ActivăSRL

MASSLIKE S.R.L.

Str. 13 Decembrie Nr. 127, Bl. 3, Ap. 48, Mun. Braşov, Jud. Braşov

CAEN 5520: Facilități de cazare pentru vacanțe și perioade de scurtă durată

CUI
46102327
Reg. Com.
J2022001384084
Înființată
11 mai 2022
Vechime
4 ani, 5 luni
Cifra de afaceri 2025
1,5 mil. lei
Profit net 2025
-382 mii lei
Angajați 2025
1

Situație fiscală (ANAF)

  • Activă fiscal
  • Plătitoare de TVA
  • Înscrisă în RO e-Factura
  • Nu figurează cu datorii la ANAF

Stare la Registrul Comerțului

  • funcțiune

Ultimul status ANAF: INREGISTRAT din data 11.05.2022

Rezumat

Pe scurt

MASSLIKE S.R.L. (CUI 46102327) este o societate cu răspundere limitată activă din Brașov, înființată în 2022. Activitatea principală este Facilități de cazare pentru vacanțe și perioade de scurtă durată (CAEN 5520).

În 2025 a raportat o cifră de afaceri de 1,47 mil. lei (+5,2% față de 2024) și o pierdere netă de 381.560 lei, cu 1 angajat.

Este înregistrată în scopuri de TVA și în sistemul RO e-Factura.

Identificare

Date de identificare

CUI / CIF
46102327
Nr. Reg. Com.
J2022001384084
EUID
ROONRC.J2022001384084
Cod CAEN principal
5520 - Facilități de cazare pentru vacanțe și perioade de scurtă durată
Data înființării
11 mai 2022
Vechime
4 ani, 5 luni
Formă juridică
SRL
Adresă sediu
Str. 13 Decembrie Nr. 127, Bl. 3, Ap. 48, Mun. Braşov, Jud. Braşov

Contact

Date de contact

Datele de contact și numele sunt parțial ascunse pe pagina publică.

Telefoane (0)
-
Email (0)
-
Website (0)
-
Persoane (1)
  • CROIT••• E••• IO•••

Bilanțuri

Rezultate financiare

2022 - 2025, din bilanțurile depuse la Ministerul Finanțelor

Cifra de afaceri 2025

+5,2% față de 2024

1.468.679 RON

2024: 1.395.456 RON

0500k1 mil2 mil2022202320242025Anul 2022: 200.381 RONAnul 2023: 947.961 RONAnul 2024: 1.395.456 RONAnul 2025: 1.468.679 RON

Profit net 2025

-365,7% față de 2024

-381.560 RON

2024: 143.627 RON

-400k-200k0200k2022202320242025Anul 2022: 4.782 RONAnul 2023: 44.168 RONAnul 2024: 143.627 RONAnul 2025: -381.560 RON

Evoluție pe ani

  • 2025

    Cifra de afaceri
    1,5 mil. lei
    Profit net
    -382 mii lei
    Angajați
    1
  • 2024

    Cifra de afaceri
    1,4 mil. lei
    Profit net
    144 mii lei
    Angajați
    1
  • 2023

    Cifra de afaceri
    948 mii lei
    Profit net
    44 mii lei
    Angajați
    -
  • 2022

    Cifra de afaceri
    200 mii lei
    Profit net
    5 mii lei
    Angajați
    -

Analiză

Indicatori financiari 2025

Marjă netăSlab
-26%Față de anul anterior: în scădere
2022202320242025

Firma a pierdut 26 de lei la fiecare 100 de lei vânzări.

Verde ≥ 5% · roșu sub 0

Lichiditate curentăSlab
0,26Față de anul anterior: în scădere
2022202320242025

Activele circulante acoperă doar 26% din datorii.

Verde ≥ 1,5 · roșu sub 1

Grad de îndatorareSlab
305%Față de anul anterior: în creștere
2022202320242025

305% din activele firmei sunt finanțate din datorii.

Verde ≤ 60% · roșu peste 80%

Lichiditate rapidă
Solvabilitate
Zile încasare creanțe
Zile de stoc
CA per angajat
Rentabilitatea capitalului (ROE)

Lichiditatea rapidă, solvabilitatea, zilele de încasare și de stoc, CA per angajat și ROE, cu evoluția pe 5 ani, sunt disponibile într-un cont gratuit. Pragurile de culoare sunt orientative, nu specifice domeniului.

Istoric

Cronologie

Registrul Comerțului, ANAF, bilanțuri și portalul instanțelor

  1. 2026

    2 schimbări în conducerea firmei

    Numele administratorilor sunt vizibile cu un cont gratuit.

  2. 2025

    Cea mai mare cifră de afaceri din istoric

  3. 2024

    Înscrierea în Registrul RO e-Factura

  4. Cel mai mare profit net din istoric

  5. 2023

    Înregistrarea în scopuri de TVA

  6. 2022

    Înființarea firmei

    Înmatriculată în județul Brașov cu nr. J8/1384/2022.

În cronologia completă vezi și adresele complete (1 schimbare), numele administratorilor și evoluția cifrei de afaceri și a profitului. Creează un cont gratuit.

Datele aproximative (un interval de luni, de exemplu aprilie - iulie 2023) marchează perioada dintre două extrase lunare ONRC în care a apărut schimbarea.

Răspunsuri rapide

Întrebări frecvente despre MASSLIKE S.R.L.

Este MASSLIKE S.R.L. activă?

Da. MASSLIKE S.R.L. figurează ca activă în Registrul Comerțului.

Care este cifra de afaceri a MASSLIKE S.R.L.?

Cifra de afaceri a MASSLIKE S.R.L. în 2025 a fost de 1.468.679 lei (1,47 mil. lei), în creștere cu 5,2% față de 2024.

Ce profit a avut MASSLIKE S.R.L. în 2025?

În 2025, MASSLIKE S.R.L. a înregistrat o pierdere netă de 381.560 lei.

Ce activitate are MASSLIKE S.R.L.?

Activitatea principală a MASSLIKE S.R.L. este Facilități de cazare pentru vacanțe și perioade de scurtă durată (CAEN 5520).

Unde are sediul MASSLIKE S.R.L.?

MASSLIKE S.R.L. are sediul social la adresa Str. 13 Decembrie Nr. 127, Bl. 3, Ap. 48, Mun. Brașov, Jud. Brașov.

MASSLIKE S.R.L. este plătitoare de TVA?

Da. MASSLIKE S.R.L. este înregistrată în scopuri de TVA și în sistemul RO e-Factura.

MASSLIKE S.R.L. are datorii la ANAF?

Nu. MASSLIKE S.R.L. nu figurează în lista ANAF a contribuabililor cu obligații fiscale restante.

Vezi toate datele despre MASSLIKE S.R.L.

Date financiare complete, asociați, dosare în instanță, informații de contact nemascate, clasificare și multe altele.

  • Gratuit pentru început
  • Fără card necesar
  • Acces instant

Ești reprezentantul acestei firme? Pentru corectarea sau eliminarea datelor, scrie-ne la [email protected].