ActivăSRL

MARIO DENYS SMART CONSTRUCT S.R.L.

Str. Fabricii Nr. 105, Sc. 1, Et. 7, Ap. 226, Mun. Cluj-Napoca, Jud. Cluj, 400632

CAEN 8130: Activități de întreținere peisagistică

CUI
48959080
Reg. Com.
J2023004398128
Înființată
17 octombrie 2023
Vechime
2 ani, 11 luni
Cifra de afaceri 2025
146 mii lei
Profit net 2025
-67 mii lei
Angajați 2025
2

Situație fiscală (ANAF)

  • Activă fiscal
  • Neplătitoare de TVA
  • Înscrisă în RO e-Factura
  • Nu figurează cu datorii la ANAF

Stare la Registrul Comerțului

  • funcțiune

Ultimul status ANAF: INREGISTRAT din data 17.10.2023

Rezumat

Pe scurt

MARIO DENYS SMART CONSTRUCT S.R.L. (CUI 48959080) este o societate cu răspundere limitată activă din Cluj-Napoca, județul Cluj, înființată în 2023. Activitatea principală este Activități de întreținere peisagistică (CAEN 8130).

În 2025 a raportat o cifră de afaceri de 146.034 lei (+114% față de 2024) și o pierdere netă de 66.606 lei, cu 2 angajați.

Nu este înregistrată în scopuri de TVA, dar este înregistrată în RO e-Factura.

Identificare

Date de identificare

CUI / CIF
48959080
Nr. Reg. Com.
J2023004398128
EUID
ROONRC.J2023004398128
Cod CAEN principal
8130 - Activități de întreținere peisagistică
Data înființării
17 octombrie 2023
Vechime
2 ani, 11 luni
Formă juridică
SRL
Adresă sediu
Str. Fabricii Nr. 105, Sc. 1, Et. 7, Ap. 226, Mun. Cluj-Napoca, Jud. Cluj, 400632

Contact

Date de contact

Datele de contact și numele sunt parțial ascunse pe pagina publică.

Telefoane (1)
  • 0743••••••
Email (0)
-
Website (0)
-
Persoane (1)
  • FELE••• MIHA••• DANI•••

Bilanțuri

Rezultate financiare

2023 - 2025, din bilanțurile depuse la Ministerul Finanțelor

Cifra de afaceri 2025

+113,8% față de 2024

146.034 RON

2024: 68.302 RON

050k100k150k202320242025Anul 2023: 700 RONAnul 2024: 68.302 RONAnul 2025: 146.034 RON

Profit net 2025

-2408,7% față de 2024

-66.606 RON

2024: 2.885 RON

-80k-60k-40k-20k020k202320242025Anul 2023: -5.384 RONAnul 2024: 2.885 RONAnul 2025: -66.606 RON

Evoluție pe ani

  • 2025

    Cifra de afaceri
    146 mii lei
    Profit net
    -67 mii lei
    Angajați
    2
  • 2024

    Cifra de afaceri
    68 mii lei
    Profit net
    3 mii lei
    Angajați
    1
  • 2023

    Cifra de afaceri
    700 lei
    Profit net
    -5 mii lei
    Angajați
    1

Analiză

Indicatori financiari 2025

Marjă netăSlab
-46%Față de anul anterior: în scădere
202320242025

Firma a pierdut 45,6 lei la fiecare 100 de lei vânzări.

Verde ≥ 5% · roșu sub 0

Lichiditate curentăSlab
0,01Față de anul anterior: în scădere
202320242025

Activele circulante acoperă doar 0,9% din datorii.

Verde ≥ 1,5 · roșu sub 1

Grad de îndatorareSlab
127%Față de anul anterior: în creștere
202320242025

127% din activele firmei sunt finanțate din datorii.

Verde ≤ 60% · roșu peste 80%

Lichiditate rapidă
Solvabilitate
Zile încasare creanțe
Zile de stoc
CA per angajat
Rentabilitatea capitalului (ROE)

Lichiditatea rapidă, solvabilitatea, zilele de încasare și de stoc, CA per angajat și ROE, cu evoluția pe 5 ani, sunt disponibile într-un cont gratuit. Pragurile de culoare sunt orientative, nu specifice domeniului.

Istoric

Cronologie

Registrul Comerțului, ANAF, bilanțuri și portalul instanțelor

  1. 2025

    Cea mai mare cifră de afaceri din istoric

  2. 2024

    Înscrierea în Registrul RO e-Factura

  3. Cel mai mare profit net din istoric

  4. 2023

    Înființarea firmei

    Înmatriculată în județul Cluj cu nr. J12/4398/2023.

În cronologia completă vezi și adresele complete (1 schimbare) și evoluția cifrei de afaceri și a profitului. Creează un cont gratuit.

Datele aproximative (un interval de luni, de exemplu aprilie - iulie 2023) marchează perioada dintre două extrase lunare ONRC în care a apărut schimbarea.

Răspunsuri rapide

Întrebări frecvente despre MARIO DENYS SMART CONSTRUCT S.R.L.

Este MARIO DENYS SMART CONSTRUCT S.R.L. activă?

Da. MARIO DENYS SMART CONSTRUCT S.R.L. figurează ca activă în Registrul Comerțului.

Care este cifra de afaceri a MARIO DENYS SMART CONSTRUCT S.R.L.?

Cifra de afaceri a MARIO DENYS SMART CONSTRUCT S.R.L. în 2025 a fost de 146.034 lei, în creștere cu 114% față de 2024.

Ce profit a avut MARIO DENYS SMART CONSTRUCT S.R.L. în 2025?

În 2025, MARIO DENYS SMART CONSTRUCT S.R.L. a înregistrat o pierdere netă de 66.606 lei.

Ce activitate are MARIO DENYS SMART CONSTRUCT S.R.L.?

Activitatea principală a MARIO DENYS SMART CONSTRUCT S.R.L. este Activități de întreținere peisagistică (CAEN 8130).

Unde are sediul MARIO DENYS SMART CONSTRUCT S.R.L.?

MARIO DENYS SMART CONSTRUCT S.R.L. are sediul social la adresa Str. Fabricii Nr. 105, Sc. 1, Et. 7, Ap. 226, Mun. Cluj-Napoca, Jud. Cluj, 400632.

MARIO DENYS SMART CONSTRUCT S.R.L. este plătitoare de TVA?

Nu. MARIO DENYS SMART CONSTRUCT S.R.L. nu este înregistrată în scopuri de TVA.

MARIO DENYS SMART CONSTRUCT S.R.L. are datorii la ANAF?

Nu. MARIO DENYS SMART CONSTRUCT S.R.L. nu figurează în lista ANAF a contribuabililor cu obligații fiscale restante.

Vezi toate datele despre MARIO DENYS SMART CONSTRUCT S.R.L.

Date financiare complete, asociați, dosare în instanță, informații de contact nemascate, clasificare și multe altele.

  • Gratuit pentru început
  • Fără card necesar
  • Acces instant

Ești reprezentantul acestei firme? Pentru corectarea sau eliminarea datelor, scrie-ne la [email protected].