ActivăSRL

MAVI FITNESS SRL

Str. Salciilor Nr. 20, Mun. Cluj-Napoca, Jud. Cluj, 400378

CAEN 9313: Activități ale centrelor de fitness

CUI
35428779
Reg. Com.
J2016000158120
Înființată
18 ianuarie 2016
Vechime
10 ani, 8 luni
Cifra de afaceri 2025
226 mii lei
Profit net 2025
3 mii lei
Angajați 2025
2

Situație fiscală (ANAF)

  • Activă fiscal
  • Neplătitoare de TVA
  • Nu figurează cu datorii la ANAF

Stare la Registrul Comerțului

  • funcțiune

Ultimul status ANAF: INREGISTRAT din data 18.01.2016

Rezumat

Pe scurt

MAVI FITNESS SRL (CUI 35428779) este o societate cu răspundere limitată activă din Cluj-Napoca, județul Cluj, înființată în 2016. Activitatea principală este Activități ale centrelor de fitness (CAEN 9313).

În 2025 a raportat o cifră de afaceri de 226.062 lei (-22% față de 2024) și un profit net de 2.591 lei, cu 2 angajați.

Nu este înregistrată în scopuri de TVA.

Identificare

Date de identificare

CUI / CIF
35428779
Nr. Reg. Com.
J2016000158120
EUID
ROONRC.J2016000158120
Cod CAEN principal
9313 - Activități ale centrelor de fitness
Data înființării
18 ianuarie 2016
Vechime
10 ani, 8 luni
Formă juridică
SRL
Adresă sediu
Str. Salciilor Nr. 20, Mun. Cluj-Napoca, Jud. Cluj, 400378

Contact

Date de contact

Datele de contact și numele sunt parțial ascunse pe pagina publică.

Telefoane (0)
-
Email (0)
-
Website (0)
-
Persoane (1)
  • CU••• ••• GABRI•••

Bilanțuri

Rezultate financiare

2016 - 2025, din bilanțurile depuse la Ministerul Finanțelor

Cifra de afaceri 2025

-21,6% față de 2024

226.062 RON

2024: 288.436 RON

0100k200k300k2016201720182019202020212022202320242025Anul 2016: 65.637 RONAnul 2017: 173.459 RONAnul 2018: 216.292 RONAnul 2019: 207.248 RONAnul 2020: 157.694 RONAnul 2021: 232.013 RONAnul 2022: 296.763 RONAnul 2023: 190.142 RONAnul 2024: 288.436 RONAnul 2025: 226.062 RON

Profit net 2025

-92,8% față de 2024

2.591 RON

2024: 35.894 RON

010k20k30k40k2016201720182019202020212022202320242025Anul 2016: 12.769 RONAnul 2017: 3.193 RONAnul 2018: 10.044 RONAnul 2019: 5.597 RONAnul 2020: 2.395 RONAnul 2021: 39.450 RONAnul 2022: 3.208 RONAnul 2023: 1.684 RONAnul 2024: 35.894 RONAnul 2025: 2.591 RON

Evoluție pe ani

  • 2025

    Cifra de afaceri
    226 mii lei
    Profit net
    3 mii lei
    Angajați
    2
  • 2024

    Cifra de afaceri
    288 mii lei
    Profit net
    36 mii lei
    Angajați
    4
  • 2023

    Cifra de afaceri
    190 mii lei
    Profit net
    2 mii lei
    Angajați
    5
  • 2022

    Cifra de afaceri
    297 mii lei
    Profit net
    3 mii lei
    Angajați
    5
  • 2021

    Cifra de afaceri
    232 mii lei
    Profit net
    39 mii lei
    Angajați
    7
  • 2020

    Cifra de afaceri
    158 mii lei
    Profit net
    2 mii lei
    Angajați
    7
  • 2019

    Cifra de afaceri
    207 mii lei
    Profit net
    6 mii lei
    Angajați
    4
  • 2018

    Cifra de afaceri
    216 mii lei
    Profit net
    10 mii lei
    Angajați
    5
  • 2017

    Cifra de afaceri
    173 mii lei
    Profit net
    3 mii lei
    Angajați
    2
  • 2016

    Cifra de afaceri
    66 mii lei
    Profit net
    13 mii lei
    Angajați
    3

Analiză

Indicatori financiari 2025

Marjă netăAtenție
1,1%Față de anul anterior: în scădere
20212022202320242025

Din fiecare 100 de lei vânzări, firma a păstrat 1,1 lei profit net.

Verde ≥ 5% · roșu sub 0

Lichiditate curentăSlab
0,74Față de anul anterior: în scădere
20212022202320242025

Activele circulante acoperă doar 74% din datorii.

Verde ≥ 1,5 · roșu sub 1

Grad de îndatorareAtenție
63%Față de anul anterior: în creștere
20212022202320242025

63% din activele firmei sunt finanțate din datorii.

Verde ≤ 60% · roșu peste 80%

Lichiditate rapidă
Solvabilitate
Zile încasare creanțe
Zile de stoc
CA per angajat
Rentabilitatea capitalului (ROE)

Lichiditatea rapidă, solvabilitatea, zilele de încasare și de stoc, CA per angajat și ROE, cu evoluția pe 5 ani, sunt disponibile într-un cont gratuit. Pragurile de culoare sunt orientative, nu specifice domeniului.

Istoric

Cronologie

Registrul Comerțului, ANAF, bilanțuri și portalul instanțelor

  1. 2022

    Cea mai mare cifră de afaceri din istoric

  2. 2021

    Cel mai mare profit net din istoric

  3. 2016

    Înființarea firmei

    Înmatriculată în județul Cluj cu nr. J12/158/2016.

În cronologia completă vezi și evoluția cifrei de afaceri și a profitului. Creează un cont gratuit.

Datele aproximative (un interval de luni, de exemplu aprilie - iulie 2023) marchează perioada dintre două extrase lunare ONRC în care a apărut schimbarea.

Răspunsuri rapide

Întrebări frecvente despre MAVI FITNESS SRL

Este MAVI FITNESS SRL activă?

Da. MAVI FITNESS SRL figurează ca activă în Registrul Comerțului.

Care este cifra de afaceri a MAVI FITNESS SRL?

Cifra de afaceri a MAVI FITNESS SRL în 2025 a fost de 226.062 lei, în scădere cu 22% față de 2024.

Ce profit a avut MAVI FITNESS SRL în 2025?

În 2025, MAVI FITNESS SRL a înregistrat un profit net de 2.591 lei.

Ce activitate are MAVI FITNESS SRL?

Activitatea principală a MAVI FITNESS SRL este Activități ale centrelor de fitness (CAEN 9313).

Unde are sediul MAVI FITNESS SRL?

MAVI FITNESS SRL are sediul social la adresa Str. Salciilor Nr. 20, Mun. Cluj-Napoca, Jud. Cluj, 400378.

MAVI FITNESS SRL este plătitoare de TVA?

Nu. MAVI FITNESS SRL nu este înregistrată în scopuri de TVA.

MAVI FITNESS SRL are datorii la ANAF?

Nu. MAVI FITNESS SRL nu figurează în lista ANAF a contribuabililor cu obligații fiscale restante.

Vezi toate datele despre MAVI FITNESS SRL

Date financiare complete, asociați, dosare în instanță, informații de contact nemascate, clasificare și multe altele.

  • Gratuit pentru început
  • Fără card necesar
  • Acces instant

Ești reprezentantul acestei firme? Pentru corectarea sau eliminarea datelor, scrie-ne la [email protected].