Marjă netă
BunDin fiecare 100 de lei vânzări, firma a păstrat 39,5 lei profit net.
Verde ≥ 5%, roșu sub 0
MARIUS DRIVE SRL (CUI 37607800) este o societate cu răspundere limitată activă din București (sectorul 2), înființată în 2017. Activitatea principală este Transporturi terestre de pasageri cu vehicule cu șofer, pe bază de comandă (CAEN 4933).
În 2025 a raportat o cifră de afaceri de 75.893 lei și un profit net de 29.968 lei, fără angajați declarați.
Nu este înregistrată în scopuri de TVA, dar este înregistrată în RO e-Factura.
| An | Valoare |
|---|---|
| 2017 | 26.904 lei |
| 2018 | 60.438 lei |
| 2019 | 77.729 lei |
| 2020 | 56.958 lei |
| 2021 | 79.897 lei |
| 2022 | 91.179 lei |
| 2023 | 7.064 lei |
| 2024 | - |
| 2025 | 75.893 lei |
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri | 75.893 | - | 7.064 | 91.179 | 79.897 | 56.958 | 77.729 | 60.438 | 26.904 |
| Profit net | 29.968 | -1.904 | 2.813 | 5.085 | 56.519 | 40.429 | 53.606 | 35.726 | 12.676 |
| Număr mediu de angajați | - | - | 1 | 1 | 1 | 1 | - | - | - |
| Active imobilizate | 19.067 | - | - | - | - | - | 3.333 | 10.000 | 16.667 |
| Active circulante | 73.062 | 210.743 | 216.814 | 212.855 | 204.872 | 147.214 | 100.417 | 39.047 | 16.577 |
| Stocuri | - | - | - | - | - | - | - | - | - |
| Creanțe | 16.373 | 210.000 | 210.000 | 210.000 | - | 799 | - | - | - |
| Datorii | 7.008 | 5.590 | 9.757 | 8.812 | 5.914 | 4.775 | 1.742 | 645 | 20.568 |
| Capitaluri proprii | 85.121 | 205.153 | 207.057 | 204.043 | 198.958 | 142.439 | 102.008 | 48.402 | 12.676 |
Din fiecare 100 de lei vânzări, firma a păstrat 39,5 lei profit net.
Verde ≥ 5%, roșu sub 0
Activele circulante (stocuri, creanțe, bani) acoperă de 10,43 ori datoriile.
Verde ≥ 1,5, roșu sub 1
7,6% din activele firmei sunt finanțate din datorii.
Verde ≤ 60%, roșu peste 80%
Lichiditatea rapidă, solvabilitatea, zilele de încasare și de stoc, CA per angajat și ROE, cu evoluția pe 5 ani, sunt disponibile într-un cont gratuit. Pragurile de culoare sunt orientative, nu specifice domeniului.
Numărul dosarelor, instanța, obiectul, calitatea procesuală și termenele, pentru orice firmă.
Creează cont gratuitFirmele în care apar aceleași persoane și firmele înregistrate la aceeași adresă.
Creează cont gratuitPoziția după cifra de afaceri, la nivel național și în județ, între firmele cu același cod CAEN.
Creează cont gratuitÎn cronologia completă vezi și adresele complete (1 schimbare) și evoluția cifrei de afaceri și a profitului. Creează un cont gratuit.
Datele aproximative (un interval de luni, de exemplu apr-iul 2023) marchează perioada dintre două extrase lunare ONRC în care a apărut schimbarea.
Da. MARIUS DRIVE SRL figurează ca activă în Registrul Comerțului.
Cifra de afaceri a MARIUS DRIVE SRL în 2025 a fost de 75.893 lei.
În 2025, MARIUS DRIVE SRL a înregistrat un profit net de 29.968 lei.
Activitatea principală a MARIUS DRIVE SRL este Transporturi terestre de pasageri cu vehicule cu șofer, pe bază de comandă (CAEN 4933).
MARIUS DRIVE SRL are sediul social la adresa ELEV ȘTEFAN ȘTEFĂNESCU Nr. 49, Bl. 422A, Sc. 1, Et. 8, Ap. 51, camera nr, 1, București Sectorul 2, Jud. București, 21685.
Nu. MARIUS DRIVE SRL nu este înregistrată în scopuri de TVA.
Nu. MARIUS DRIVE SRL nu figurează în lista ANAF a contribuabililor cu obligații fiscale restante.
Date financiare complete, asociați, dosare în instanță, informații de contact nemascate, clasificare și multe altele.
Ești reprezentantul acestei firme? Pentru corectarea sau eliminarea datelor, scrie-ne la [email protected].