ActivăSRL

MASATY ROAD SRL

Str. Pârâului Nr. 4, Bl. E9, Sc. C, Ap. 10, Mun. Braşov, Jud. Braşov, 500260

CAEN 4941: Transporturi rutiere de mărfuri

CUI
37164614
Reg. Com.
J08/454/2017
Înființată
7 martie 2017
Vechime
9 ani, 7 luni
Cifra de afaceri 2023
16 mii lei
Profit net 2023
-38 mii lei
Angajați 2023
0

Situație fiscală (ANAF)

  • Inactivă fiscal (ANAF)
  • Neplătitoare de TVA
  • Nu figurează cu datorii la ANAF

Stare la Registrul Comerțului

  • funcțiune

Ultimul status ANAF: INREGISTRAT din data 07.03.2017

Rezumat

Pe scurt

MASATY ROAD SRL (CUI 37164614) este o societate cu răspundere limitată activă din Brașov, înființată în 2017. Activitatea principală este Transporturi rutiere de mărfuri (CAEN 4941).

În 2023 a raportat o cifră de afaceri de 16.471 lei (-70% față de 2022) și o pierdere netă de 38.281 lei, fără angajați declarați.

Nu este înregistrată în scopuri de TVA. ANAF a declarat-o contribuabil inactiv.

Identificare

Date de identificare

CUI / CIF
37164614
Nr. Reg. Com.
J08/454/2017
EUID
ROONRC.J8/454/2017
Cod CAEN principal
4941 - Transporturi rutiere de mărfuri
Data înființării
7 martie 2017
Vechime
9 ani, 7 luni
Formă juridică
SRL
Adresă sediu
Str. Pârâului Nr. 4, Bl. E9, Sc. C, Ap. 10, Mun. Braşov, Jud. Braşov, 500260

Contact

Date de contact

Datele de contact și numele sunt parțial ascunse pe pagina publică.

Telefoane (0)
-
Email (0)
-
Website (0)
-
Persoane (1)
  • MAS••• MARI••• D•••

Bilanțuri

Rezultate financiare

2017 - 2023, din bilanțurile depuse la Ministerul Finanțelor

Cifra de afaceri 2023

-69,8% față de 2022

16.471 RON

2022: 54.454 RON

0250k500k750k1 mil2017201820192020202120222023Anul 2017: 387.663 RONAnul 2018: 654.718 RONAnul 2019: 774.311 RONAnul 2020: 888.916 RONAnul 2021: 39.748 RONAnul 2022: 54.454 RONAnul 2023: 16.471 RON

Profit net 2023

-238,7% față de 2022

-38.281 RON

2022: 27.605 RON

-50k050k100k2017201820192020202120222023Anul 2017: 59.142 RONAnul 2018: 91.935 RONAnul 2019: 26.311 RONAnul 2020: 72.171 RONAnul 2021: -30.279 RONAnul 2022: 27.605 RONAnul 2023: -38.281 RON

Evoluție pe ani

  • 2023

    Cifra de afaceri
    16 mii lei
    Profit net
    -38 mii lei
    Angajați
    0
  • 2022

    Cifra de afaceri
    54 mii lei
    Profit net
    28 mii lei
    Angajați
    0
  • 2021

    Cifra de afaceri
    40 mii lei
    Profit net
    -30 mii lei
    Angajați
    1
  • 2020

    Cifra de afaceri
    889 mii lei
    Profit net
    72 mii lei
    Angajați
    1
  • 2019

    Cifra de afaceri
    774 mii lei
    Profit net
    26 mii lei
    Angajați
    1
  • 2018

    Cifra de afaceri
    655 mii lei
    Profit net
    92 mii lei
    Angajați
    1
  • 2017

    Cifra de afaceri
    388 mii lei
    Profit net
    59 mii lei
    Angajați
    2

Analiză

Indicatori financiari 2023

Marjă netăSlab
-232%Față de anul anterior: în scădere
20192020202120222023

Firma a pierdut 232,4 lei la fiecare 100 de lei vânzări.

Verde ≥ 5% · roșu sub 0

Lichiditate curentăSlab
0,86Față de anul anterior: în scădere
20192020202120222023

Activele circulante acoperă doar 86% din datorii.

Verde ≥ 1,5 · roșu sub 1

Grad de îndatorareSlab
90%Față de anul anterior: în creștere
20192020202120222023

90% din activele firmei sunt finanțate din datorii.

Verde ≤ 60% · roșu peste 80%

Lichiditate rapidă
Solvabilitate
Zile încasare creanțe
Zile de stoc
CA per angajat
Rentabilitatea capitalului (ROE)

Lichiditatea rapidă, solvabilitatea, zilele de încasare și de stoc, CA per angajat și ROE, cu evoluția pe 5 ani, sunt disponibile într-un cont gratuit. Pragurile de culoare sunt orientative, nu specifice domeniului.

Istoric

Cronologie

Registrul Comerțului, ANAF, bilanțuri și portalul instanțelor

  1. 2025

    Declarată contribuabil inactiv de ANAF

  2. Anularea înregistrării în scopuri de TVA

  3. 2020

    Cea mai mare cifră de afaceri din istoric

  4. 2018

    Cel mai mare profit net din istoric

  5. 2017

    Înregistrarea în scopuri de TVA

  6. Înființarea firmei

    Înmatriculată în județul Brașov cu nr. J8/454/2017.

În cronologia completă vezi și evoluția cifrei de afaceri și a profitului. Creează un cont gratuit.

Datele aproximative (un interval de luni, de exemplu aprilie - iulie 2023) marchează perioada dintre două extrase lunare ONRC în care a apărut schimbarea.

Răspunsuri rapide

Întrebări frecvente despre MASATY ROAD SRL

Este MASATY ROAD SRL activă?

Da. MASATY ROAD SRL figurează ca activă în Registrul Comerțului.

Care este cifra de afaceri a MASATY ROAD SRL?

Cifra de afaceri a MASATY ROAD SRL în 2023 a fost de 16.471 lei, în scădere cu 70% față de 2022.

Ce profit a avut MASATY ROAD SRL în 2023?

În 2023, MASATY ROAD SRL a înregistrat o pierdere netă de 38.281 lei.

Ce activitate are MASATY ROAD SRL?

Activitatea principală a MASATY ROAD SRL este Transporturi rutiere de mărfuri (CAEN 4941).

Unde are sediul MASATY ROAD SRL?

MASATY ROAD SRL are sediul social la adresa Str. Pârâului Nr. 4, Bl. E9, Sc. C, Ap. 10, Mun. Brașov, Jud. Brașov, 500260.

MASATY ROAD SRL este plătitoare de TVA?

Nu. MASATY ROAD SRL nu este înregistrată în scopuri de TVA.

MASATY ROAD SRL are datorii la ANAF?

Nu. MASATY ROAD SRL nu figurează în lista ANAF a contribuabililor cu obligații fiscale restante.

Vezi toate datele despre MASATY ROAD SRL

Date financiare complete, asociați, dosare în instanță, informații de contact nemascate, clasificare și multe altele.

  • Gratuit pentru început
  • Fără card necesar
  • Acces instant

Ești reprezentantul acestei firme? Pentru corectarea sau eliminarea datelor, scrie-ne la [email protected].