ActivăSRL

MAV SOLUTIONS SRL

Aleea Detunata Nr. 1, Mun. Cluj-Napoca, Jud. Cluj, 400434

CAEN 7112: Activități de inginerie și consultanță tehnică legate de acestea

CUI
35212006
Reg. Com.
J2015003402124
Înființată
9 noiembrie 2015
Vechime
10 ani, 11 luni
Cifra de afaceri 2025
328 mii lei
Profit net 2025
170 mii lei
Angajați 2025
1

Situație fiscală (ANAF)

  • Activă fiscal
  • Neplătitoare de TVA
  • Nu figurează cu datorii la ANAF

Stare la Registrul Comerțului

  • funcțiune

Ultimul status ANAF: INREGISTRAT din data 09.11.2015

Rezumat

Pe scurt

MAV SOLUTIONS SRL (CUI 35212006) este o societate cu răspundere limitată activă din Cluj-Napoca, județul Cluj, înființată în 2015. Activitatea principală este Activități de inginerie și consultanță tehnică legate de acestea (CAEN 7112).

În 2025 a raportat o cifră de afaceri de 328.425 lei (+67% față de 2024) și un profit net de 170.155 lei, cu 1 angajat.

Nu este înregistrată în scopuri de TVA.

Identificare

Date de identificare

CUI / CIF
35212006
Nr. Reg. Com.
J2015003402124
EUID
ROONRC.J2015003402124
Cod CAEN principal
7112 - Activități de inginerie și consultanță tehnică legate de acestea
Data înființării
9 noiembrie 2015
Vechime
10 ani, 11 luni
Formă juridică
SRL
Adresă sediu
Aleea Detunata Nr. 1, Mun. Cluj-Napoca, Jud. Cluj, 400434

Contact

Date de contact

Datele de contact și numele sunt parțial ascunse pe pagina publică.

Telefoane (0)
-
Email (0)
-
Website (0)
-
Persoane (1)
  • MOI••• VAS••• ADR•••

Bilanțuri

Rezultate financiare

2016 - 2025, din bilanțurile depuse la Ministerul Finanțelor

Cifra de afaceri 2025

+66,9% față de 2024

328.425 RON

2024: 196.788 RON

0100k200k300k400k2016201720182019202020212022202320242025Anul 2016: 62.116 RONAnul 2017: 105.953 RONAnul 2018: 143.583 RONAnul 2019: 127.381 RONAnul 2020: 137.443 RONAnul 2021: 240.620 RONAnul 2022: 104.232 RONAnul 2023: 138.083 RONAnul 2024: 196.788 RONAnul 2025: 328.425 RON

Profit net 2025

+81,1% față de 2024

170.155 RON

2024: 93.945 RON

050k100k150k200k2016201720182019202020212022202320242025Anul 2016: 16.043 RONAnul 2017: 56.104 RONAnul 2018: 95.243 RONAnul 2019: 73.590 RONAnul 2020: 97.384 RONAnul 2021: 187.080 RONAnul 2022: 57.277 RONAnul 2023: 43.460 RONAnul 2024: 93.945 RONAnul 2025: 170.155 RON

Evoluție pe ani

  • 2025

    Cifra de afaceri
    328 mii lei
    Profit net
    170 mii lei
    Angajați
    1
  • 2024

    Cifra de afaceri
    197 mii lei
    Profit net
    94 mii lei
    Angajați
    1
  • 2023

    Cifra de afaceri
    138 mii lei
    Profit net
    43 mii lei
    Angajați
    1
  • 2022

    Cifra de afaceri
    104 mii lei
    Profit net
    57 mii lei
    Angajați
    -
  • 2021

    Cifra de afaceri
    241 mii lei
    Profit net
    187 mii lei
    Angajați
    -
  • 2020

    Cifra de afaceri
    137 mii lei
    Profit net
    97 mii lei
    Angajați
    -
  • 2019

