ActivăSRL

MAV IT&TECH S.R.L.

Str. Szemler Ferencz Nr. 7, Bl. 7, Sc. A, Ap. 114, Mun. Braşov, Jud. Braşov, 500331

CAEN 6201: Activități de realizare a soft-ului la comandă (software orientat client)

CUI
47151441
Reg. Com.
J08/3578/2022
Înființată
9 noiembrie 2022
Vechime
3 ani, 11 luni
Cifra de afaceri 2025
796 mii lei
Profit net 2025
595 mii lei
Angajați 2025
1

Situație fiscală (ANAF)

  • Activă fiscal
  • Plătitoare de TVA
  • Nu figurează cu datorii la ANAF

Stare la Registrul Comerțului

  • funcțiune

Ultimul status ANAF: INREGISTRAT din data 09.11.2022

Rezumat

Pe scurt

MAV IT&TECH S.R.L. (CUI 47151441) este o societate cu răspundere limitată activă din Brașov, înființată în 2022. Activitatea principală este Activități de realizare a soft-ului la comandă (software orientat client) (CAEN 6201).

În 2025 a raportat o cifră de afaceri de 795.806 lei (+17% față de 2024) și un profit net de 594.542 lei, cu 1 angajat.

Este înregistrată în scopuri de TVA.

Identificare

Date de identificare

CUI / CIF
47151441
Nr. Reg. Com.
J08/3578/2022
EUID
ROONRC.J8/3578/2022
Cod CAEN principal
6201 - Activități de realizare a soft-ului la comandă (software orientat client)
Data înființării
9 noiembrie 2022
Vechime
3 ani, 11 luni
Formă juridică
SRL
Adresă sediu
Str. Szemler Ferencz Nr. 7, Bl. 7, Sc. A, Ap. 114, Mun. Braşov, Jud. Braşov, 500331

Contact

Date de contact

Datele de contact și numele sunt parțial ascunse pe pagina publică.

Telefoane (0)
-
Email (0)
-
Website (0)
-
Persoane (1)
  • MU••• AND••• VAS•••

Bilanțuri

Rezultate financiare

2022 - 2025, din bilanțurile depuse la Ministerul Finanțelor

Cifra de afaceri 2025

+16,6% față de 2024

795.806 RON

2024: 682.500 RON

0200k400k600k800k2022202320242025Anul 2022: 0 RONAnul 2023: 542.231 RONAnul 2024: 682.500 RONAnul 2025: 795.806 RON

Profit net 2025

+11,4% față de 2024

594.542 RON

2024: 533.924 RON

-200k0200k400k600k2022202320242025Anul 2022: -1.099 RONAnul 2023: 451.429 RONAnul 2024: 533.924 RONAnul 2025: 594.542 RON

Evoluție pe ani

  • 2025

    Cifra de afaceri
    796 mii lei
    Profit net
    595 mii lei
    Angajați
    1
  • 2024

    Cifra de afaceri
    683 mii lei
    Profit net
    534 mii lei
    Angajați
    1
  • 2023

    Cifra de afaceri
    542 mii lei
    Profit net
    451 mii lei
    Angajați
    1
  • 2022

    Cifra de afaceri
    -
    Profit net
    -1 mii lei
    Angajați
    1

Analiză

Indicatori financiari 2025

Marjă netăBun
75%Față de anul anterior: în scădere
202320242025

Din fiecare 100 de lei vânzări, firma a păstrat 74,7 lei profit net.

Verde ≥ 5% · roșu sub 0

Lichiditate curentăBun
5,32Față de anul anterior: în creștere
2022202320242025

Activele circulante (stocuri, creanțe, bani) acoperă de 5,32 ori datoriile.

Verde ≥ 1,5 · roșu sub 1

Grad de îndatorareBun
15%Față de anul anterior: în scădere
2022202320242025

15% din activele firmei sunt finanțate din datorii.

Verde ≤ 60% · roșu peste 80%

Lichiditate rapidă
Solvabilitate
Zile încasare creanțe
Zile de stoc
CA per angajat
Rentabilitatea capitalului (ROE)

Lichiditatea rapidă, solvabilitatea, zilele de încasare și de stoc, CA per angajat și ROE, cu evoluția pe 5 ani, sunt disponibile într-un cont gratuit. Pragurile de culoare sunt orientative, nu specifice domeniului.

Istoric

Cronologie

Registrul Comerțului, ANAF, bilanțuri și portalul instanțelor

  1. 2025

    Cea mai mare cifră de afaceri din istoric

  2. Cel mai mare profit net din istoric

  3. 2023

    Înregistrarea în scopuri de TVA

  4. 2022

    Înființarea firmei

    Înmatriculată în județul Brașov cu nr. J8/3578/2022.

În cronologia completă vezi și adresele complete (1 schimbare) și evoluția cifrei de afaceri și a profitului. Creează un cont gratuit.

Datele aproximative (un interval de luni, de exemplu aprilie - iulie 2023) marchează perioada dintre două extrase lunare ONRC în care a apărut schimbarea.

Răspunsuri rapide

Întrebări frecvente despre MAV IT&TECH S.R.L.

Este MAV IT&TECH S.R.L. activă?

Da. MAV IT&TECH S.R.L. figurează ca activă în Registrul Comerțului.

Care este cifra de afaceri a MAV IT&TECH S.R.L.?

Cifra de afaceri a MAV IT&TECH S.R.L. în 2025 a fost de 795.806 lei, în creștere cu 17% față de 2024.

Ce profit a avut MAV IT&TECH S.R.L. în 2025?

În 2025, MAV IT&TECH S.R.L. a înregistrat un profit net de 594.542 lei.

Ce activitate are MAV IT&TECH S.R.L.?

Activitatea principală a MAV IT&TECH S.R.L. este Activități de realizare a soft-ului la comandă (software orientat client) (CAEN 6201).

Unde are sediul MAV IT&TECH S.R.L.?

MAV IT&TECH S.R.L. are sediul social la adresa Str. Szemler Ferencz Nr. 7, Bl. 7, Sc. A, Ap. 114, Mun. Brașov, Jud. Brașov, 500331.

MAV IT&TECH S.R.L. este plătitoare de TVA?

Da. MAV IT&TECH S.R.L. este înregistrată în scopuri de TVA.

MAV IT&TECH S.R.L. are datorii la ANAF?

Nu. MAV IT&TECH S.R.L. nu figurează în lista ANAF a contribuabililor cu obligații fiscale restante.

Vezi toate datele despre MAV IT&TECH S.R.L.

Date financiare complete, asociați, dosare în instanță, informații de contact nemascate, clasificare și multe altele.

  • Gratuit pentru început
  • Fără card necesar
  • Acces instant

Ești reprezentantul acestei firme? Pentru corectarea sau eliminarea datelor, scrie-ne la [email protected].