Marjă netă
IndisponibilNu se poate calcula: firma nu a raportat cifră de afaceri în acest an.
Verde ≥ 5%, roșu sub 0
MARCEL & RALUCA SRL (CUI 16782701) a fost o societate cu răspundere limitată din satul Rodna, Comuna Rodna, județul Bistrița-Năsăud, înființată în 2004 și radiată în 2019. Activitatea principală era Comerț cu amănuntul prin standuri și piețe (CAEN 5262).
Ultimul bilanț, din 2017, arată o cifră de afaceri de 90.203 lei (+759% față de 2016) și un profit net de 16.612 lei, fără angajați declarați.
| An | Valoare |
|---|---|
| 2009 | 49.762 lei |
| 2010 | 19.500 lei |
| 2011 | 51.012 lei |
| 2012 | 57.182 lei |
| 2013 | 54.096 lei |
| 2014 | 78.823 lei |
| 2015 | 41.873 lei |
| 2016 | 10.506 lei |
| 2017 | 90.203 lei |
| 2018 | - |
| Indicator | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri | - | 90.203 | 10.506 | 41.873 | 78.823 | 54.096 | 57.182 | 51.012 | 19.500 | 49.762 |
| Profit net | 0 | 16.612 | -30.183 | - | -18.229 | -30.430 | -2.838 | 3.607 | -29.055 | -11.093 |
| Număr mediu de angajați | - | - | - | - | 2 | 1 | - | 5 | - | 1 |
| Active imobilizate | - | - | - | 1.236 | 1.236 | 1.236 | 1.286 | 1.286 | 1.286 | 1.286 |
| Active circulante | 1.877 | 9.735 | 79.395 | 153.377 | 123.263 | 135.285 | 108.397 | 69.774 | 68.335 | 72.162 |
| Stocuri | - | - | 59.375 | 117.283 | 92.715 | 93.333 | 91.078 | 64.196 | 62.147 | 63.461 |
| Creanțe | 1.877 | 1.947 | 19.183 | 33.300 | 28.656 | 27.993 | 15.042 | 4.960 | 5.324 | 447 |
| Datorii | 108.508 | 116.366 | 202.638 | 247.673 | 210.076 | 203.879 | 146.601 | 105.140 | 107.308 | 82.081 |
| Capitaluri proprii | -106.631 | -106.631 | -123.243 | -93.060 | -85.577 | -67.358 | -36.918 | -34.080 | -37.687 | -8.633 |
Nu se poate calcula: firma nu a raportat cifră de afaceri în acest an.
Verde ≥ 5%, roșu sub 0
Activele circulante acoperă doar 1,7% din datorii.
Verde ≥ 1,5, roșu sub 1
5.781% din activele firmei sunt finanțate din datorii.
Verde ≤ 60%, roșu peste 80%
Lichiditatea rapidă, solvabilitatea, zilele de încasare și de stoc, CA per angajat și ROE, cu evoluția pe 5 ani, sunt disponibile într-un cont gratuit. Pragurile de culoare sunt orientative, nu specifice domeniului.
Firma este radiată. Starea fiscală curentă nu se mai aplică.
Numărul dosarelor, instanța, obiectul, calitatea procesuală și termenele, pentru orice firmă.
Creează cont gratuitFirmele în care apar aceleași persoane și firmele înregistrate la aceeași adresă.
Creează cont gratuitPoziția după cifra de afaceri, la nivel național și în județ, între firmele cu același cod CAEN.
Creează cont gratuitÎn cronologia completă vezi și evoluția cifrei de afaceri și a profitului. Creează un cont gratuit.
Datele aproximative (un interval de luni, de exemplu apr-iul 2023) marchează perioada dintre două extrase lunare ONRC în care a apărut schimbarea.
Nu. MARCEL & RALUCA SRL a fost radiată din Registrul Comerțului în 2019.
Cifra de afaceri a MARCEL & RALUCA SRL în 2017 a fost de 90.203 lei, în creștere cu 759% față de 2016.
În 2017, MARCEL & RALUCA SRL a înregistrat un profit net de 16.612 lei.
Activitatea principală a MARCEL & RALUCA SRL era Comerț cu amănuntul prin standuri și piețe (CAEN 5262).
MARCEL & RALUCA SRL avea sediul social la adresa Str. IZVOR Nr. 1067, Sat Rodna, Comuna Rodna, Jud. Bistrița-Năsăud, 0.
Nu. MARCEL & RALUCA SRL nu figurează în lista ANAF a contribuabililor cu obligații fiscale restante.
Date financiare complete, asociați, dosare în instanță, informații de contact nemascate, clasificare și multe altele.
Ești reprezentantul acestei firme? Pentru corectarea sau eliminarea datelor, scrie-ne la [email protected].