ActivăSRL

MARLENE STYL S.R.L.

Str. Bogdan Petriceicu Haşdeu, Bl. B1, Ap. 10, Mun. Alba Iulia, Jud. Alba, 510072

CAEN 4771: Comerț cu amănuntul al îmbrăcămintei

CUI
11611905
Reg. Com.
J01/123/1999
Înființată
22 martie 1999
Vechime
27 de ani, 6 luni
Cifra de afaceri 2025
350 mii lei
Profit net 2025
-27 mii lei
Angajați 2025
2

Situație fiscală (ANAF)

  • Activă fiscal
  • Plătitoare de TVA
  • Nu figurează cu datorii la ANAF

Stare la Registrul Comerțului

  • funcțiune

Ultimul status ANAF: INREGISTRAT din data 30.03.1999

Rezumat

Pe scurt

MARLENE STYL S.R.L. (CUI 11611905) este o societate cu răspundere limitată activă din Alba Iulia, județul Alba, înființată în 1999. Activitatea principală este Comerț cu amănuntul al îmbrăcămintei (CAEN 4771).

În 2025 a raportat o cifră de afaceri de 349.665 lei (-14% față de 2024) și o pierdere netă de 26.834 lei, cu 2 angajați.

Este înregistrată în scopuri de TVA.

Identificare

Date de identificare

CUI / CIF
11611905
Nr. Reg. Com.
J01/123/1999
EUID
ROONRC.J01/123/1999
Cod CAEN principal
4771 - Comerț cu amănuntul al îmbrăcămintei
Data înființării
22 martie 1999
Vechime
27 de ani, 6 luni
Formă juridică
SRL
Adresă sediu
Str. Bogdan Petriceicu Haşdeu, Bl. B1, Ap. 10, Mun. Alba Iulia, Jud. Alba, 510072

Contact

Date de contact

Datele de contact și numele sunt parțial ascunse pe pagina publică.

Telefoane (0)
-
Email (0)
-
Website (0)
-
Persoane (2)
  • BUM••• MA•••
  • MA••• AD••• PE•••

Bilanțuri

Rezultate financiare

2016 - 2025, din bilanțurile depuse la Ministerul Finanțelor

Cifra de afaceri 2025

-14,3% față de 2024

349.665 RON

2024: 408.107 RON

0200k400k600k800k2016201720182019202020212022202320242025Anul 2016: 469.026 RONAnul 2017: 486.532 RONAnul 2018: 479.557 RONAnul 2019: 605.237 RONAnul 2020: 413.148 RONAnul 2021: 401.997 RONAnul 2022: 434.519 RONAnul 2023: 393.261 RONAnul 2024: 408.107 RONAnul 2025: 349.665 RON

Profit net 2025

+12,9% față de 2024

-26.834 RON

2024: -30.811 RON

-50k050k100k2016201720182019202020212022202320242025Anul 2016: 87.103 RONAnul 2017: 72.506 RONAnul 2018: 73.740 RONAnul 2019: 89.553 RONAnul 2020: 38.119 RONAnul 2021: 25.416 RONAnul 2022: 35.280 RONAnul 2023: 1.823 RONAnul 2024: -30.811 RONAnul 2025: -26.834 RON

Evoluție pe ani

  • 2025

    Cifra de afaceri
    350 mii lei
    Profit net
    -27 mii lei
    Angajați
    2
  • 2024

    Cifra de afaceri
    408 mii lei
    Profit net
    -31 mii lei
    Angajați
    2
  • 2023

    Cifra de afaceri
    393 mii lei
    Profit net
    2 mii lei
    Angajați
    2
  • 2022

    Cifra de afaceri
    435 mii lei
    Profit net
    35 mii lei
    Angajați
    2
  • 2021

    Cifra de afaceri
    402 mii lei
    Profit net
    25 mii lei
    Angajați
    2
  • 2020

    Cifra de afaceri
    413 mii lei
    Profit net
    38 mii lei
    Angajați
    2
  • 2019

