ActivăSRL

MARPAT & PYRY CONSTRUCT SRL

Str. Oituzului Nr. 61A, Mun. Lugoj, Jud. Timiş, 305500

CAEN 4100: Lucrări de construcții ale clădirilor rezidențiale și nerezidențiale

CUI
35844932
Reg. Com.
J2016000880357
Înființată
22 martie 2016
Vechime
10 ani, 6 luni
Cifra de afaceri 2025
3 mii lei
Profit net 2025
-6 mii lei

Situație fiscală (ANAF)

  • Activă fiscal
  • Neplătitoare de TVA
  • Nu figurează cu datorii la ANAF

Stare la Registrul Comerțului

  • funcțiune

Ultimul status ANAF: INREGISTRAT din data 22.03.2016

Rezumat

Pe scurt

MARPAT & PYRY CONSTRUCT SRL (CUI 35844932) este o societate cu răspundere limitată activă din Lugoj, județul Timiș, înființată în 2016. Activitatea principală este Lucrări de construcții ale clădirilor rezidențiale și nerezidențiale (CAEN 4100).

În 2025 a raportat o cifră de afaceri de 2.500 lei (-83% față de 2024) și o pierdere netă de 5.926 lei, fără angajați declarați.

Nu este înregistrată în scopuri de TVA.

Identificare

Date de identificare

CUI / CIF
35844932
Nr. Reg. Com.
J2016000880357
EUID
ROONRC.J2016000880357
Cod CAEN principal
4100 - Lucrări de construcții ale clădirilor rezidențiale și nerezidențiale
Data înființării
22 martie 2016
Vechime
10 ani, 6 luni
Formă juridică
SRL
Adresă sediu
Str. Oituzului Nr. 61A, Mun. Lugoj, Jud. Timiş, 305500

Contact

Date de contact

Datele de contact și numele sunt parțial ascunse pe pagina publică.

Telefoane (0)
-
Email (0)
-
Website (0)
-
Persoane (1)
  • HAR••• MAR••• NICO•••

Bilanțuri

Rezultate financiare

2016 - 2025, din bilanțurile depuse la Ministerul Finanțelor

Cifra de afaceri 2025

-83,4% față de 2024

2.500 RON

2024: 15.050 RON

020k40k60k2016201720182019202020212022202320242025Anul 2016: 11.290 RONAnul 2017: 56.124 RONAnul 2018: 54.067 RONAnul 2019: 18.750 RONAnul 2020: 34.050 RONAnul 2021: 8.628 RONAnul 2022: 49.840 RONAnul 2023: 44.558 RONAnul 2024: 15.050 RONAnul 2025: 2.500 RON

Profit net 2025

+71,3% față de 2024

-5.926 RON

2024: -20.679 RON

-40k-20k020k40k60k2016201720182019202020212022202320242025Anul 2016: -3.113 RONAnul 2017: 41.788 RONAnul 2018: 39.128 RONAnul 2019: -20.373 RONAnul 2020: -9.931 RONAnul 2021: 35 RONAnul 2022: 31.308 RONAnul 2023: 20.534 RONAnul 2024: -20.679 RONAnul 2025: -5.926 RON

Evoluție pe ani

  • 2025

    Cifra de afaceri
    3 mii lei
    Profit net
    -6 mii lei
    Angajați
    -
  • 2024

    Cifra de afaceri
    15 mii lei
    Profit net
    -21 mii lei
    Angajați
    -
  • 2023

    Cifra de afaceri
    45 mii lei
    Profit net
    21 mii lei
    Angajați
    -
  • 2022

    Cifra de afaceri
    50 mii lei
    Profit net
    31 mii lei
    Angajați
    -
  • 2021

    Cifra de afaceri
    9 mii lei
    Profit net
    35 lei
    Angajați
    -
  • 2020

    Cifra de afaceri
    34 mii lei
    Profit net
    -10 mii lei
    Angajați
    -
  • 2019

    Cifra de afaceri
    19 mii lei
    Profit net
    -20 mii lei
    Angajați
    -
  • 2018

    Cifra de afaceri
    54 mii lei
    Profit net
    39 mii lei
    Angajați
    -
  • 2017

    Cifra de afaceri
    56 mii lei
    Profit net
    42 mii lei
    Angajați
    -
  • 2016

    Cifra de afaceri
    11 mii lei
    Profit net
    -3 mii lei
    Angajați
    -

Analiză

Indicatori financiari 2025

Marjă netăSlab
-237%Față de anul anterior: în scădere
20212022202320242025

Firma a pierdut 237 de lei la fiecare 100 de lei vânzări.

