ActivăSRL

MARY & NATY CONSTRUCT S.R.L.

Str. Poet Andrei Mureşanu Nr. 10, Bl. 10, Ap. 4, Orş. Ştei, Jud. Bihor, 415600

CAEN 4291: Construcții hidrotehnice

CUI
29135391
Reg. Com.
J05/1682/2011
Înființată
22 septembrie 2011
Vechime
15 ani
Cifra de afaceri 2025
874 mii lei
Profit net 2025
232 mii lei
Angajați 2025
5

Situație fiscală (ANAF)

  • Activă fiscal
  • Plătitoare de TVA
  • Nu figurează cu datorii la ANAF

Stare la Registrul Comerțului

  • funcțiune

Ultimul status ANAF: INREGISTRAT din data 22.09.2011

Rezumat

Pe scurt

MARY & NATY CONSTRUCT S.R.L. (CUI 29135391) este o societate cu răspundere limitată activă din Ștei, județul Bihor, înființată în 2011. Activitatea principală este Construcții hidrotehnice (CAEN 4291).

În 2025 a raportat o cifră de afaceri de 873.864 lei (+107% față de 2024) și un profit net de 232.479 lei, cu 5 angajați.

Este înregistrată în scopuri de TVA.

Identificare

Date de identificare

CUI / CIF
29135391
Nr. Reg. Com.
J05/1682/2011
EUID
ROONRC.J05/1682/2011
Cod CAEN principal
4291 - Construcții hidrotehnice
Data înființării
22 septembrie 2011
Vechime
15 ani
Formă juridică
SRL
Adresă sediu
Str. Poet Andrei Mureşanu Nr. 10, Bl. 10, Ap. 4, Orş. Ştei, Jud. Bihor, 415600

Contact

Date de contact

Datele de contact și numele sunt parțial ascunse pe pagina publică.

Telefoane (0)
-
Email (0)
-
Website (0)
-
Persoane (1)
  • ŞO••• MA•••

Bilanțuri

Rezultate financiare

2016 - 2025, din bilanțurile depuse la Ministerul Finanțelor

Cifra de afaceri 2025

+107,2% față de 2024

873.864 RON

2024: 421.802 RON

02 mil4 mil6 mil2016201720182019202020212022202320242025Anul 2016: 4.341.302 RONAnul 2017: 892.990 RONAnul 2018: 1.634.879 RONAnul 2019: 1.201.774 RONAnul 2020: 497.754 RONAnul 2021: 632.447 RONAnul 2022: 715.439 RONAnul 2023: 1.134.711 RONAnul 2024: 421.802 RONAnul 2025: 873.864 RON

Profit net 2025

+989,5% față de 2024

232.479 RON

2024: -26.137 RON

-1 mil01 mil2 mil2016201720182019202020212022202320242025Anul 2016: 1.388.013 RONAnul 2017: -624.427 RONAnul 2018: 386.856 RONAnul 2019: 18.418 RONAnul 2020: 9.781 RONAnul 2021: 171.773 RONAnul 2022: 274.856 RONAnul 2023: 856.272 RONAnul 2024: -26.137 RONAnul 2025: 232.479 RON

Evoluție pe ani

  • 2025

    Cifra de afaceri
    874 mii lei
    Profit net
    232 mii lei
    Angajați
    5
  • 2024

    Cifra de afaceri
    422 mii lei
    Profit net
    -26 mii lei
    Angajați
    5
  • 2023

    Cifra de afaceri
    1,1 mil. lei
    Profit net
    856 mii lei
    Angajați
    7
  • 2022

    Cifra de afaceri
    715 mii lei
    Profit net
    275 mii lei
    Angajați
    5
  • 2021

    Cifra de afaceri
    632 mii lei
    Profit net
    172 mii lei
    Angajați
    4
  • 2020

    Cifra de afaceri
    498 mii lei
    Profit net
    10 mii lei
    Angajați
    5
  • 2019

    Cifra de afaceri
    1,2 mil. lei
    Profit net
    18 mii lei
    Angajați
    6
  • 2018

    Cifra de afaceri
    1,6 mil. lei
    Profit net
    387 mii lei
    Angajați
    5
  • 2017

    Cifra de afaceri
    893 mii lei
    Profit net
    -624 mii lei
    Angajați
    7
  • 2016

    Cifra de afaceri
    4,3 mil. lei
    Profit net
    1,4 mil. lei
    Angajați
    10

Analiză

Indicatori financiari 2025

Marjă netăBun
27%Față de anul anterior: în creștere
20212022202320242025

Din fiecare 100 de lei vânzări, firma a păstrat 26,6 lei profit net.

