ActivăSRL

MATNINGAR GROUP S.R.L.

Str. Podului Nr. 23, Ap. 2B, Mun. Sfântu Gheorghe, Jud. Covasna, 520013

CAEN 7111: Activități de arhitectură

CUI
39181271
Reg. Com.
J14/176/2021
Înființată
13 aprilie 2018
Vechime
8 ani, 6 luni
Profit net 2025
-5 mii lei

Situație fiscală (ANAF)

  • Activă fiscal
  • Neplătitoare de TVA
  • Nu figurează cu datorii la ANAF

Stare la Registrul Comerțului

  • funcțiune

Ultimul status ANAF: TRANSFER(SOSIRE) din data 23.04.2021

Rezumat

Pe scurt

MATNINGAR GROUP S.R.L. (CUI 39181271) este o societate cu răspundere limitată activă din Sfântu Gheorghe, județul Covasna, înființată în 2018. Activitatea principală este Activități de arhitectură (CAEN 7111).

În 2025 nu a raportat cifră de afaceri, dar a înregistrat o pierdere netă de 4.536 lei, fără angajați declarați.

Nu este înregistrată în scopuri de TVA.

Identificare

Date de identificare

CUI / CIF
39181271
Nr. Reg. Com.
J14/176/2021
EUID
ROONRC.J14/176/2021
Cod CAEN principal
7111 - Activități de arhitectură
Data înființării
13 aprilie 2018
Înmatricularea actuală
26 aprilie 2021
Vechime
8 ani, 6 luni
Formă juridică
SRL
Adresă sediu
Str. Podului Nr. 23, Ap. 2B, Mun. Sfântu Gheorghe, Jud. Covasna, 520013

Contact

Date de contact

Datele de contact și numele sunt parțial ascunse pe pagina publică.

Telefoane (0)
-
Email (0)
-
Website (0)
-
Persoane (2)
  • B••• ED••• NORB•••
  • VER••• ROB•••

Bilanțuri

Rezultate financiare

2018 - 2025, din bilanțurile depuse la Ministerul Finanțelor

Cifra de afaceri 2025

-

2024: 6.973 RON

050k100k150k20182019202020212022202320242025Anul 2018: 5.579 RONAnul 2019: 4.117 RONAnul 2020: 35.864 RONAnul 2021: 29.541 RONAnul 2022: 26.496 RONAnul 2023: 146.530 RONAnul 2024: 6.973 RONAnul 2025: 0 RON

Profit net 2025

-261,8% față de 2024

-4.536 RON

2024: 2.803 RON

-50k050k100k150k20182019202020212022202320242025Anul 2018: -6.311 RONAnul 2019: -2.419 RONAnul 2020: 31.928 RONAnul 2021: 22.522 RONAnul 2022: 10.872 RONAnul 2023: 108.237 RONAnul 2024: 2.803 RONAnul 2025: -4.536 RON

Evoluție pe ani

  • 2025

    Cifra de afaceri
    -
    Profit net
    -5 mii lei
    Angajați
    -
  • 2024

    Cifra de afaceri
    7 mii lei
    Profit net
    3 mii lei
    Angajați
    -
  • 2023

    Cifra de afaceri
    147 mii lei
    Profit net
    108 mii lei
    Angajați
    -
  • 2022

    Cifra de afaceri
    26 mii lei
    Profit net
    11 mii lei
    Angajați
    -
  • 2021

    Cifra de afaceri
    30 mii lei
    Profit net
    23 mii lei
    Angajați
    -
  • 2020

    Cifra de afaceri
    36 mii lei
    Profit net
    32 mii lei
    Angajați
    -
  • 2019

    Cifra de afaceri
    4 mii lei
    Profit net
    -2 mii lei
    Angajați
    0
  • 2018

    Cifra de afaceri
    6 mii lei
    Profit net
    -6 mii lei
    Angajați
    1

Analiză

Indicatori financiari 2025

Marjă netăIndisponibil
—
2021202220232024

Nu se poate calcula: firma nu a raportat cifră de afaceri în acest an.

Verde ≥ 5% · roșu sub 0

Lichiditate curentăBun
1,74Față de anul anterior: în scădere
20212022202320242025

Activele circulante (stocuri, creanțe, bani) acoperă de 1,74 ori datoriile.

Verde ≥ 1,5 · roșu sub 1

Grad de îndatorareBun
57%Față de anul anterior: în creștere
20212022202320242025

57% din activele firmei sunt finanțate din datorii.

Verde ≤ 60% · roșu peste 80%

Lichiditate rapidă
Solvabilitate
Zile încasare creanțe
Zile de stoc
CA per angajat
Rentabilitatea capitalului (ROE)

Lichiditatea rapidă, solvabilitatea, zilele de încasare și de stoc, CA per angajat și ROE, cu evoluția pe 5 ani, sunt disponibile într-un cont gratuit. Pragurile de culoare sunt orientative, nu specifice domeniului.

Istoric

Cronologie

Registrul Comerțului, ANAF, bilanțuri și portalul instanțelor

  1. 2026

    Anularea înregistrării în scopuri de TVA

  2. 2023

    Cea mai mare cifră de afaceri din istoric

  3. Cel mai mare profit net din istoric

  4. 2022

    Înregistrarea în scopuri de TVA

  5. 2021

    Schimbarea denumirii

    28DROPS RETAIL S.R.L. → MATNINGAR GROUP S.R.L.

  6. Mutarea sediului în alt județ

    Cluj → Covasna. Nr. Reg. Com. nou: J14/176/2021.

Vezi toată cronologia (1 eveniment în plus, 2018 - 2018)
  1. 2018

    Înființarea firmei

    Înmatriculată în județul Cluj cu nr. J12/1383/2018.

În cronologia completă vezi și evoluția cifrei de afaceri și a profitului. Creează un cont gratuit.

Datele aproximative (un interval de luni, de exemplu aprilie - iulie 2023) marchează perioada dintre două extrase lunare ONRC în care a apărut schimbarea.

Răspunsuri rapide

Întrebări frecvente despre MATNINGAR GROUP S.R.L.

Este MATNINGAR GROUP S.R.L. activă?

Da. MATNINGAR GROUP S.R.L. figurează ca activă în Registrul Comerțului.

Ce profit a avut MATNINGAR GROUP S.R.L. în 2025?

În 2025, MATNINGAR GROUP S.R.L. a înregistrat o pierdere netă de 4.536 lei.

Ce activitate are MATNINGAR GROUP S.R.L.?

Activitatea principală a MATNINGAR GROUP S.R.L. este Activități de arhitectură (CAEN 7111).

Unde are sediul MATNINGAR GROUP S.R.L.?

MATNINGAR GROUP S.R.L. are sediul social la adresa Str. Podului Nr. 23, Ap. 2B, Mun. Sfântu Gheorghe, Jud. Covasna, 520013.

MATNINGAR GROUP S.R.L. este plătitoare de TVA?

Nu. MATNINGAR GROUP S.R.L. nu este înregistrată în scopuri de TVA.

MATNINGAR GROUP S.R.L. are datorii la ANAF?

Nu. MATNINGAR GROUP S.R.L. nu figurează în lista ANAF a contribuabililor cu obligații fiscale restante.

Vezi toate datele despre MATNINGAR GROUP S.R.L.

Date financiare complete, asociați, dosare în instanță, informații de contact nemascate, clasificare și multe altele.

  • Gratuit pentru început
  • Fără card necesar
  • Acces instant

Ești reprezentantul acestei firme? Pentru corectarea sau eliminarea datelor, scrie-ne la [email protected].