ActivăSRL

MARSTELI SRL

Str. Navigatorilor Nr. 37, Mun. Oradea, Jud. Bihor, 410548

CAEN 5611: Restaurante

CUI
15378366
Reg. Com.
J2003000487053
Înființată
17 aprilie 2003
Vechime
23 de ani, 5 luni
Cifra de afaceri 2025
1,5 mil. lei
Profit net 2025
3 mii lei
Angajați 2025
13

Situație fiscală (ANAF)

  • Activă fiscal
  • Plătitoare de TVA
  • Nu figurează cu datorii la ANAF

Stare la Registrul Comerțului

  • funcțiune

Ultimul status ANAF: INREGISTRAT din data 17.04.2003

Rezumat

Pe scurt

MARSTELI SRL (CUI 15378366) este o societate cu răspundere limitată activă din Oradea, județul Bihor, înființată în 2003. Activitatea principală este Restaurante (CAEN 5611).

În 2025 a raportat o cifră de afaceri de 1,55 mil. lei (-1,8% față de 2024) și un profit net de 2.649 lei, cu 13 angajați.

Este înregistrată în scopuri de TVA.

Identificare

Date de identificare

CUI / CIF
15378366
Nr. Reg. Com.
J2003000487053
EUID
ROONRC.J2003000487053
Cod CAEN principal
5611 - Restaurante
Data înființării
17 aprilie 2003
Vechime
23 de ani, 5 luni
Formă juridică
SRL
Adresă sediu
Str. Navigatorilor Nr. 37, Mun. Oradea, Jud. Bihor, 410548

Contact

Date de contact

Datele de contact și numele sunt parțial ascunse pe pagina publică.

Telefoane (0)
-
Email (0)
-
Website (0)
-
Persoane (1)
  • BRÎN••• ADR•••

Bilanțuri

Rezultate financiare

2016 - 2025, din bilanțurile depuse la Ministerul Finanțelor

Cifra de afaceri 2025

-1,8% față de 2024

1.548.155 RON

2024: 1.576.703 RON

01 mil2 mil2016201720182019202020212022202320242025Anul 2016: 511.210 RONAnul 2017: 655.307 RONAnul 2018: 934.015 RONAnul 2019: 1.186.192 RONAnul 2020: 1.043.831 RONAnul 2021: 1.218.971 RONAnul 2022: 1.484.033 RONAnul 2023: 1.961.933 RONAnul 2024: 1.576.703 RONAnul 2025: 1.548.155 RON

Profit net 2025

+100,3% față de 2024

2.649 RON

2024: -783.821 RON

-1 mil-750k-500k-250k0250k2016201720182019202020212022202320242025Anul 2016: 15.787 RONAnul 2017: 7.435 RONAnul 2018: 16.562 RONAnul 2019: 45.017 RONAnul 2020: 41.693 RONAnul 2021: 16.478 RONAnul 2022: 43.882 RONAnul 2023: 49.907 RONAnul 2024: -783.821 RONAnul 2025: 2.649 RON

Evoluție pe ani

  • 2025

    Cifra de afaceri
    1,5 mil. lei
    Profit net
    3 mii lei
    Angajați
    13
  • 2024

    Cifra de afaceri
    1,6 mil. lei
    Profit net
    -784 mii lei
    Angajați
    13
  • 2023

    Cifra de afaceri
    2,0 mil. lei
    Profit net
    50 mii lei
    Angajați
    16
  • 2022

    Cifra de afaceri
    1,5 mil. lei
    Profit net
    44 mii lei
    Angajați
    13
  • 2021

    Cifra de afaceri
    1,2 mil. lei
    Profit net
    16 mii lei
    Angajați
    12
  • 2020

    Cifra de afaceri
    1,0 mil. lei
    Profit net
    42 mii lei
    Angajați
    14
  • 2019

    Cifra de afaceri
    1,2 mil. lei
    Profit net
    45 mii lei
    Angajați
    15
  • 2018

    Cifra de afaceri
    934 mii lei
    Profit net
    17 mii lei
    Angajați
    12
  • 2017

    Cifra de afaceri
    655 mii lei
    Profit net
    7 mii lei
    Angajați
    12
  • 2016

    Cifra de afaceri
    511 mii lei
    Profit net
    16 mii lei
    Angajați
    9

Analiză

Indicatori financiari 2025

Marjă netăAtenție
0,2%Față de anul anterior: în creștere
20212022202320242025

Din fiecare 100 de lei vânzări, firma a păstrat 0,2 lei profit net.

