Marjă netă
BunDin fiecare 100 de lei vânzări, firma a păstrat 38,9 lei profit net.
Verde ≥ 5%, roșu sub 0
MAVER-TRADING SRL (CUI 3419012) este o societate cu răspundere limitată activă din Iași, înființată în 1993. Activitatea principală este Comerț cu amănuntul al articolelor de fierărie, al materialelor de construcții, al articolelor din sticlă și a celor pentru vopsit (CAEN 4752).
În 2025 a raportat o cifră de afaceri de 82.655 lei (+96% față de 2024) și un profit net de 32.164 lei, fără angajați declarați.
Este înregistrată în scopuri de TVA și în sistemul RO e-Factura.
| An | Valoare |
|---|---|
| 2016 | 61.331 lei |
| 2017 | 56.993 lei |
| 2018 | 67.140 lei |
| 2019 | 48.137 lei |
| 2020 | 61.620 lei |
| 2021 | 66.521 lei |
| 2022 | 57.964 lei |
| 2023 | 86.051 lei |
| 2024 | 42.100 lei |
| 2025 | 82.655 lei |
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri | 82.655 | 42.100 | 86.051 | 57.964 | 66.521 | 61.620 | 48.137 | 67.140 | 56.993 | 61.331 |
| Profit net | 32.164 | -17.063 | -386.219 | 44.107 | 48.815 | 45.075 | 14.628 | 38.493 | 17.472 | 18.483 |
| Număr mediu de angajați | 0 | 1 | - | - | 0 | 0 | 0 | - | 0 | 0 |
| Active imobilizate | 472.275 | 485.175 | 493.775 | 83.374 | 85.954 | 88.534 | 95.220 | 97.800 | 104.495 | 109.172 |
| Active circulante | 24.028 | 399 | 617 | 644.282 | 598.920 | 546.048 | 494.866 | 517.949 | 496.809 | 471.731 |
| Stocuri | - | - | 0 | 365.453 | 365.453 | 365.453 | 365.453 | 365.453 | 365.453 | 364.657 |
| Creanțe | 1.646 | 369 | 64 | 7.801 | 6.130 | 5.797 | 4.179 | 41.337 | 45.173 | 40.958 |
| Datorii | 55.204 | 76.639 | 68.394 | 1.271 | 2.595 | 1.118 | 1.697 | 41.989 | 66.037 | 63.108 |
| Capitaluri proprii | 441.099 | 408.935 | 425.998 | 726.385 | 682.279 | 633.464 | 588.389 | 573.760 | 535.267 | 517.795 |
Din fiecare 100 de lei vânzări, firma a păstrat 38,9 lei profit net.
Verde ≥ 5%, roșu sub 0
Activele circulante acoperă doar 44% din datorii.
Verde ≥ 1,5, roșu sub 1
11% din activele firmei sunt finanțate din datorii.
Verde ≤ 60%, roșu peste 80%
Lichiditatea rapidă, solvabilitatea, zilele de încasare și de stoc, CA per angajat și ROE, cu evoluția pe 5 ani, sunt disponibile într-un cont gratuit. Pragurile de culoare sunt orientative, nu specifice domeniului.
Numărul dosarelor, instanța, obiectul, calitatea procesuală și termenele, pentru orice firmă.
Creează cont gratuitFirmele în care apar aceleași persoane și firmele înregistrate la aceeași adresă.
Creează cont gratuitPoziția după cifra de afaceri, la nivel național și în județ, între firmele cu același cod CAEN.
Creează cont gratuitÎn cronologia completă vezi și evoluția cifrei de afaceri și a profitului. Creează un cont gratuit.
Datele aproximative (un interval de luni, de exemplu apr-iul 2023) marchează perioada dintre două extrase lunare ONRC în care a apărut schimbarea.
Da. MAVER-TRADING SRL figurează ca activă în Registrul Comerțului.
Cifra de afaceri a MAVER-TRADING SRL în 2025 a fost de 82.655 lei, în creștere cu 96% față de 2024.
În 2025, MAVER-TRADING SRL a înregistrat un profit net de 32.164 lei.
Activitatea principală a MAVER-TRADING SRL este Comerț cu amănuntul al articolelor de fierărie, al materialelor de construcții, al articolelor din sticlă și a celor pentru vopsit (CAEN 4752).
MAVER-TRADING SRL are sediul social la adresa Str. SF. LAZĂR Nr. 39, Municipiul Iași, Jud. Iași.
Da. MAVER-TRADING SRL este înregistrată în scopuri de TVA și în sistemul RO e-Factura.
Nu. MAVER-TRADING SRL nu figurează în lista ANAF a contribuabililor cu obligații fiscale restante.
Date financiare complete, asociați, dosare în instanță, informații de contact nemascate, clasificare și multe altele.
Ești reprezentantul acestei firme? Pentru corectarea sau eliminarea datelor, scrie-ne la [email protected].