MASTER DDD SRL Radiată SRL

Înființată 26.10.2004
Str. Lavandei Nr. 6, Bl. P29, Sc. 2, Et. 4, Ap. 30, Bucureşti Sectorul 6, Jud. Bucureşti, 70000 8129, Alte activități de curățenie

Prezentare

Pe scurt

MASTER DDD SRL (CUI 16878831) a fost o societate cu răspundere limitată din București (sectorul 6), înființată în 2004 și radiată în 2016. Activitatea principală era Alte activități de curățenie (CAEN 8129).

Ultimul bilanț, din 2010, arată o cifră de afaceri de 66.391 lei (-41% față de 2009) și o pierdere netă de 24.285 lei, cu 2 angajați.

Cifra de afaceri 2010
66,4 miilei
−41,2%, față de 2009
Profit net 2010
−24,3 miilei
−746,8%, față de 2009
Angajați 2010
2
0,0%, față de 2009
Marjă netă
-36,6%
Capital social
200lei
Vechime
22ani

Evoluție financiară

Ministerul Finanțelor, 2008-2010
Cifra de afaceri
AnValoare
2008119.408 lei
2009113.004 lei
201066.391 lei

Indicatori din bilanț

lei
Indicatori din bilanț pe ani, în lei
Indicator201020092008
Cifra de afaceri66.391113.004119.408
Profit net-24.285-2.868-2.415
Număr mediu de angajați222
Active imobilizate70.02089.698107.718
Active circulante45.74333.31520.281
Stocuri5.5123.1673.618
Creanțe23.44516.8571.231
Datorii66.49151.51356.268
Capitaluri proprii49.95374.23977.107
Ultimul bilanț: 2010. Valori din situațiile financiare anuale depuse.

Indicatori financiari 2010

Marjă netă

Slab
-37% Față de anul anterior: în scădere

Firma a pierdut 36,6 lei la fiecare 100 de lei vânzări.

Verde ≥ 5%, roșu sub 0

Lichiditate curentă

Slab
0,69 Față de anul anterior: în creștere

Activele circulante acoperă doar 69% din datorii.

Verde ≥ 1,5, roșu sub 1

Grad de îndatorare

Bun
57% Față de anul anterior: în creștere

57% din activele firmei sunt finanțate din datorii.

Verde ≤ 60%, roșu peste 80%

  • Lichiditate rapidă
  • Solvabilitate
  • Zile încasare creanțe
  • Zile de stoc
  • CA per angajat
  • Rentabilitatea capitalului (ROE)

Lichiditatea rapidă, solvabilitatea, zilele de încasare și de stoc, CA per angajat și ROE, cu evoluția pe 5 ani, sunt disponibile într-un cont gratuit. Pragurile de culoare sunt orientative, nu specifice domeniului.

Stare fiscală și juridică

ANAF, actualizat 30.09.2026

Firma este radiată. Starea fiscală curentă nu se mai aplică.

Stare la Registrul Comerțului Radiată
Ultimul status ANAFRADIERE din data 14.06.2016

Identificare și contact

ONRC, ANAF

Date de identificare

CUI / CIF
16878831
Nr. Reg. Com.
J40/17223/2004
EUID
ROONRC.J40/17223/2004
Cod CAEN principal
8129, Alte activități de curățenie
Data înființării
26 octombrie 2004
Vechime
22 de ani
Formă juridică
SRL
Capital social
200 lei (bilanț 2010)
Adresă sediu
Str. Lavandei Nr. 6, Bl. P29, Sc. 2, Et. 4, Ap. 30, Bucureşti Sectorul 6, Jud. Bucureşti, 70000
Domiciliu fiscal
Str. Lavandei Nr. 6, Sector 6 Mun. Bucureşti, Jud. Bucureşti, 62219

Date de contact

parțial ascunse
Telefoane (1)
  • 0744••••••
Email (0)
-
Website (0)
-

Administratori și reprezentanți

1
  • A.H.••• EXP••• INS••• IP•••Lichidator judiciar, România
Datele de contact și numele sunt parțial ascunse pe pagina publică. Vezi complet

Dosare în instanță

portal.just.ro
Dosarele sunt disponibile cu cont

Numărul dosarelor, instanța, obiectul, calitatea procesuală și termenele, pentru orice firmă.

Creează cont gratuit

Relații și clasament

ONRC, Ministerul Finanțelor

Firme legate și la aceeași adresă

Vezi rețeaua firmei

Firmele în care apar aceleași persoane și firmele înregistrate la aceeași adresă.

Creează cont gratuit

Clasament în domeniu și județ

Locul firmei în clasament

Poziția după cifra de afaceri, la nivel național și în județ, între firmele cu același cod CAEN.

Creează cont gratuit

Cronologie

Registrul Comerțului, ANAF, bilanțuri și portalul instanțelor
2016
  1. Stări încheiate la ONRC Faliment; Este sub incidența Legii nr. 85/2006; Certificat de înmatriculare preschimbat. ONRC
  2. Radierea din Registrul Comerțului ONRC
2011
  1. Încetarea înregistrării în scopuri de TVA ANAF
2008
  1. Cea mai mare cifră de afaceri din istoric Bilanțuri
2004
  1. Înregistrarea în scopuri de TVA ANAF
  2. Înființarea firmei Înmatriculată în București cu nr. J40/17223/2004. ONRC

În cronologia completă vezi și evoluția cifrei de afaceri și a profitului. Creează un cont gratuit.

Datele aproximative (un interval de luni, de exemplu apr-iul 2023) marchează perioada dintre două extrase lunare ONRC în care a apărut schimbarea.

Întrebări frecvente despre MASTER DDD SRL

Este MASTER DDD SRL activă?

Nu. MASTER DDD SRL a fost radiată din Registrul Comerțului în 2016.

Care este cifra de afaceri a MASTER DDD SRL?

Cifra de afaceri a MASTER DDD SRL în 2010 a fost de 66.391 lei, în scădere cu 41% față de 2009.

Ce profit a avut MASTER DDD SRL în 2010?

În 2010, MASTER DDD SRL a înregistrat o pierdere netă de 24.285 lei.

Câți angajați avea MASTER DDD SRL?

Conform bilanțului pe 2010, MASTER DDD SRL a avut în medie 2 angajați (față de 2 angajați în 2009).

Ce activitate avea MASTER DDD SRL?

Activitatea principală a MASTER DDD SRL era Alte activități de curățenie (CAEN 8129).

Unde avea sediul MASTER DDD SRL?

MASTER DDD SRL avea sediul social la adresa Str. Lavandei Nr. 6, Bl. P29, Sc. 2, Et. 4, Ap. 30, București Sectorul 6, Jud. București, 70000.

MASTER DDD SRL are datorii la ANAF?

Nu. MASTER DDD SRL nu figurează în lista ANAF a contribuabililor cu obligații fiscale restante.

Vezi toate datele despre MASTER DDD SRL

Date financiare complete, asociați, dosare în instanță, informații de contact nemascate, clasificare și multe altele.

  • Gratuit pentru început
  • Fără card necesar
  • Acces instant

Ești reprezentantul acestei firme? Pentru corectarea sau eliminarea datelor, scrie-ne la [email protected].