ActivăSRL

MARTINI COM SRL

Comuna Sagna, Jud. Neamţ, 5572

CAEN 4711: Comerț cu amănuntul nespecializat, cu vânzare predominantă de produse alimentare, băuturi și tutun

CUI
5939798
Reg. Com.
J27/1217/1994
Înființată
11 iulie 1994
Vechime
32 de ani, 3 luni
Cifra de afaceri 2025
19 mii lei
Profit net 2025
2 mii lei

Situație fiscală (ANAF)

  • Activă fiscal
  • Neplătitoare de TVA
  • Nu figurează cu datorii la ANAF

Stare la Registrul Comerțului

  • funcțiune

Ultimul status ANAF: INREGISTRAT din data 20.07.1994

Rezumat

Pe scurt

MARTINI COM SRL (CUI 5939798) este o societate cu răspundere limitată activă din Comuna Sagna, județul Neamț, înființată în 1994. Activitatea principală este Comerț cu amănuntul nespecializat, cu vânzare predominantă de produse alimentare, băuturi și tutun (CAEN 4711).

În 2025 a raportat o cifră de afaceri de 19.143 lei (-10% față de 2024) și un profit net de 1.814 lei, fără angajați declarați.

Nu este înregistrată în scopuri de TVA.

Identificare

Date de identificare

CUI / CIF
5939798
Nr. Reg. Com.
J27/1217/1994
EUID
ROONRC.J27/1217/1994
Cod CAEN principal
4711 - Comerț cu amănuntul nespecializat, cu vânzare predominantă de produse alimentare, băuturi și tutun
Data înființării
11 iulie 1994
Vechime
32 de ani, 3 luni
Formă juridică
SRL
Adresă sediu
Comuna Sagna, Jud. Neamţ, 5572

Contact

Date de contact

Datele de contact și numele sunt parțial ascunse pe pagina publică.

Telefoane (0)
-
Email (0)
-
Website (0)
-
Persoane (1)
  • MARTI••• •• DA•••

Bilanțuri

Rezultate financiare

2016 - 2025, din bilanțurile depuse la Ministerul Finanțelor

Cifra de afaceri 2025

-10,4% față de 2024

19.143 RON

2024: 21.355 RON

010k20k30k40k2016201720182019202020212022202320242025Anul 2016: 32.853 RONAnul 2017: 22.675 RONAnul 2018: 16.807 RONAnul 2019: 23.534 RONAnul 2020: 13.021 RONAnul 2021: 8.526 RONAnul 2022: 30.582 RONAnul 2023: 23.378 RONAnul 2024: 21.355 RONAnul 2025: 19.143 RON

Profit net 2025

+353,5% față de 2024

1.814 RON

2024: 400 RON

-30k-20k-10k010k2016201720182019202020212022202320242025Anul 2016: -12.679 RONAnul 2017: -19.806 RONAnul 2018: -22.422 RONAnul 2019: -4.397 RONAnul 2020: 669 RONAnul 2021: -28.288 RONAnul 2022: -1.500 RONAnul 2023: 1.287 RONAnul 2024: 400 RONAnul 2025: 1.814 RON

Evoluție pe ani

  • 2025

    Cifra de afaceri
    19 mii lei
    Profit net
    2 mii lei
    Angajați
    -
  • 2024

    Cifra de afaceri
    21 mii lei
    Profit net
    400 lei
    Angajați
    -
  • 2023

    Cifra de afaceri
    23 mii lei
    Profit net
    1 mii lei
    Angajați
    -
  • 2022

    Cifra de afaceri
    31 mii lei
    Profit net
    -1 mii lei
    Angajați
    -
  • 2021

    Cifra de afaceri
    9 mii lei
    Profit net
    -28 mii lei
    Angajați
    -
  • 2020

    Cifra de afaceri
    13 mii lei
    Profit net
    669 lei
    Angajați
    0
  • 2019

