ActivăSRL

MARILU CONFORT S.R.L.

Str. Turnătoriei Nr. 6, Ap. 3, Mun. Braşov, Jud. Braşov, 500308

CAEN 4932: Transporturi terestre de pasageri, ocazionale

CUI
41000075
Reg. Com.
J08/1474/2019
Înființată
17 aprilie 2019
Vechime
7 ani, 5 luni
Cifra de afaceri 2025
92 mii lei
Profit net 2025
-22 mii lei
Angajați 2025
1

Situație fiscală (ANAF)

  • Activă fiscal
  • Neplătitoare de TVA
  • Nu figurează cu datorii la ANAF

Stare la Registrul Comerțului

  • funcțiune

Ultimul status ANAF: INREGISTRAT din data 17.04.2019

Rezumat

Pe scurt

MARILU CONFORT S.R.L. (CUI 41000075) este o societate cu răspundere limitată activă din Brașov, înființată în 2019. Activitatea principală este Transporturi terestre de pasageri, ocazionale (CAEN 4932).

În 2025 a raportat o cifră de afaceri de 91.818 lei (+12% față de 2024) și o pierdere netă de 21.532 lei, cu 1 angajat.

Nu este înregistrată în scopuri de TVA.

Identificare

Date de identificare

CUI / CIF
41000075
Nr. Reg. Com.
J08/1474/2019
EUID
ROONRC.J8/1474/2019
Cod CAEN principal
4932 - Transporturi terestre de pasageri, ocazionale
Data înființării
17 aprilie 2019
Vechime
7 ani, 5 luni
Formă juridică
SRL
Adresă sediu
Str. Turnătoriei Nr. 6, Ap. 3, Mun. Braşov, Jud. Braşov, 500308

Contact

Date de contact

Datele de contact și numele sunt parțial ascunse pe pagina publică.

Telefoane (0)
-
Email (0)
-
Website (0)
-
Persoane (1)
  • RĂCĂ••• MA••• LUMIN•••

Bilanțuri

Rezultate financiare

2019 - 2025, din bilanțurile depuse la Ministerul Finanțelor

Cifra de afaceri 2025

+11,9% față de 2024

91.818 RON

2024: 82.043 RON

050k100k150k200k2019202020212022202320242025Anul 2019: 74.462 RONAnul 2020: 131.591 RONAnul 2021: 151.923 RONAnul 2022: 131.223 RONAnul 2023: 131.653 RONAnul 2024: 82.043 RONAnul 2025: 91.818 RON

Profit net 2025

+70,0% față de 2024

-21.532 RON

2024: -71.693 RON

-100k-50k050k2019202020212022202320242025Anul 2019: 19.584 RONAnul 2020: 14.823 RONAnul 2021: 30.320 RONAnul 2022: 3.064 RONAnul 2023: 6.407 RONAnul 2024: -71.693 RONAnul 2025: -21.532 RON

Evoluție pe ani

  • 2025

    Cifra de afaceri
    92 mii lei
    Profit net
    -22 mii lei
    Angajați
    1
  • 2024

    Cifra de afaceri
    82 mii lei
    Profit net
    -72 mii lei
    Angajați
    2
  • 2023

    Cifra de afaceri
    132 mii lei
    Profit net
    6 mii lei
    Angajați
    2
  • 2022

    Cifra de afaceri
    131 mii lei
    Profit net
    3 mii lei
    Angajați
    2
  • 2021

    Cifra de afaceri
    152 mii lei
    Profit net
    30 mii lei
    Angajați
    2
  • 2020

    Cifra de afaceri
    132 mii lei
    Profit net
    15 mii lei
    Angajați
    3
  • 2019

    Cifra de afaceri
    74 mii lei
    Profit net
    20 mii lei
    Angajați
    3

Analiză

Indicatori financiari 2025

Marjă netăSlab
-23%Față de anul anterior: în creștere
20212022202320242025

Firma a pierdut 23,5 lei la fiecare 100 de lei vânzări.

Verde ≥ 5% · roșu sub 0

Lichiditate curentăSlab
0,08Față de anul anterior: în scădere
20212022202320242025

Activele circulante acoperă doar 8,3% din datorii.

Verde ≥ 1,5 · roșu sub 1

Grad de îndatorareSlab
525%Față de anul anterior: în creștere
20212022202320242025

525% din activele firmei sunt finanțate din datorii.

Verde ≤ 60% · roșu peste 80%

Lichiditate rapidă
Solvabilitate
Zile încasare creanțe
Zile de stoc
CA per angajat
Rentabilitatea capitalului (ROE)

Lichiditatea rapidă, solvabilitatea, zilele de încasare și de stoc, CA per angajat și ROE, cu evoluția pe 5 ani, sunt disponibile într-un cont gratuit. Pragurile de culoare sunt orientative, nu specifice domeniului.

Istoric

Cronologie

Registrul Comerțului, ANAF, bilanțuri și portalul instanțelor

  1. 2021

    Cea mai mare cifră de afaceri din istoric

  2. Cel mai mare profit net din istoric

  3. 2019

    Înființarea firmei

    Înmatriculată în județul Brașov cu nr. J8/1474/2019.

În cronologia completă vezi și evoluția cifrei de afaceri și a profitului. Creează un cont gratuit.

Datele aproximative (un interval de luni, de exemplu aprilie - iulie 2023) marchează perioada dintre două extrase lunare ONRC în care a apărut schimbarea.

Răspunsuri rapide

Întrebări frecvente despre MARILU CONFORT S.R.L.

Este MARILU CONFORT S.R.L. activă?

Da. MARILU CONFORT S.R.L. figurează ca activă în Registrul Comerțului.

Care este cifra de afaceri a MARILU CONFORT S.R.L.?

Cifra de afaceri a MARILU CONFORT S.R.L. în 2025 a fost de 91.818 lei, în creștere cu 12% față de 2024.

Ce profit a avut MARILU CONFORT S.R.L. în 2025?

În 2025, MARILU CONFORT S.R.L. a înregistrat o pierdere netă de 21.532 lei.

Ce activitate are MARILU CONFORT S.R.L.?

Activitatea principală a MARILU CONFORT S.R.L. este Transporturi terestre de pasageri, ocazionale (CAEN 4932).

Unde are sediul MARILU CONFORT S.R.L.?

MARILU CONFORT S.R.L. are sediul social la adresa Str. Turnătoriei Nr. 6, Ap. 3, Mun. Brașov, Jud. Brașov, 500308.

MARILU CONFORT S.R.L. este plătitoare de TVA?

Nu. MARILU CONFORT S.R.L. nu este înregistrată în scopuri de TVA.

MARILU CONFORT S.R.L. are datorii la ANAF?

Nu. MARILU CONFORT S.R.L. nu figurează în lista ANAF a contribuabililor cu obligații fiscale restante.

Vezi toate datele despre MARILU CONFORT S.R.L.

Date financiare complete, asociați, dosare în instanță, informații de contact nemascate, clasificare și multe altele.

  • Gratuit pentru început
  • Fără card necesar
  • Acces instant

Ești reprezentantul acestei firme? Pentru corectarea sau eliminarea datelor, scrie-ne la [email protected].