răspundere limitată activă din comuna Vaideeni, județul Vâlcea, înființată în 1991. Activitatea principală este Fabricarea pâinii; fabricarea prăjiturilor și a produselor proaspete de patiserie (CAEN 1071).

În 2025 a raportat o cifră de afaceri de 92.519 lei (-28% față de 2024) și un profit net de 11.709 lei, cu 1 angajat.

Este înregistrată în scopuri de TVA.

Identificare

Date de identificare

CUI / CIF
2552338
Nr. Reg. Com.
J38/1430/1991
EUID
ROONRC.J38/1430/1991
Cod CAEN principal
1071 - Fabricarea pâinii; fabricarea prăjiturilor și a produselor proaspete de patiserie
Data înființării
22 noiembrie 1991
Vechime
34 de ani, 10 luni
Formă juridică
SRL
Adresă sediu
Str. SLATIOAREI Nr. 890, Sat Vaideeni Com. Vaideeni, Jud. Vâlcea, 247725

Contact

Date de contact

Datele de contact și numele sunt parțial ascunse pe pagina publică.

Telefoane (1)
  • 0250••••••
Email (0)
-
Website (0)
-
Persoane (1)
  • POPE••• •••

Bilanțuri

Rezultate financiare

2016 - 2025, din bilanțurile depuse la Ministerul Finanțelor

Cifra de afaceri 2025

-28,2% față de 2024

92.519 RON

2024: 128.883 RON

050k100k150k2016201720182019202020212022202320242025Anul 2016: 44.115 RONAnul 2017: 47.814 RONAnul 2018: 42.731 RONAnul 2019: 55.761 RONAnul 2020: 46.408 RONAnul 2021: 63.865 RONAnul 2022: 93.331 RONAnul 2023: 114.435 RONAnul 2024: 128.883 RONAnul 2025: 92.519 RON

Profit net 2025

-30,7% față de 2024

11.709 RON

2024: 16.897 RON

-20k020k40k2016201720182019202020212022202320242025Anul 2016: -14.647 RONAnul 2017: 323 RONAnul 2018: 7.117 RONAnul 2019: 30.447 RONAnul 2020: 8.931 RONAnul 2021: 15.102 RONAnul 2022: 20.390 RONAnul 2023: 21.607 RONAnul 2024: 16.897 RONAnul 2025: 11.709 RON

Evoluție pe ani

  • 2025

    Cifra de afaceri
    93 mii lei
    Profit net
    12 mii lei
    Angajați
    1
  • 2024

    Cifra de afaceri
    129 mii lei
    Profit net
    17 mii lei
    Angajați
    1
  • 2023

    Cifra de afaceri
    114 mii lei
    Profit net
    22 mii lei
    Angajați
    1
  • 2022

    Cifra de afaceri
    93 mii lei
    Profit net
    20 mii lei
    Angajați
    1
  • 2021

    Cifra de afaceri
    64 mii lei
    Profit net
    15 mii lei
    Angajați
    1
  • 2020

    Cifra de afaceri
    46 mii lei
    Profit net
    9 mii lei
    Angajați
    1
  • 2019

    Cifra de afaceri
    56 mii lei
    Profit net
    30 mii lei
    Angajați
    1
  • 2018

    Cifra de afaceri
    43 mii lei
    Profit net
    7 mii lei
    Angajați
    1
  • 2017

    Cifra de afaceri
    48 mii lei
    Profit net
    323 lei
    Angajați
    1
  • 2016

    Cifra de afaceri
    44 mii lei
    Profit net
    -15 mii lei
    Angajați
    1

Analiză

Indicatori financiari 2025

Marjă netăBun
13%Față de anul anterior: în scădere
20212022202320242025

Din fiecare 100 de lei vânzări, firma a păstrat 12,7 lei profit net.

Verde ≥ 5% · roșu sub 0

Lichiditate curentăBun
3,40Față de anul anterior: în creștere
20212022202320242025

Activele circulante (stocuri, creanțe, bani) acoperă de 3,40 ori datoriile.

Verde ≥ 1,5 · roșu sub 1

Grad de îndatorareBun
12%Față de anul anterior: în scădere
20212022202320242025

12% din activele firmei sunt finanțate din datorii.

Verde ≤ 60% · roșu peste 80%

Lichiditate rapidă
Solvabilitate
Zile încasare creanțe
Zile de stoc
CA per angajat
Rentabilitatea capitalului (ROE)

Lichiditatea rapidă, solvabilitatea, zilele de încasare și de stoc, CA per angajat și ROE, cu evoluția pe 5 ani, sunt disponibile într-un cont gratuit. Pragurile de culoare sunt orientative, nu specifice domeniului.

Istoric

Cronologie

Registrul Comerțului, ANAF, bilanțuri și portalul instanțelor

  1. 2019

    Cel mai mare profit net din istoric

  2. 2011

    Cea mai mare cifră de afaceri din istoric

  3. 1996

    Înregistrarea în scopuri de TVA

  4. 1991

    Înființarea firmei

    Înmatriculată în județul Vâlcea cu nr. J38/1430/1991, sub denumirea MAVI SRL.

În cronologia completă vezi și evoluția cifrei de afaceri și a profitului. Creează un cont gratuit.

Datele aproximative (un interval de luni, de exemplu aprilie - iulie 2023) marchează perioada dintre două extrase lunare ONRC în care a apărut schimbarea.

Răspunsuri rapide

Întrebări frecvente despre MAVI S.R.L.

Este MAVI S.R.L. activă?

Da. MAVI S.R.L. figurează ca activă în Registrul Comerțului.

Care este cifra de afaceri a MAVI S.R.L.?

Cifra de afaceri a MAVI S.R.L. în 2025 a fost de 92.519 lei, în scădere cu 28% față de 2024.

Ce profit a avut MAVI S.R.L. în 2025?

În 2025, MAVI S.R.L. a înregistrat un profit net de 11.709 lei.

Ce activitate are MAVI S.R.L.?

Activitatea principală a MAVI S.R.L. este Fabricarea pâinii; fabricarea prăjiturilor și a produselor proaspete de patiserie (CAEN 1071).

Unde are sediul MAVI S.R.L.?

MAVI S.R.L. are sediul social la adresa Str. SLATIOAREI Nr. 890, Sat Vaideeni Com. Vaideeni, Jud. Vâlcea, 247725.

MAVI S.R.L. este plătitoare de TVA?

Da. MAVI S.R.L. este înregistrată în scopuri de TVA.

MAVI S.R.L. are datorii la ANAF?

Nu. MAVI S.R.L. nu figurează în lista ANAF a contribuabililor cu obligații fiscale restante.

Vezi toate datele despre MAVI S.R.L.

Date financiare complete, asociați, dosare în instanță, informații de contact nemascate, clasificare și multe altele.

  • Gratuit pentru început
  • Fără card necesar
  • Acces instant

Ești reprezentantul acestei firme? Pentru corectarea sau eliminarea datelor, scrie-ne la [email protected].