ActivăSRL

MARTEMI LOGISTIC SRL

Str. Moll Elemér Nr. 9, Mun. Cluj-Napoca, Jud. Cluj

CAEN 4941: Transporturi rutiere de mărfuri

CUI
31312088
Reg. Com.
J2013000662127
Înființată
4 martie 2013
Vechime
13 ani, 7 luni
Cifra de afaceri 2025
2,1 mil. lei
Profit net 2025
157 mii lei
Angajați 2025
12

Situație fiscală (ANAF)

  • Activă fiscal
  • Plătitoare de TVA
  • Nu figurează cu datorii la ANAF

Stare la Registrul Comerțului

  • funcțiune

Ultimul status ANAF: INREGISTRAT din data 04.03.2013

Rezumat

Pe scurt

MARTEMI LOGISTIC SRL (CUI 31312088) este o societate cu răspundere limitată activă din Cluj-Napoca, județul Cluj, înființată în 2013. Activitatea principală este Transporturi rutiere de mărfuri (CAEN 4941).

În 2025 a raportat o cifră de afaceri de 2,11 mil. lei (+4,8% față de 2024) și un profit net de 156.839 lei, cu 12 angajați.

Este înregistrată în scopuri de TVA.

Identificare

Date de identificare

CUI / CIF
31312088
Nr. Reg. Com.
J2013000662127
EUID
ROONRC.J2013000662127
Cod CAEN principal
4941 - Transporturi rutiere de mărfuri
Data înființării
4 martie 2013
Vechime
13 ani, 7 luni
Formă juridică
SRL
Adresă sediu
Str. Moll Elemér Nr. 9, Mun. Cluj-Napoca, Jud. Cluj

Contact

Date de contact

Datele de contact și numele sunt parțial ascunse pe pagina publică.

Telefoane (0)
-
Email (0)
-
Website (0)
-
Persoane (1)
  • MAR••• MI•••

Bilanțuri

Rezultate financiare

2016 - 2025, din bilanțurile depuse la Ministerul Finanțelor

Cifra de afaceri 2025

+4,8% față de 2024

2.112.270 RON

2024: 2.015.033 RON

02 mil4 mil6 mil2016201720182019202020212022202320242025Anul 2016: 2.524.945 RONAnul 2017: 3.361.547 RONAnul 2018: 2.353.600 RONAnul 2019: 3.110.404 RONAnul 2020: 3.256.899 RONAnul 2021: 4.819.592 RONAnul 2022: 4.910.131 RONAnul 2023: 2.457.165 RONAnul 2024: 2.015.033 RONAnul 2025: 2.112.270 RON

Profit net 2025

-57,2% față de 2024

156.839 RON

2024: 366.665 RON

01 mil2 mil2016201720182019202020212022202320242025Anul 2016: 511.603 RONAnul 2017: 432.343 RONAnul 2018: 595.972 RONAnul 2019: 860.081 RONAnul 2020: 1.191.759 RONAnul 2021: 1.835.929 RONAnul 2022: 1.950.568 RONAnul 2023: 49.426 RONAnul 2024: 366.665 RONAnul 2025: 156.839 RON

Evoluție pe ani

  • 2025

    Cifra de afaceri
    2,1 mil. lei
    Profit net
    157 mii lei
    Angajați
    12
  • 2024

    Cifra de afaceri
    2,0 mil. lei
    Profit net
    367 mii lei
    Angajați
    13
  • 2023

    Cifra de afaceri
    2,5 mil. lei
    Profit net
    49 mii lei
    Angajați
    14
  • 2022

    Cifra de afaceri
    4,9 mil. lei
    Profit net
    2,0 mil. lei
    Angajați
    14
  • 2021

    Cifra de afaceri
    4,8 mil. lei
    Profit net
    1,8 mil. lei
    Angajați
    13
  • 2020

    Cifra de afaceri
    3,3 mil. lei
    Profit net
    1,2 mil. lei
    Angajați
    11
  • 2019

    Cifra de afaceri
    3,1 mil. lei
    Profit net
    860 mii lei
    Angajați
    13
  • 2018

    Cifra de afaceri
    2,4 mil. lei
    Profit net
    596 mii lei
    Angajați
    13
  • 2017

    Cifra de afaceri
    3,4 mil. lei
    Profit net
    432 mii lei
    Angajați
    13
  • 2016

    Cifra de afaceri
    2,5 mil. lei
    Profit net
    512 mii lei
    Angajați
    14

Analiză

Indicatori financiari 2025

Marjă netăBun
7,4%Față de anul anterior: în scădere
20212022202320242025

Din fiecare 100 de lei vânzări, firma a păstrat 7,4 lei profit net.