Verde ≥ 5% · roșu sub 0

Lichiditate curentăIndisponibil
—
202220232024

Nu se poate calcula: firma nu a raportat datorii în acest an.

Verde ≥ 1,5 · roșu sub 1

Grad de îndatorareBun
-0,2%Față de anul anterior: în scădere
20212022202320242025

-0,2% din activele firmei sunt finanțate din datorii.

Verde ≤ 60% · roșu peste 80%

Lichiditate rapidă
Solvabilitate
Zile încasare creanțe
Zile de stoc
CA per angajat
Rentabilitatea capitalului (ROE)

Lichiditatea rapidă, solvabilitatea, zilele de încasare și de stoc, CA per angajat și ROE, cu evoluția pe 5 ani, sunt disponibile într-un cont gratuit. Pragurile de culoare sunt orientative, nu specifice domeniului.

Istoric

Cronologie

Registrul Comerțului, ANAF, bilanțuri și portalul instanțelor

  1. 2017

    Cea mai mare cifră de afaceri din istoric

  2. Cel mai mare profit net din istoric

  3. 2016

    Înființarea firmei

    Înmatriculată în județul Timiș cu nr. J35/880/2016.

În cronologia completă vezi și adresele complete (1 schimbare) și evoluția cifrei de afaceri și a profitului. Creează un cont gratuit.

Datele aproximative (un interval de luni, de exemplu aprilie - iulie 2023) marchează perioada dintre două extrase lunare ONRC în care a apărut schimbarea.

Răspunsuri rapide

Întrebări frecvente despre MARPAT & PYRY CONSTRUCT SRL

Este MARPAT & PYRY CONSTRUCT SRL activă?

Da. MARPAT & PYRY CONSTRUCT SRL figurează ca activă în Registrul Comerțului.

Care este cifra de afaceri a MARPAT & PYRY CONSTRUCT SRL?

Cifra de afaceri a MARPAT & PYRY CONSTRUCT SRL în 2025 a fost de 2.500 lei, în scădere cu 83% față de 2024.

Ce profit a avut MARPAT & PYRY CONSTRUCT SRL în 2025?

În 2025, MARPAT & PYRY CONSTRUCT SRL a înregistrat o pierdere netă de 5.926 lei.

Ce activitate are MARPAT & PYRY CONSTRUCT SRL?

Activitatea principală a MARPAT & PYRY CONSTRUCT SRL este Lucrări de construcții ale clădirilor rezidențiale și nerezidențiale (CAEN 4100).

Unde are sediul MARPAT & PYRY CONSTRUCT SRL?

MARPAT & PYRY CONSTRUCT SRL are sediul social la adresa Str. Oituzului Nr. 61A, Mun. Lugoj, Jud. Timiș, 305500.

MARPAT & PYRY CONSTRUCT SRL este plătitoare de TVA?

Nu. MARPAT & PYRY CONSTRUCT SRL nu este înregistrată în scopuri de TVA.

MARPAT & PYRY CONSTRUCT SRL are datorii la ANAF?

Nu. MARPAT & PYRY CONSTRUCT SRL nu figurează în lista ANAF a contribuabililor cu obligații fiscale restante.

Vezi toate datele despre MARPAT & PYRY CONSTRUCT SRL

Date financiare complete, asociați, dosare în instanță, informații de contact nemascate, clasificare și multe altele.

  • Gratuit pentru început
  • Fără card necesar
  • Acces instant

Ești reprezentantul acestei firme? Pentru corectarea sau eliminarea datelor, scrie-ne la [email protected].