Marjă netă
BunDin fiecare 100 de lei vânzări, firma a păstrat 22,5 lei profit net.
Verde ≥ 5%, roșu sub 0
MARGA & LUIZ SRL (CUI 26659782) este o societate cu răspundere limitată activă din Loc. Roznov, Oraș Roznov, județul Neamț, înființată în 2010. Activitatea principală este Comerț cu amănuntul nespecializat, cu vânzare predominantă de produse alimentare, băuturi și tutun (CAEN 4711).
În 2022 a raportat o cifră de afaceri de 5.507 lei și un profit net de 1.238 lei, fără angajați declarați.
Nu este înregistrată în scopuri de TVA. ANAF a declarat-o contribuabil inactiv.
| An | Valoare |
|---|---|
| 2013 | 16.802 lei |
| 2014 | 17.805 lei |
| 2015 | 28.617 lei |
| 2016 | 17.435 lei |
| 2017 | 7.087 lei |
| 2018 | 7.461 lei |
| 2019 | 99.765 lei |
| 2020 | - |
| 2021 | - |
| 2022 | 5.507 lei |
| Indicator | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri | 5.507 | - | - | 99.765 | 7.461 | 7.087 | 17.435 | 28.617 | 17.805 | 16.802 |
| Profit net | 1.238 | 0 | 0 | 61.651 | -12.798 | -11.867 | -7.508 | 1 | -5.933 | -16.368 |
| Număr mediu de angajați | - | - | - | 1 | 1 | 1 | 1 | - | 1 | 1 |
| Active imobilizate | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - |
| Active circulante | 54.792 | 50.874 | 50.874 | 50.874 | 46.882 | 37.891 | 29.743 | 32.851 | 27.247 | 23.199 |
| Stocuri | 53.572 | 50.421 | 50.421 | 50.421 | 46.592 | 36.791 | 29.742 | 32.273 | 26.711 | 22.671 |
| Creanțe | - | - | - | - | - | - | - | - | - | 5 |
| Datorii | 96.026 | 93.346 | 93.346 | 93.346 | 151.015 | 129.226 | 109.211 | 104.811 | 93.184 | 83.202 |
| Capitaluri proprii | -41.234 | -42.472 | -42.472 | -42.472 | -104.133 | -91.335 | -79.468 | -71.960 | -65.937 | -60.003 |
Din fiecare 100 de lei vânzări, firma a păstrat 22,5 lei profit net.
Verde ≥ 5%, roșu sub 0
Activele circulante acoperă doar 57% din datorii.
Verde ≥ 1,5, roșu sub 1
175% din activele firmei sunt finanțate din datorii.
Verde ≤ 60%, roșu peste 80%
Lichiditatea rapidă, solvabilitatea, zilele de încasare și de stoc, CA per angajat și ROE, cu evoluția pe 5 ani, sunt disponibile într-un cont gratuit. Pragurile de culoare sunt orientative, nu specifice domeniului.
Numărul dosarelor, instanța, obiectul, calitatea procesuală și termenele, pentru orice firmă.
Creează cont gratuitFirmele în care apar aceleași persoane și firmele înregistrate la aceeași adresă.
Creează cont gratuitPoziția după cifra de afaceri, la nivel național și în județ, între firmele cu același cod CAEN.
Creează cont gratuitÎn cronologia completă vezi și evoluția cifrei de afaceri și a profitului și dosarele în instanță pe ani. Creează un cont gratuit.
Datele aproximative (un interval de luni, de exemplu apr-iul 2023) marchează perioada dintre două extrase lunare ONRC în care a apărut schimbarea.
Da. MARGA & LUIZ SRL figurează ca activă în Registrul Comerțului.
Cifra de afaceri a MARGA & LUIZ SRL în 2022 a fost de 5.507 lei.
În 2022, MARGA & LUIZ SRL a înregistrat un profit net de 1.238 lei.
Activitatea principală a MARGA & LUIZ SRL este Comerț cu amănuntul nespecializat, cu vânzare predominantă de produse alimentare, băuturi și tutun (CAEN 4711).
MARGA & LUIZ SRL are sediul social la adresa Str. PREOT COZMA Nr. 188, Loc. Roznov, Oraș Roznov, Jud. Neamț, 0617390.
Nu. MARGA & LUIZ SRL nu este înregistrată în scopuri de TVA.
Nu. MARGA & LUIZ SRL nu figurează în lista ANAF a contribuabililor cu obligații fiscale restante.
Date financiare complete, asociați, dosare în instanță, informații de contact nemascate, clasificare și multe altele.
Ești reprezentantul acestei firme? Pentru corectarea sau eliminarea datelor, scrie-ne la [email protected].