Marjă netă
SlabFirma a pierdut 5,9 lei la fiecare 100 de lei vânzări.
Verde ≥ 5%, roșu sub 0
MASCARADE SRL (CUI 37256505) este o societate cu răspundere limitată activă din București (sectorul 6), înființată în 2017. Activitatea principală este Activități de interpretare artistică (spectacole) (CAEN 9020).
În 2025 a raportat o cifră de afaceri de 274.549 lei (-5% față de 2024) și o pierdere netă de 16.288 lei, cu 1 angajat.
Nu este înregistrată în scopuri de TVA.
| An | Valoare |
|---|---|
| 2017 | 188.408 lei |
| 2018 | 212.735 lei |
| 2019 | 108.150 lei |
| 2020 | 74.755 lei |
| 2021 | 279.597 lei |
| 2022 | 276.422 lei |
| 2023 | 91.055 lei |
| 2024 | 288.847 lei |
| 2025 | 274.549 lei |
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri | 274.549 | 288.847 | 91.055 | 276.422 | 279.597 | 74.755 | 108.150 | 212.735 | 188.408 |
| Profit net | -16.288 | 32.087 | 26.173 | 166.459 | 209.471 | 41.184 | 52.449 | 131.577 | 104.866 |
| Număr mediu de angajați | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 |
| Active imobilizate | 120.018 | 161.910 | 2.301 | 4.026 | 5.752 | 1.112 | 4.184 | 7.836 | 5.377 |
| Active circulante | 35.219 | 32.169 | 49.424 | 177.924 | 432.631 | 225.498 | 183.023 | 128.155 | 102.602 |
| Stocuri | - | - | 1.000 | - | - | - | - | - | - |
| Creanțe | 25.031 | 18.112 | 14.091 | 175.890 | 368.584 | 45.649 | - | - | 399 |
| Datorii | 91.586 | 114.440 | 4.173 | 15.251 | 3.461 | 1.160 | 2.941 | 4.174 | 2.913 |
| Capitaluri proprii | 63.651 | 79.639 | 47.552 | 166.699 | 434.922 | 225.450 | 184.266 | 131.817 | 105.066 |
Firma a pierdut 5,9 lei la fiecare 100 de lei vânzări.
Verde ≥ 5%, roșu sub 0
Activele circulante acoperă doar 38% din datorii.
Verde ≥ 1,5, roșu sub 1
59% din activele firmei sunt finanțate din datorii.
Verde ≤ 60%, roșu peste 80%
Lichiditatea rapidă, solvabilitatea, zilele de încasare și de stoc, CA per angajat și ROE, cu evoluția pe 5 ani, sunt disponibile într-un cont gratuit. Pragurile de culoare sunt orientative, nu specifice domeniului.
Numărul dosarelor, instanța, obiectul, calitatea procesuală și termenele, pentru orice firmă.
Creează cont gratuitFirmele în care apar aceleași persoane și firmele înregistrate la aceeași adresă.
Creează cont gratuitPoziția după cifra de afaceri, la nivel național și în județ, între firmele cu același cod CAEN.
Creează cont gratuitÎn cronologia completă vezi și adresele complete (4 schimbări) și evoluția cifrei de afaceri și a profitului. Creează un cont gratuit.
Datele aproximative (un interval de luni, de exemplu apr-iul 2023) marchează perioada dintre două extrase lunare ONRC în care a apărut schimbarea.
Da. MASCARADE SRL figurează ca activă în Registrul Comerțului.
Cifra de afaceri a MASCARADE SRL în 2025 a fost de 274.549 lei, în scădere cu 5% față de 2024.
În 2025, MASCARADE SRL a înregistrat o pierdere netă de 16.288 lei.
Activitatea principală a MASCARADE SRL este Activități de interpretare artistică (spectacole) (CAEN 9020).
MASCARADE SRL are sediul social la adresa DEALUL ȚUGULEA Nr. 77, Et. 1, Biroul 2, București Sectorul 6, Jud. București, 60865.
Nu. MASCARADE SRL nu este înregistrată în scopuri de TVA.
Nu. MASCARADE SRL nu figurează în lista ANAF a contribuabililor cu obligații fiscale restante.
Date financiare complete, asociați, dosare în instanță, informații de contact nemascate, clasificare și multe altele.
Ești reprezentantul acestei firme? Pentru corectarea sau eliminarea datelor, scrie-ne la [email protected].