    Cifra de afaceri
    24 mii lei
    Profit net
    -4 mii lei
    Angajați
    1
  • 2018

    Cifra de afaceri
    17 mii lei
    Profit net
    -22 mii lei
    Angajați
    1
  • 2017

    Cifra de afaceri
    23 mii lei
    Profit net
    -20 mii lei
    Angajați
    1
  • 2016

    Cifra de afaceri
    33 mii lei
    Profit net
    -13 mii lei
    Angajați
    1

Analiză

Indicatori financiari 2025

Marjă netăBun
9,5%Față de anul anterior: în creștere
20212022202320242025

Din fiecare 100 de lei vânzări, firma a păstrat 9,5 lei profit net.

Verde ≥ 5% · roșu sub 0

Lichiditate curentăIndisponibil
—
202120222023

Nu se poate calcula: firma nu a raportat datorii în acest an.

Verde ≥ 1,5 · roșu sub 1

Grad de îndatorareBun
0%Față de anul anterior: stabil
20212022202320242025

0% din activele firmei sunt finanțate din datorii.

Verde ≤ 60% · roșu peste 80%

Lichiditate rapidă
Solvabilitate
Zile încasare creanțe
Zile de stoc
CA per angajat
Rentabilitatea capitalului (ROE)

Lichiditatea rapidă, solvabilitatea, zilele de încasare și de stoc, CA per angajat și ROE, cu evoluția pe 5 ani, sunt disponibile într-un cont gratuit. Pragurile de culoare sunt orientative, nu specifice domeniului.

Istoric

Cronologie

Registrul Comerțului, ANAF, bilanțuri și portalul instanțelor

  1. 2025

    Cel mai mare profit net din istoric

  2. 2022

    Anularea înregistrării în scopuri de TVA

  3. 2015

    Cea mai mare cifră de afaceri din istoric

  4. 1995

    Înregistrarea în scopuri de TVA

  5. 1994

    Înființarea firmei

    Înmatriculată în județul Neamț cu nr. J27/1217/1994.

În cronologia completă vezi și evoluția cifrei de afaceri și a profitului. Creează un cont gratuit.

Datele aproximative (un interval de luni, de exemplu aprilie - iulie 2023) marchează perioada dintre două extrase lunare ONRC în care a apărut schimbarea.

Răspunsuri rapide

Întrebări frecvente despre MARTINI COM SRL

Este MARTINI COM SRL activă?

Da. MARTINI COM SRL figurează ca activă în Registrul Comerțului.

Care este cifra de afaceri a MARTINI COM SRL?

Cifra de afaceri a MARTINI COM SRL în 2025 a fost de 19.143 lei, în scădere cu 10% față de 2024.

Ce profit a avut MARTINI COM SRL în 2025?

În 2025, MARTINI COM SRL a înregistrat un profit net de 1.814 lei.

Ce activitate are MARTINI COM SRL?

Activitatea principală a MARTINI COM SRL este Comerț cu amănuntul nespecializat, cu vânzare predominantă de produse alimentare, băuturi și tutun (CAEN 4711).

Unde are sediul MARTINI COM SRL?

MARTINI COM SRL are sediul social la adresa Comuna Sagna, Jud. Neamț, 5572.

MARTINI COM SRL este plătitoare de TVA?

Nu. MARTINI COM SRL nu este înregistrată în scopuri de TVA.

MARTINI COM SRL are datorii la ANAF?

Nu. MARTINI COM SRL nu figurează în lista ANAF a contribuabililor cu obligații fiscale restante.

Vezi toate datele despre MARTINI COM SRL

Date financiare complete, asociați, dosare în instanță, informații de contact nemascate, clasificare și multe altele.

  • Gratuit pentru început
  • Fără card necesar
  • Acces instant

Ești reprezentantul acestei firme? Pentru corectarea sau eliminarea datelor, scrie-ne la [email protected].