Verde ≥ 5% · roșu sub 0

Lichiditate curentăAtenție
1,41Față de anul anterior: în creștere
20212022202320242025

Activele circulante (stocuri, creanțe, bani) acoperă de 1,41 ori datoriile.

Verde ≥ 1,5 · roșu sub 1

Grad de îndatorareAtenție
71%Față de anul anterior: în scădere
20212022202320242025

71% din activele firmei sunt finanțate din datorii.

Verde ≤ 60% · roșu peste 80%

Lichiditate rapidă
Solvabilitate
Zile încasare creanțe
Zile de stoc
CA per angajat
Rentabilitatea capitalului (ROE)

Lichiditatea rapidă, solvabilitatea, zilele de încasare și de stoc, CA per angajat și ROE, cu evoluția pe 5 ani, sunt disponibile într-un cont gratuit. Pragurile de culoare sunt orientative, nu specifice domeniului.

Istoric

Cronologie

Registrul Comerțului, ANAF, bilanțuri și portalul instanțelor

  1. 2016

    Cel mai mare profit net din istoric

  2. 2015

    Cea mai mare cifră de afaceri din istoric

  3. 2011

    Înregistrarea în scopuri de TVA

  4. Înființarea firmei

    Înmatriculată în județul Bihor cu nr. J5/1682/2011, sub denumirea MARY & NATY CONSTRUCT SRL.

În cronologia completă vezi și evoluția cifrei de afaceri și a profitului și dosarele în instanță pe ani. Creează un cont gratuit.

Datele aproximative (un interval de luni, de exemplu aprilie - iulie 2023) marchează perioada dintre două extrase lunare ONRC în care a apărut schimbarea.

Răspunsuri rapide

Întrebări frecvente despre MARY & NATY CONSTRUCT S.R.L.

Este MARY & NATY CONSTRUCT S.R.L. activă?

Da. MARY & NATY CONSTRUCT S.R.L. figurează ca activă în Registrul Comerțului.

Care este cifra de afaceri a MARY & NATY CONSTRUCT S.R.L.?

Cifra de afaceri a MARY & NATY CONSTRUCT S.R.L. în 2025 a fost de 873.864 lei, în creștere cu 107% față de 2024.

Ce profit a avut MARY & NATY CONSTRUCT S.R.L. în 2025?

În 2025, MARY & NATY CONSTRUCT S.R.L. a înregistrat un profit net de 232.479 lei.

Ce activitate are MARY & NATY CONSTRUCT S.R.L.?

Activitatea principală a MARY & NATY CONSTRUCT S.R.L. este Construcții hidrotehnice (CAEN 4291).

Unde are sediul MARY & NATY CONSTRUCT S.R.L.?

MARY & NATY CONSTRUCT S.R.L. are sediul social la adresa Str. Poet Andrei Mureșanu Nr. 10, Bl. 10, Ap. 4, Orș. Ștei, Jud. Bihor, 415600.

MARY & NATY CONSTRUCT S.R.L. este plătitoare de TVA?

Da. MARY & NATY CONSTRUCT S.R.L. este înregistrată în scopuri de TVA.

MARY & NATY CONSTRUCT S.R.L. are datorii la ANAF?

Nu. MARY & NATY CONSTRUCT S.R.L. nu figurează în lista ANAF a contribuabililor cu obligații fiscale restante.

Vezi toate datele despre MARY & NATY CONSTRUCT S.R.L.

Date financiare complete, asociați, dosare în instanță, informații de contact nemascate, clasificare și multe altele.

  • Gratuit pentru început
  • Fără card necesar
  • Acces instant

Ești reprezentantul acestei firme? Pentru corectarea sau eliminarea datelor, scrie-ne la [email protected].