ActivăSRL

MARCEL EXPERT SECURITY SRL

Str. Chişinău Nr. 4, Mun. Câmpina, Jud. Prahova, 105600

CAEN 7490: Alte activități profesionale, științifice și tehnice n.c.a.

CUI
36070589
Reg. Com.
J29/949/2016
Înființată
12 mai 2016
Vechime
10 ani, 5 luni
Cifra de afaceri 2025
6 mii lei
Profit net 2025
-3 mii lei
Angajați 2025
0

Situație fiscală (ANAF)

  • Activă fiscal
  • Neplătitoare de TVA
  • Nu figurează cu datorii la ANAF

Stare la Registrul Comerțului

  • funcțiune

Ultimul status ANAF: INREGISTRAT din data 12.05.2016

Rezumat

Pe scurt

MARCEL EXPERT SECURITY SRL (CUI 36070589) este o societate cu răspundere limitată activă din Câmpina, județul Prahova, înființată în 2016. Activitatea principală este Alte activități profesionale, științifice și tehnice n.c.a. (CAEN 7490).

În 2025 a raportat o cifră de afaceri de 5.500 lei (-24% față de 2024) și o pierdere netă de 3.469 lei, fără angajați declarați.

Nu este înregistrată în scopuri de TVA.

Identificare

Date de identificare

CUI / CIF
36070589
Nr. Reg. Com.
J29/949/2016
EUID
ROONRC.J29/949/2016
Cod CAEN principal
7490 - Alte activități profesionale, științifice și tehnice n.c.a.
Data înființării
12 mai 2016
Vechime
10 ani, 5 luni
Formă juridică
SRL
Adresă sediu
Str. Chişinău Nr. 4, Mun. Câmpina, Jud. Prahova, 105600

Contact

Date de contact

Datele de contact și numele sunt parțial ascunse pe pagina publică.

Telefoane (0)
-
Email (0)
-
Website (0)
-
Persoane (1)
  • TUDOR••• MA•••

Bilanțuri

Rezultate financiare

2016 - 2025, din bilanțurile depuse la Ministerul Finanțelor

Cifra de afaceri 2025

-23,6% față de 2024

5.500 RON

2024: 7.200 RON

010k20k30k40k2016201720182019202020212022202320242025Anul 2016: 2.700 RONAnul 2017: 14.300 RONAnul 2018: 11.950 RONAnul 2019: 36.800 RONAnul 2020: 12.900 RONAnul 2021: 4.250 RONAnul 2022: 12.950 RONAnul 2023: 11.600 RONAnul 2024: 7.200 RONAnul 2025: 5.500 RON

Profit net 2025

-230,8% față de 2024

-3.469 RON

2024: 2.652 RON

-10k010k20k30k40k2016201720182019202020212022202320242025Anul 2016: 1.921 RONAnul 2017: 9.753 RONAnul 2018: 9.468 RONAnul 2019: 30.261 RONAnul 2020: 7.198 RONAnul 2021: 2.028 RONAnul 2022: 6.877 RONAnul 2023: 2.557 RONAnul 2024: 2.652 RONAnul 2025: -3.469 RON

Evoluție pe ani

  • 2025

    Cifra de afaceri
    6 mii lei
    Profit net
    -3 mii lei
    Angajați
    0
  • 2024

    Cifra de afaceri
    7 mii lei
    Profit net
    3 mii lei
    Angajați
    -
  • 2023

    Cifra de afaceri
    12 mii lei
    Profit net
    3 mii lei
    Angajați
    -
  • 2022

    Cifra de afaceri
    13 mii lei
    Profit net
    7 mii lei
    Angajați
    -
  • 2021

    Cifra de afaceri
    4 mii lei
    Profit net
    2 mii lei
    Angajați
    -
  • 2020

    Cifra de afaceri
    13 mii lei
    Profit net
    7 mii lei
    Angajați
    -
  • 2019

    Cifra de afaceri
    37 mii lei
    Profit net
    30 mii lei
    Angajați
    -
  • 2018

    Cifra de afaceri
    12 mii lei
    Profit net
    9 mii lei
    Angajați
    -
  • 2017

    Cifra de afaceri
    14 mii lei
    Profit net
    10 mii lei
    Angajați
    -
  • 2016

    Cifra de afaceri
    3 mii lei
    Profit net
    2 mii lei
    Angajați
    -

Analiză

Indicatori financiari 2025

Marjă netăSlab
-63%Față de anul anterior: în scădere
20212022202320242025

Firma a pierdut 63,1 lei la fiecare 100 de lei vânzări.

