ActivăSRL

MARITOR PAV CONSTRUCT SRL

Sat Matca Com. Matca, Jud. Galaţi, 807185

CAEN 4333: Lucrări de pardosire și placare a pereților

CUI
38238272
Reg. Com.
J17/1624/2017
Înființată
19 septembrie 2017
Vechime
9 ani
Cifra de afaceri 2025
449 mii lei
Profit net 2025
267 mii lei
Angajați 2025
1

Situație fiscală (ANAF)

  • Activă fiscal
  • Plătitoare de TVA
  • Nu figurează cu datorii la ANAF

Stare la Registrul Comerțului

  • funcțiune

Ultimul status ANAF: INREGISTRAT din data 19.09.2017

Rezumat

Pe scurt

MARITOR PAV CONSTRUCT SRL (CUI 38238272) este o societate cu răspundere limitată activă din comuna Matca, județul Galați, înființată în 2017. Activitatea principală este Lucrări de pardosire și placare a pereților (CAEN 4333).

În 2025 a raportat o cifră de afaceri de 448.545 lei (-41% față de 2024) și un profit net de 267.019 lei, cu 1 angajat.

Este înregistrată în scopuri de TVA.

Identificare

Date de identificare

CUI / CIF
38238272
Nr. Reg. Com.
J17/1624/2017
EUID
ROONRC.J17/1624/2017
Cod CAEN principal
4333 - Lucrări de pardosire și placare a pereților
Data înființării
19 septembrie 2017
Vechime
9 ani
Formă juridică
SRL
Adresă sediu
Sat Matca Com. Matca, Jud. Galaţi, 807185

Contact

Date de contact

Datele de contact și numele sunt parțial ascunse pe pagina publică.

Telefoane (0)
-
Email (0)
-
Website (0)
-
Persoane (1)
  • POH••• ADR•••

Bilanțuri

Rezultate financiare

2017 - 2025, din bilanțurile depuse la Ministerul Finanțelor

Cifra de afaceri 2025

-41,3% față de 2024

448.545 RON

2024: 764.561 RON

0200k400k600k800k201720182019202020212022202320242025Anul 2017: 168.911 RONAnul 2018: 640.966 RONAnul 2019: 520.098 RONAnul 2020: 467.119 RONAnul 2021: 746.359 RONAnul 2022: 738.922 RONAnul 2023: 688.136 RONAnul 2024: 764.561 RONAnul 2025: 448.545 RON

Profit net 2025

-39,9% față de 2024

267.019 RON

2024: 444.008 RON

0200k400k600k201720182019202020212022202320242025Anul 2017: 133.232 RONAnul 2018: 479.109 RONAnul 2019: 380.319 RONAnul 2020: 354.242 RONAnul 2021: 371.542 RONAnul 2022: 418.614 RONAnul 2023: 270.637 RONAnul 2024: 444.008 RONAnul 2025: 267.019 RON

Evoluție pe ani

  • 2025

    Cifra de afaceri
    449 mii lei
    Profit net
    267 mii lei
    Angajați
    1
  • 2024

    Cifra de afaceri
    765 mii lei
    Profit net
    444 mii lei
    Angajați
    2
  • 2023

    Cifra de afaceri
    688 mii lei
    Profit net
    271 mii lei
    Angajați
    2
  • 2022

    Cifra de afaceri
    739 mii lei
    Profit net
    419 mii lei
    Angajați
    4
  • 2021

    Cifra de afaceri
    746 mii lei
    Profit net
    372 mii lei
    Angajați
    4
  • 2020

    Cifra de afaceri
    467 mii lei
    Profit net
    354 mii lei
    Angajați
    2
  • 2019

    Cifra de afaceri
    520 mii lei
    Profit net
    380 mii lei
    Angajați
    1
  • 2018

    Cifra de afaceri
    641 mii lei
    Profit net
    479 mii lei
    Angajați
    3
  • 2017

    Cifra de afaceri
    169 mii lei
    Profit net
    133 mii lei
    Angajați
    3

Analiză

Indicatori financiari 2025

Marjă netăBun
60%Față de anul anterior: în creștere
20212022202320242025

Din fiecare 100 de lei vânzări, firma a păstrat 59,5 lei profit net.

Verde ≥ 5% · roșu sub 0

Lichiditate curentăBun
4,47Față de anul anterior: în scădere
20212022202320242025

Activele circulante (stocuri, creanțe, bani) acoperă de 4,47 ori datoriile.

Verde ≥ 1,5 · roșu sub 1

Grad de îndatorareBun
22%Față de anul anterior: în creștere
20212022202320242025

22% din activele firmei sunt finanțate din datorii.

Verde ≤ 60% · roșu peste 80%

Lichiditate rapidă
Solvabilitate
Zile încasare creanțe
Zile de stoc
CA per angajat
Rentabilitatea capitalului (ROE)

Lichiditatea rapidă, solvabilitatea, zilele de încasare și de stoc, CA per angajat și ROE, cu evoluția pe 5 ani, sunt disponibile într-un cont gratuit. Pragurile de culoare sunt orientative, nu specifice domeniului.

Istoric

Cronologie

Registrul Comerțului, ANAF, bilanțuri și portalul instanțelor

  1. 2024

    Cea mai mare cifră de afaceri din istoric

  2. 2018

    Înregistrarea în scopuri de TVA

  3. Cel mai mare profit net din istoric

  4. 2017

    Înființarea firmei

    Înmatriculată în județul Galați cu nr. J17/1624/2017.

În cronologia completă vezi și evoluția cifrei de afaceri și a profitului. Creează un cont gratuit.

Datele aproximative (un interval de luni, de exemplu aprilie - iulie 2023) marchează perioada dintre două extrase lunare ONRC în care a apărut schimbarea.

Răspunsuri rapide

Întrebări frecvente despre MARITOR PAV CONSTRUCT SRL

Este MARITOR PAV CONSTRUCT SRL activă?

Da. MARITOR PAV CONSTRUCT SRL figurează ca activă în Registrul Comerțului.

Care este cifra de afaceri a MARITOR PAV CONSTRUCT SRL?

Cifra de afaceri a MARITOR PAV CONSTRUCT SRL în 2025 a fost de 448.545 lei, în scădere cu 41% față de 2024.

Ce profit a avut MARITOR PAV CONSTRUCT SRL în 2025?

În 2025, MARITOR PAV CONSTRUCT SRL a înregistrat un profit net de 267.019 lei.

Ce activitate are MARITOR PAV CONSTRUCT SRL?

Activitatea principală a MARITOR PAV CONSTRUCT SRL este Lucrări de pardosire și placare a pereților (CAEN 4333).

Unde are sediul MARITOR PAV CONSTRUCT SRL?

MARITOR PAV CONSTRUCT SRL are sediul social la adresa Sat Matca Com. Matca, Jud. Galați, 807185.

MARITOR PAV CONSTRUCT SRL este plătitoare de TVA?

Da. MARITOR PAV CONSTRUCT SRL este înregistrată în scopuri de TVA.

MARITOR PAV CONSTRUCT SRL are datorii la ANAF?

Nu. MARITOR PAV CONSTRUCT SRL nu figurează în lista ANAF a contribuabililor cu obligații fiscale restante.

Vezi toate datele despre MARITOR PAV CONSTRUCT SRL

Date financiare complete, asociați, dosare în instanță, informații de contact nemascate, clasificare și multe altele.

  • Gratuit pentru început
  • Fără card necesar
  • Acces instant

Ești reprezentantul acestei firme? Pentru corectarea sau eliminarea datelor, scrie-ne la [email protected].