RadiatăSRL

MAS SERVICE SRL

Str. Nirajului Nr. 3, Ap. 6, Mun. Cluj-Napoca, Jud. Cluj, 400599

CAEN 4520: Întreținerea și repararea autovehiculelor

CUI
19025901
Reg. Com.
J12/3074/2006
Înființată
18 septembrie 2006
Vechime
20 de ani
Cifra de afaceri 2018
2,8 mil. lei
Profit net 2018
-351 mii lei
Angajați 2018
14

Stare la Registrul Comerțului

  • radiată

Ultimul status ANAF: RADIERE din data 07.06.2019

Rezumat

Pe scurt

MAS SERVICE SRL (CUI 19025901) a fost o societate cu răspundere limitată din Cluj-Napoca, județul Cluj, înființată în 2006 și radiată în 2019. Activitatea principală era Întreținerea și repararea autovehiculelor (CAEN 4520).

Ultimul bilanț, din 2018, arată o cifră de afaceri de 2,8 mil. lei (+22% față de 2017) și o pierdere netă de 351.470 lei, cu 14 angajați.

Identificare

Date de identificare

CUI / CIF
19025901
Nr. Reg. Com.
J12/3074/2006
EUID
ROONRC.J12/3074/2006
Cod CAEN principal
4520 - Întreținerea și repararea autovehiculelor
Data înființării
18 septembrie 2006
Vechime
20 de ani
Formă juridică
SRL
Adresă sediu
Str. Nirajului Nr. 3, Ap. 6, Mun. Cluj-Napoca, Jud. Cluj, 400599

Contact

Date de contact

Datele de contact și numele sunt parțial ascunse pe pagina publică.

Telefoane (0)
-
Email (0)
-
Website (0)
-
Persoane (1)
  • SÎNCRĂI••• MAR••• I•••

Bilanțuri

Rezultate financiare

2009 - 2018, din bilanțurile depuse la Ministerul Finanțelor

Cifra de afaceri 2018

+21,8% față de 2017

2.797.066 RON

2017: 2.296.557 RON

01 mil2 mil3 mil2009201020112012201320142015201620172018Anul 2009: 649.043 RONAnul 2010: 950.507 RONAnul 2011: 1.309.689 RONAnul 2012: 1.354.321 RONAnul 2013: 1.726.417 RONAnul 2014: 1.932.496 RONAnul 2015: 2.088.853 RONAnul 2016: 1.997.883 RONAnul 2017: 2.296.557 RONAnul 2018: 2.797.066 RON

Profit net 2018

-376,1% față de 2017

-351.470 RON

2017: 127.280 RON

-400k-200k0200k2009201020112012201320142015201620172018Anul 2009: -12.734 RONAnul 2010: -10.194 RONAnul 2011: 27.843 RONAnul 2012: 2.241 RONAnul 2013: 9.105 RONAnul 2014: 62.175 RONAnul 2015: 75.338 RONAnul 2016: 50.802 RONAnul 2017: 127.280 RONAnul 2018: -351.470 RON

Evoluție pe ani

  • 2018

    Cifra de afaceri
    2,8 mil. lei
    Profit net
    -351 mii lei
    Angajați
    14
  • 2017

    Cifra de afaceri
    2,3 mil. lei
    Profit net
    127 mii lei
    Angajați
    15
  • 2016

    Cifra de afaceri
    2,0 mil. lei
    Profit net
    51 mii lei
    Angajați
    16
  • 2015

    Cifra de afaceri
    2,1 mil. lei
    Profit net
    75 mii lei
    Angajați
    16
  • 2014

    Cifra de afaceri
    1,9 mil. lei
    Profit net
    62 mii lei
    Angajați
    13
  • 2013

    Cifra de afaceri
    1,7 mil. lei
    Profit net
    9 mii lei
    Angajați
    11
  • 2012

    Cifra de afaceri
    1,4 mil. lei
    Profit net
    2 mii lei
    Angajați
    11
  • 2011

    Cifra de afaceri
    1,3 mil. lei
    Profit net
    28 mii lei
    Angajați
    10
  • 2010

    Cifra de afaceri
    951 mii lei
    Profit net
    -10 mii lei
    Angajați
    9
  • 2009

    Cifra de afaceri
    649 mii lei
    Profit net
    -13 mii lei
    Angajați
    5

Analiză

Indicatori financiari 2018

Marjă netăSlab
-13%Față de anul anterior: în scădere
20142015201620172018

Firma a pierdut 12,6 lei la fiecare 100 de lei vânzări.