Verde ≥ 5% · roșu sub 0

Lichiditate curentăBun
8,60Față de anul anterior: în scădere
20212022202320242025

Activele circulante (stocuri, creanțe, bani) acoperă de 8,60 ori datoriile.

Verde ≥ 1,5 · roșu sub 1

Grad de îndatorareBun
12%Față de anul anterior: în creștere
20212022202320242025

12% din activele firmei sunt finanțate din datorii.

Verde ≤ 60% · roșu peste 80%

Lichiditate rapidă
Solvabilitate
Zile încasare creanțe
Zile de stoc
CA per angajat
Rentabilitatea capitalului (ROE)

Lichiditatea rapidă, solvabilitatea, zilele de încasare și de stoc, CA per angajat și ROE, cu evoluția pe 5 ani, sunt disponibile într-un cont gratuit. Pragurile de culoare sunt orientative, nu specifice domeniului.

Istoric

Cronologie

Registrul Comerțului, ANAF, bilanțuri și portalul instanțelor

  1. 2019

    Cea mai mare cifră de afaceri din istoric

  2. Cel mai mare profit net din istoric

  3. 2016

    Înființarea firmei

    Înmatriculată în județul Prahova cu nr. J29/949/2016.

În cronologia completă vezi și evoluția cifrei de afaceri și a profitului. Creează un cont gratuit.

Datele aproximative (un interval de luni, de exemplu aprilie - iulie 2023) marchează perioada dintre două extrase lunare ONRC în care a apărut schimbarea.

Răspunsuri rapide

Întrebări frecvente despre MARCEL EXPERT SECURITY SRL

Este MARCEL EXPERT SECURITY SRL activă?

Da. MARCEL EXPERT SECURITY SRL figurează ca activă în Registrul Comerțului.

Care este cifra de afaceri a MARCEL EXPERT SECURITY SRL?

Cifra de afaceri a MARCEL EXPERT SECURITY SRL în 2025 a fost de 5.500 lei, în scădere cu 24% față de 2024.

Ce profit a avut MARCEL EXPERT SECURITY SRL în 2025?

În 2025, MARCEL EXPERT SECURITY SRL a înregistrat o pierdere netă de 3.469 lei.

Ce activitate are MARCEL EXPERT SECURITY SRL?

Activitatea principală a MARCEL EXPERT SECURITY SRL este Alte activități profesionale, științifice și tehnice n.c.a. (CAEN 7490).

Unde are sediul MARCEL EXPERT SECURITY SRL?

MARCEL EXPERT SECURITY SRL are sediul social la adresa Str. Chișinău Nr. 4, Mun. Câmpina, Jud. Prahova, 105600.

MARCEL EXPERT SECURITY SRL este plătitoare de TVA?

Nu. MARCEL EXPERT SECURITY SRL nu este înregistrată în scopuri de TVA.

MARCEL EXPERT SECURITY SRL are datorii la ANAF?

Nu. MARCEL EXPERT SECURITY SRL nu figurează în lista ANAF a contribuabililor cu obligații fiscale restante.

Vezi toate datele despre MARCEL EXPERT SECURITY SRL

Date financiare complete, asociați, dosare în instanță, informații de contact nemascate, clasificare și multe altele.

  • Gratuit pentru început
  • Fără card necesar
  • Acces instant

Ești reprezentantul acestei firme? Pentru corectarea sau eliminarea datelor, scrie-ne la [email protected].