    Cifra de afaceri
    127 mii lei
    Profit net
    74 mii lei
    Angajați
    -
  • 2018

    Cifra de afaceri
    144 mii lei
    Profit net
    95 mii lei
    Angajați
    0
  • 2017

    Cifra de afaceri
    106 mii lei
    Profit net
    56 mii lei
    Angajați
    1
  • 2016

    Cifra de afaceri
    62 mii lei
    Profit net
    16 mii lei
    Angajați
    1

Analiză

Indicatori financiari 2025

Marjă netăBun
52%Față de anul anterior: în creștere
20212022202320242025

Din fiecare 100 de lei vânzări, firma a păstrat 51,8 lei profit net.

Verde ≥ 5% · roșu sub 0

Lichiditate curentăBun
2,11Față de anul anterior: în creștere
20212022202320242025

Activele circulante (stocuri, creanțe, bani) acoperă de 2,11 ori datoriile.

Verde ≥ 1,5 · roșu sub 1

Grad de îndatorareBun
45%Față de anul anterior: în scădere
20212022202320242025

45% din activele firmei sunt finanțate din datorii.

Verde ≤ 60% · roșu peste 80%

Lichiditate rapidă
Solvabilitate
Zile încasare creanțe
Zile de stoc
CA per angajat
Rentabilitatea capitalului (ROE)

Lichiditatea rapidă, solvabilitatea, zilele de încasare și de stoc, CA per angajat și ROE, cu evoluția pe 5 ani, sunt disponibile într-un cont gratuit. Pragurile de culoare sunt orientative, nu specifice domeniului.

Istoric

Cronologie

Registrul Comerțului, ANAF, bilanțuri și portalul instanțelor

  1. 2025

    Cea mai mare cifră de afaceri din istoric

  2. 2021

    Cel mai mare profit net din istoric

  3. 2015

    Înființarea firmei

    Înmatriculată în județul Cluj cu nr. J12/3402/2015.

În cronologia completă vezi și evoluția cifrei de afaceri și a profitului. Creează un cont gratuit.

Datele aproximative (un interval de luni, de exemplu aprilie - iulie 2023) marchează perioada dintre două extrase lunare ONRC în care a apărut schimbarea.

Răspunsuri rapide

Întrebări frecvente despre MAV SOLUTIONS SRL

Este MAV SOLUTIONS SRL activă?

Da. MAV SOLUTIONS SRL figurează ca activă în Registrul Comerțului.

Care este cifra de afaceri a MAV SOLUTIONS SRL?

Cifra de afaceri a MAV SOLUTIONS SRL în 2025 a fost de 328.425 lei, în creștere cu 67% față de 2024.

Ce profit a avut MAV SOLUTIONS SRL în 2025?

În 2025, MAV SOLUTIONS SRL a înregistrat un profit net de 170.155 lei.

Ce activitate are MAV SOLUTIONS SRL?

Activitatea principală a MAV SOLUTIONS SRL este Activități de inginerie și consultanță tehnică legate de acestea (CAEN 7112).

Unde are sediul MAV SOLUTIONS SRL?

MAV SOLUTIONS SRL are sediul social la adresa Aleea Detunata Nr. 1, Mun. Cluj-Napoca, Jud. Cluj, 400434.

MAV SOLUTIONS SRL este plătitoare de TVA?

Nu. MAV SOLUTIONS SRL nu este înregistrată în scopuri de TVA.

MAV SOLUTIONS SRL are datorii la ANAF?

Nu. MAV SOLUTIONS SRL nu figurează în lista ANAF a contribuabililor cu obligații fiscale restante.

Vezi toate datele despre MAV SOLUTIONS SRL

Date financiare complete, asociați, dosare în instanță, informații de contact nemascate, clasificare și multe altele.

  • Gratuit pentru început
  • Fără card necesar
  • Acces instant

Ești reprezentantul acestei firme? Pentru corectarea sau eliminarea datelor, scrie-ne la [email protected].