    Cifra de afaceri
    605 mii lei
    Profit net
    90 mii lei
    Angajați
    3
  • 2018

    Cifra de afaceri
    480 mii lei
    Profit net
    74 mii lei
    Angajați
    3
  • 2017

    Cifra de afaceri
    487 mii lei
    Profit net
    73 mii lei
    Angajați
    2
  • 2016

    Cifra de afaceri
    469 mii lei
    Profit net
    87 mii lei
    Angajați
    2

Analiză

Indicatori financiari 2025

Marjă netăSlab
-7,7%Față de anul anterior: stabil
20212022202320242025

Firma a pierdut 7,7 lei la fiecare 100 de lei vânzări.

Verde ≥ 5% · roșu sub 0

Lichiditate curentăBun
6,38Față de anul anterior: în creștere
20212022202320242025

Activele circulante (stocuri, creanțe, bani) acoperă de 6,38 ori datoriile.

Verde ≥ 1,5 · roșu sub 1

Grad de îndatorareBun
16%Față de anul anterior: în scădere
20212022202320242025

16% din activele firmei sunt finanțate din datorii.

Verde ≤ 60% · roșu peste 80%

Lichiditate rapidă
Solvabilitate
Zile încasare creanțe
Zile de stoc
CA per angajat
Rentabilitatea capitalului (ROE)

Lichiditatea rapidă, solvabilitatea, zilele de încasare și de stoc, CA per angajat și ROE, cu evoluția pe 5 ani, sunt disponibile într-un cont gratuit. Pragurile de culoare sunt orientative, nu specifice domeniului.

Istoric

Cronologie

Registrul Comerțului, ANAF, bilanțuri și portalul instanțelor

  1. 2019

    Cea mai mare cifră de afaceri din istoric

  2. Cel mai mare profit net din istoric

  3. 2000

    Înregistrarea în scopuri de TVA

  4. 1999

    Înființarea firmei

    Înmatriculată în județul Alba cu nr. J1/123/1999, sub denumirea MARLENE STYL SRL.

În cronologia completă vezi și evoluția cifrei de afaceri și a profitului. Creează un cont gratuit.

Datele aproximative (un interval de luni, de exemplu aprilie - iulie 2023) marchează perioada dintre două extrase lunare ONRC în care a apărut schimbarea.

Răspunsuri rapide

Întrebări frecvente despre MARLENE STYL S.R.L.

Este MARLENE STYL S.R.L. activă?

Da. MARLENE STYL S.R.L. figurează ca activă în Registrul Comerțului.

Care este cifra de afaceri a MARLENE STYL S.R.L.?

Cifra de afaceri a MARLENE STYL S.R.L. în 2025 a fost de 349.665 lei, în scădere cu 14% față de 2024.

Ce profit a avut MARLENE STYL S.R.L. în 2025?

În 2025, MARLENE STYL S.R.L. a înregistrat o pierdere netă de 26.834 lei.

Ce activitate are MARLENE STYL S.R.L.?

Activitatea principală a MARLENE STYL S.R.L. este Comerț cu amănuntul al îmbrăcămintei (CAEN 4771).

Unde are sediul MARLENE STYL S.R.L.?

MARLENE STYL S.R.L. are sediul social la adresa Str. Bogdan Petriceicu Hașdeu, Bl. B1, Ap. 10, Mun. Alba Iulia, Jud. Alba, 510072.

MARLENE STYL S.R.L. este plătitoare de TVA?

Da. MARLENE STYL S.R.L. este înregistrată în scopuri de TVA.

MARLENE STYL S.R.L. are datorii la ANAF?

Nu. MARLENE STYL S.R.L. nu figurează în lista ANAF a contribuabililor cu obligații fiscale restante.

Vezi toate datele despre MARLENE STYL S.R.L.

Date financiare complete, asociați, dosare în instanță, informații de contact nemascate, clasificare și multe altele.

  • Gratuit pentru început
  • Fără card necesar
  • Acces instant

Ești reprezentantul acestei firme? Pentru corectarea sau eliminarea datelor, scrie-ne la [email protected].