Verde ≥ 5% · roșu sub 0

Lichiditate curentăBun
2,05Față de anul anterior: în scădere
20212022202320242025

Activele circulante (stocuri, creanțe, bani) acoperă de 2,05 ori datoriile.

Verde ≥ 1,5 · roșu sub 1

Grad de îndatorareBun
33%Față de anul anterior: în creștere
20212022202320242025

33% din activele firmei sunt finanțate din datorii.

Verde ≤ 60% · roșu peste 80%

Lichiditate rapidă
Solvabilitate
Zile încasare creanțe
Zile de stoc
CA per angajat
Rentabilitatea capitalului (ROE)

Lichiditatea rapidă, solvabilitatea, zilele de încasare și de stoc, CA per angajat și ROE, cu evoluția pe 5 ani, sunt disponibile într-un cont gratuit. Pragurile de culoare sunt orientative, nu specifice domeniului.

Istoric

Cronologie

Registrul Comerțului, ANAF, bilanțuri și portalul instanțelor

  1. 2022

    Cea mai mare cifră de afaceri din istoric

  2. Cel mai mare profit net din istoric

  3. 2020

    Înregistrarea în scopuri de TVA

  4. 2013

    Înființarea firmei

    Înmatriculată în județul Cluj cu nr. J12/662/2013.

În cronologia completă vezi și adresele complete (1 schimbare), evoluția cifrei de afaceri și a profitului și dosarele în instanță pe ani. Creează un cont gratuit.

Datele aproximative (un interval de luni, de exemplu aprilie - iulie 2023) marchează perioada dintre două extrase lunare ONRC în care a apărut schimbarea.

Răspunsuri rapide

Întrebări frecvente despre MARTEMI LOGISTIC SRL

Este MARTEMI LOGISTIC SRL activă?

Da. MARTEMI LOGISTIC SRL figurează ca activă în Registrul Comerțului.

Care este cifra de afaceri a MARTEMI LOGISTIC SRL?

Cifra de afaceri a MARTEMI LOGISTIC SRL în 2025 a fost de 2.112.270 lei (2,11 mil. lei), în creștere cu 4,8% față de 2024.

Ce profit a avut MARTEMI LOGISTIC SRL în 2025?

În 2025, MARTEMI LOGISTIC SRL a înregistrat un profit net de 156.839 lei.

Ce activitate are MARTEMI LOGISTIC SRL?

Activitatea principală a MARTEMI LOGISTIC SRL este Transporturi rutiere de mărfuri (CAEN 4941).

Unde are sediul MARTEMI LOGISTIC SRL?

MARTEMI LOGISTIC SRL are sediul social la adresa Str. Moll Elemér Nr. 9, Mun. Cluj-Napoca, Jud. Cluj.

MARTEMI LOGISTIC SRL este plătitoare de TVA?

Da. MARTEMI LOGISTIC SRL este înregistrată în scopuri de TVA.

MARTEMI LOGISTIC SRL are datorii la ANAF?

Nu. MARTEMI LOGISTIC SRL nu figurează în lista ANAF a contribuabililor cu obligații fiscale restante.

Vezi toate datele despre MARTEMI LOGISTIC SRL

Date financiare complete, asociați, dosare în instanță, informații de contact nemascate, clasificare și multe altele.

  • Gratuit pentru început
  • Fără card necesar
  • Acces instant

Ești reprezentantul acestei firme? Pentru corectarea sau eliminarea datelor, scrie-ne la [email protected].