Verde ≥ 5% · roșu sub 0

Lichiditate curentăSlab
0,21Față de anul anterior: în creștere
20212022202320242025

Activele circulante acoperă doar 21% din datorii.

Verde ≥ 1,5 · roșu sub 1

Grad de îndatorareSlab
228%Față de anul anterior: în creștere
20212022202320242025

228% din activele firmei sunt finanțate din datorii.

Verde ≤ 60% · roșu peste 80%

Lichiditate rapidă
Solvabilitate
Zile încasare creanțe
Zile de stoc
CA per angajat
Rentabilitatea capitalului (ROE)

Lichiditatea rapidă, solvabilitatea, zilele de încasare și de stoc, CA per angajat și ROE, cu evoluția pe 5 ani, sunt disponibile într-un cont gratuit. Pragurile de culoare sunt orientative, nu specifice domeniului.

Istoric

Cronologie

Registrul Comerțului, ANAF, bilanțuri și portalul instanțelor

  1. 2026

    Stare nouă la ONRC: Funcțiune

  2. Stare încheiată la ONRC: Funcțiune

  3. 2024

    Stare încheiată la ONRC: Bilanțul anual nedepus la registrul comerțului pe anii 2004, 2006

  4. 2023

    Cea mai mare cifră de afaceri din istoric

  5. Cel mai mare profit net din istoric

  6. 2016

    Înregistrarea în scopuri de TVA

Vezi toată cronologia (1 eveniment în plus, 2003 - 2003)
  1. 2003

    Înființarea firmei

    Înmatriculată în județul Bihor cu nr. J5/487/2003.

În cronologia completă vezi și evoluția cifrei de afaceri și a profitului. Creează un cont gratuit.

Datele aproximative (un interval de luni, de exemplu aprilie - iulie 2023) marchează perioada dintre două extrase lunare ONRC în care a apărut schimbarea.

Răspunsuri rapide

Întrebări frecvente despre MARSTELI SRL

Este MARSTELI SRL activă?

Da. MARSTELI SRL figurează ca activă în Registrul Comerțului.

Care este cifra de afaceri a MARSTELI SRL?

Cifra de afaceri a MARSTELI SRL în 2025 a fost de 1.548.155 lei (1,55 mil. lei), în scădere cu 1,8% față de 2024.

Ce profit a avut MARSTELI SRL în 2025?

În 2025, MARSTELI SRL a înregistrat un profit net de 2.649 lei.

Ce activitate are MARSTELI SRL?

Activitatea principală a MARSTELI SRL este Restaurante (CAEN 5611).

Unde are sediul MARSTELI SRL?

MARSTELI SRL are sediul social la adresa Str. Navigatorilor Nr. 37, Mun. Oradea, Jud. Bihor, 410548.

MARSTELI SRL este plătitoare de TVA?

Da. MARSTELI SRL este înregistrată în scopuri de TVA.

MARSTELI SRL are datorii la ANAF?

Nu. MARSTELI SRL nu figurează în lista ANAF a contribuabililor cu obligații fiscale restante.

Vezi toate datele despre MARSTELI SRL

Date financiare complete, asociați, dosare în instanță, informații de contact nemascate, clasificare și multe altele.

  • Gratuit pentru început
  • Fără card necesar
  • Acces instant

Ești reprezentantul acestei firme? Pentru corectarea sau eliminarea datelor, scrie-ne la [email protected].