Marjă netă
De urmăritDin fiecare 100 de lei vânzări, firma a păstrat 2,9 lei profit net.
Verde ≥ 5%, roșu sub 0
MARLOGHIN SRL (CUI 22854179) este o societate cu răspundere limitată activă din Fălticeni, județul Suceava, înființată în 2007. Activitatea principală este Alte activități recreative și distractive n.c.a. (CAEN 9329).
În 2025 a raportat o cifră de afaceri de 240.413 lei (-18% față de 2024) și un profit net de 7.007 lei, fără angajați declarați.
Este înregistrată în scopuri de TVA și în sistemul RO e-Factura.
| An | Valoare |
|---|---|
| 2016 | 186.839 lei |
| 2017 | 128.250 lei |
| 2018 | 292.741 lei |
| 2019 | 293.789 lei |
| 2020 | 18.084 lei |
| 2021 | 169.990 lei |
| 2022 | 261.148 lei |
| 2023 | 208.370 lei |
| 2024 | 292.750 lei |
| 2025 | 240.413 lei |
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri | 240.413 | 292.750 | 208.370 | 261.148 | 169.990 | 18.084 | 293.789 | 292.741 | 128.250 | 186.839 |
| Profit net | 7.007 | 0 | -19.361 | -46.899 | -68.455 | 1.534 | -18.224 | 28.306 | -38.675 | 151 |
| Număr mediu de angajați | - | - | 0 | 1 | 1 | 1 | 1 | 3 | 3 | - |
| Active imobilizate | 16.199 | 15.469 | 40.944 | 60.200 | 83.208 | 76.641 | 80.993 | 83.871 | 75.056 | 18.016 |
| Active circulante | 615.235 | 558.981 | 601.555 | 459.690 | 396.721 | 276.747 | 319.223 | 358.420 | 385.158 | 297.060 |
| Stocuri | 260.274 | 183.078 | 393.167 | 169.086 | 109.110 | 122.172 | 73.046 | 140.555 | 158.421 | 101.890 |
| Creanțe | 330.448 | 219.601 | 128.523 | 153.133 | 203.698 | 111.434 | 182.858 | 179.155 | 155.991 | 115.046 |
| Datorii | 765.530 | 715.766 | 783.815 | 641.845 | 534.165 | 339.169 | 387.531 | 411.381 | 457.611 | 276.997 |
| Capitaluri proprii | -134.096 | -141.316 | -141.316 | -121.955 | -54.236 | 14.219 | 12.685 | 30.910 | 2.603 | 41.279 |
Din fiecare 100 de lei vânzări, firma a păstrat 2,9 lei profit net.
Verde ≥ 5%, roșu sub 0
Activele circulante acoperă doar 80% din datorii.
Verde ≥ 1,5, roșu sub 1
121% din activele firmei sunt finanțate din datorii.
Verde ≤ 60%, roșu peste 80%
Lichiditatea rapidă, solvabilitatea, zilele de încasare și de stoc, CA per angajat și ROE, cu evoluția pe 5 ani, sunt disponibile într-un cont gratuit. Pragurile de culoare sunt orientative, nu specifice domeniului.
Numărul dosarelor, instanța, obiectul, calitatea procesuală și termenele, pentru orice firmă.
Creează cont gratuitFirmele în care apar aceleași persoane și firmele înregistrate la aceeași adresă.
Creează cont gratuitPoziția după cifra de afaceri, la nivel național și în județ, între firmele cu același cod CAEN.
Creează cont gratuitÎn cronologia completă vezi și evoluția cifrei de afaceri și a profitului. Creează un cont gratuit.
Datele aproximative (un interval de luni, de exemplu apr-iul 2023) marchează perioada dintre două extrase lunare ONRC în care a apărut schimbarea.
Da. MARLOGHIN SRL figurează ca activă în Registrul Comerțului.
Cifra de afaceri a MARLOGHIN SRL în 2025 a fost de 240.413 lei, în scădere cu 18% față de 2024.
În 2025, MARLOGHIN SRL a înregistrat un profit net de 7.007 lei.
Activitatea principală a MARLOGHIN SRL este Alte activități recreative și distractive n.c.a. (CAEN 9329).
MARLOGHIN SRL are sediul social la adresa Str. ION DRAGOSLAV Nr. 47 B, Municipiul Fălticeni, Jud. Suceava, 725200.
Da. MARLOGHIN SRL este înregistrată în scopuri de TVA și în sistemul RO e-Factura.
Nu. MARLOGHIN SRL nu figurează în lista ANAF a contribuabililor cu obligații fiscale restante.
Date financiare complete, asociați, dosare în instanță, informații de contact nemascate, clasificare și multe altele.
Ești reprezentantul acestei firme? Pentru corectarea sau eliminarea datelor, scrie-ne la [email protected].