Verde ≥ 5% · roșu sub 0

Lichiditate curentăSlab
0,78Față de anul anterior: în scădere
20142015201620172018

Activele circulante acoperă doar 78% din datorii.

Verde ≥ 1,5 · roșu sub 1

Grad de îndatorareSlab
129%Față de anul anterior: în creștere
20142015201620172018

129% din activele firmei sunt finanțate din datorii.

Verde ≤ 60% · roșu peste 80%

Lichiditate rapidă
Solvabilitate
Zile încasare creanțe
Zile de stoc
CA per angajat
Rentabilitatea capitalului (ROE)

Lichiditatea rapidă, solvabilitatea, zilele de încasare și de stoc, CA per angajat și ROE, cu evoluția pe 5 ani, sunt disponibile într-un cont gratuit. Pragurile de culoare sunt orientative, nu specifice domeniului.

Istoric

Cronologie

Registrul Comerțului, ANAF, bilanțuri și portalul instanțelor

  1. 2019

    Stări încheiate la ONRC

    Lichidare; Certificat de înmatriculare preschimbat.

  2. Radierea din Registrul Comerțului

  3. Anularea înregistrării în scopuri de TVA

  4. Stare nouă la ONRC: Lichidare

  5. Stare încheiată la ONRC: Funcțiune

  6. 2018

    Cea mai mare cifră de afaceri din istoric

Vezi toată cronologia (3 evenimente în plus, 2006 - 2017)
  1. 2017

    Cel mai mare profit net din istoric

  2. 2006

    Înregistrarea în scopuri de TVA

  3. Înființarea firmei

    Înmatriculată în județul Cluj cu nr. J12/3074/2006.

În cronologia completă vezi și evoluția cifrei de afaceri și a profitului. Creează un cont gratuit.

Datele aproximative (un interval de luni, de exemplu aprilie - iulie 2023) marchează perioada dintre două extrase lunare ONRC în care a apărut schimbarea.

Răspunsuri rapide

Întrebări frecvente despre MAS SERVICE SRL

Este MAS SERVICE SRL activă?

Nu. MAS SERVICE SRL a fost radiată din Registrul Comerțului în 2019.

Care este cifra de afaceri a MAS SERVICE SRL?

Cifra de afaceri a MAS SERVICE SRL în 2018 a fost de 2.797.066 lei (2,8 mil. lei), în creștere cu 22% față de 2017.

Ce profit a avut MAS SERVICE SRL în 2018?

În 2018, MAS SERVICE SRL a înregistrat o pierdere netă de 351.470 lei.

Câți angajați avea MAS SERVICE SRL?

Conform bilanțului pe 2018, MAS SERVICE SRL a avut în medie 14 angajați (față de 15 angajați în 2017).

Ce activitate avea MAS SERVICE SRL?

Activitatea principală a MAS SERVICE SRL era Întreținerea și repararea autovehiculelor (CAEN 4520).

Unde avea sediul MAS SERVICE SRL?

MAS SERVICE SRL avea sediul social la adresa Str. Nirajului Nr. 3, Ap. 6, Mun. Cluj-Napoca, Jud. Cluj, 400599.

MAS SERVICE SRL are datorii la ANAF?

Nu. MAS SERVICE SRL nu figurează în lista ANAF a contribuabililor cu obligații fiscale restante.

Vezi toate datele despre MAS SERVICE SRL

Date financiare complete, asociați, dosare în instanță, informații de contact nemascate, clasificare și multe altele.

  • Gratuit pentru început
  • Fără card necesar
  • Acces instant

Ești reprezentantul acestei firme? Pentru corectarea sau eliminarea datelor, scrie-ne la [email protected].