ActivăSRL

MASTERLED SOLUTIONS SRL

Str. Aurel Vlaicu Nr. 11, Bl. V1, Ap. 13, Mun. Cluj-Napoca, Jud. Cluj, 400581

CAEN 4321: Lucrări de instalații electrice

CUI
33907783
Reg. Com.
J12/3523/2014
Înființată
17 decembrie 2014
Vechime
11 ani, 9 luni
Profit net 2025
-1 mii lei

Situație fiscală (ANAF)

  • Activă fiscal
  • Neplătitoare de TVA
  • Nu figurează cu datorii la ANAF

Stare la Registrul Comerțului

  • funcțiune

Ultimul status ANAF: INREGISTRAT din data 17.12.2014

Rezumat

Pe scurt

MASTERLED SOLUTIONS SRL (CUI 33907783) este o societate cu răspundere limitată activă din Cluj-Napoca, județul Cluj, înființată în 2014. Activitatea principală este Lucrări de instalații electrice (CAEN 4321).

În 2025 nu a raportat cifră de afaceri, dar a înregistrat o pierdere netă de 1.200 lei, fără angajați declarați.

Nu este înregistrată în scopuri de TVA.

Identificare

Date de identificare

CUI / CIF
33907783
Nr. Reg. Com.
J12/3523/2014
EUID
ROONRC.J2014003523127
Cod CAEN principal
4321 - Lucrări de instalații electrice
Data înființării
17 decembrie 2014
Vechime
11 ani, 9 luni
Formă juridică
SRL
Adresă sediu
Str. Aurel Vlaicu Nr. 11, Bl. V1, Ap. 13, Mun. Cluj-Napoca, Jud. Cluj, 400581

Contact

Date de contact

Datele de contact și numele sunt parțial ascunse pe pagina publică.

Telefoane (0)
-
Email (0)
-
Website (0)
-
Persoane (1)
  • MA••• ADR••• FLO•••

Bilanțuri

Rezultate financiare

2016 - 2025, din bilanțurile depuse la Ministerul Finanțelor

Cifra de afaceri 2025

-

050k100k150k200k2016201720182019202020212022202320242025Anul 2016: 188.775 RONAnul 2017: 11.000 RONAnul 2018: 0 RONAnul 2019: 0 RONAnul 2020: 0 RONAnul 2021: 0 RONAnul 2022: 3.500 RONAnul 2023: 0 RONAnul 2024: 0 RONAnul 2025: 0 RON

Profit net 2025

-225,2% față de 2024

-1.200 RON

2024: -369 RON

-50k050k100k150k200k2016201720182019202020212022202320242025Anul 2016: 160.764 RONAnul 2017: 10.165 RONAnul 2018: -511 RONAnul 2019: -350 RONAnul 2020: -573 RONAnul 2021: -300 RONAnul 2022: 1.663 RONAnul 2023: -300 RONAnul 2024: -369 RONAnul 2025: -1.200 RON

Evoluție pe ani

  • 2025

    Cifra de afaceri
    -
    Profit net
    -1 mii lei
    Angajați
    -
  • 2024

    Cifra de afaceri
    -
    Profit net
    -369 lei
    Angajați
    -
  • 2023

    Cifra de afaceri
    -
    Profit net
    -300 lei
    Angajați
    -
  • 2022

    Cifra de afaceri
    4 mii lei
    Profit net
    2 mii lei
    Angajați
    -
  • 2021

    Cifra de afaceri
    -
    Profit net
    -300 lei
    Angajați
    -
  • 2020

    Cifra de afaceri
    -
    Profit net
    -573 lei
    Angajați
    -
  • 2019

    Cifra de afaceri
    -
    Profit net
    -350 lei
    Angajați
    -
  • 2018

    Cifra de afaceri
    -
    Profit net
    -511 lei
    Angajați
    -
  • 2017

    Cifra de afaceri
    11 mii lei
    Profit net
    10 mii lei
    Angajați
    -
  • 2016

    Cifra de afaceri
    189 mii lei
    Profit net
    161 mii lei
    Angajați
    -

Analiză

Indicatori financiari 2025

Marjă netăIndisponibil
—

Nu se poate calcula: firma nu a raportat cifră de afaceri în acest an.

Verde ≥ 5% · roșu sub 0

Lichiditate curentăBun
14,18Față de anul anterior: în scădere
20212022202320242025

Activele circulante (stocuri, creanțe, bani) acoperă de 14,18 ori datoriile.

Verde ≥ 1,5 · roșu sub 1

Grad de îndatorareBun
7,1%Față de anul anterior: în creștere
20212022202320242025

7,1% din activele firmei sunt finanțate din datorii.

Verde ≤ 60% · roșu peste 80%

Lichiditate rapidă
Solvabilitate
Zile încasare creanțe
Zile de stoc
CA per angajat
Rentabilitatea capitalului (ROE)

Lichiditatea rapidă, solvabilitatea, zilele de încasare și de stoc, CA per angajat și ROE, cu evoluția pe 5 ani, sunt disponibile într-un cont gratuit. Pragurile de culoare sunt orientative, nu specifice domeniului.

Istoric

Cronologie

Registrul Comerțului, ANAF, bilanțuri și portalul instanțelor

  1. 2016

    Cea mai mare cifră de afaceri din istoric

  2. Cel mai mare profit net din istoric

  3. 2014

    Înființarea firmei

    Înmatriculată în județul Cluj cu nr. J12/3523/2014.

În cronologia completă vezi și adresele complete (1 schimbare) și evoluția cifrei de afaceri și a profitului. Creează un cont gratuit.

Datele aproximative (un interval de luni, de exemplu aprilie - iulie 2023) marchează perioada dintre două extrase lunare ONRC în care a apărut schimbarea.

Răspunsuri rapide

Întrebări frecvente despre MASTERLED SOLUTIONS SRL

Este MASTERLED SOLUTIONS SRL activă?

Da. MASTERLED SOLUTIONS SRL figurează ca activă în Registrul Comerțului.

Ce profit a avut MASTERLED SOLUTIONS SRL în 2025?

În 2025, MASTERLED SOLUTIONS SRL a înregistrat o pierdere netă de 1.200 lei.

Ce activitate are MASTERLED SOLUTIONS SRL?

Activitatea principală a MASTERLED SOLUTIONS SRL este Lucrări de instalații electrice (CAEN 4321).

Unde are sediul MASTERLED SOLUTIONS SRL?

MASTERLED SOLUTIONS SRL are sediul social la adresa Str. Aurel Vlaicu Nr. 11, Bl. V1, Ap. 13, Mun. Cluj-Napoca, Jud. Cluj, 400581.

MASTERLED SOLUTIONS SRL este plătitoare de TVA?

Nu. MASTERLED SOLUTIONS SRL nu este înregistrată în scopuri de TVA.

MASTERLED SOLUTIONS SRL are datorii la ANAF?

Nu. MASTERLED SOLUTIONS SRL nu figurează în lista ANAF a contribuabililor cu obligații fiscale restante.

Vezi toate datele despre MASTERLED SOLUTIONS SRL

Date financiare complete, asociați, dosare în instanță, informații de contact nemascate, clasificare și multe altele.

  • Gratuit pentru început
  • Fără card necesar
  • Acces instant

Ești reprezentantul acestei firme? Pentru corectarea sau eliminarea datelor, scrie-ne la [email protected].