ActivăSRL

MARAVO EDIL S.R.L.

Str SF. IOAN Nr. 1, Sat Milcovul Com. Milcovul, Jud. Vrancea, 627205

CAEN 4100: Lucrări de construcții ale clădirilor rezidențiale și nerezidențiale

CUI
40402228
Reg. Com.
J2019000059392
Înființată
10 ianuarie 2019
Vechime
7 ani, 9 luni
Cifra de afaceri 2025
937 mii lei
Profit net 2025
81 mii lei
Angajați 2025
7

Situație fiscală (ANAF)

  • Activă fiscal
  • Plătitoare de TVA
  • Nu figurează cu datorii la ANAF

Stare la Registrul Comerțului

  • funcțiune

Ultimul status ANAF: INREGISTRAT din data 10.01.2019

Rezumat

Pe scurt

MARAVO EDIL S.R.L. (CUI 40402228) este o societate cu răspundere limitată activă din comuna Milcovul, județul Vrancea, înființată în 2019. Activitatea principală este Lucrări de construcții ale clădirilor rezidențiale și nerezidențiale (CAEN 4100).

În 2025 a raportat o cifră de afaceri de 936.536 lei (+151% față de 2024) și un profit net de 81.265 lei, cu 7 angajați.

Este înregistrată în scopuri de TVA.

Identificare

Date de identificare

CUI / CIF
40402228
Nr. Reg. Com.
J2019000059392
EUID
ROONRC.J2019000059392
Cod CAEN principal
4100 - Lucrări de construcții ale clădirilor rezidențiale și nerezidențiale
Data înființării
10 ianuarie 2019
Vechime
7 ani, 9 luni
Formă juridică
SRL
Adresă sediu
Str SF. IOAN Nr. 1, Sat Milcovul Com. Milcovul, Jud. Vrancea, 627205

Contact

Date de contact

Datele de contact și numele sunt parțial ascunse pe pagina publică.

Telefoane (0)
-
Email (0)
-
Website (0)
-
Persoane (1)
  • VOI••• MI•••

Bilanțuri

Rezultate financiare

2019 - 2025, din bilanțurile depuse la Ministerul Finanțelor

Cifra de afaceri 2025

+150,9% față de 2024

936.536 RON

2024: 373.249 RON

0250k500k750k1 mil2019202020212022202320242025Anul 2019: 123.878 RONAnul 2020: 133.756 RONAnul 2021: 241.994 RONAnul 2022: 193.782 RONAnul 2023: 449.651 RONAnul 2024: 373.249 RONAnul 2025: 936.536 RON

Profit net 2025

+321,0% față de 2024

81.265 RON

2024: -36.764 RON

-100k0100k200k2019202020212022202320242025Anul 2019: 27.681 RONAnul 2020: 10.850 RONAnul 2021: 40.774 RONAnul 2022: -6.850 RONAnul 2023: 168.501 RONAnul 2024: -36.764 RONAnul 2025: 81.265 RON

Evoluție pe ani

  • 2025

    Cifra de afaceri
    937 mii lei
    Profit net
    81 mii lei
    Angajați
    7
  • 2024

    Cifra de afaceri
    373 mii lei
    Profit net
    -37 mii lei
    Angajați
    5
  • 2023

    Cifra de afaceri
    450 mii lei
    Profit net
    169 mii lei
    Angajați
    7
  • 2022

    Cifra de afaceri
    194 mii lei
    Profit net
    -7 mii lei
    Angajați
    7
  • 2021

    Cifra de afaceri
    242 mii lei
    Profit net
    41 mii lei
    Angajați
    7
  • 2020

    Cifra de afaceri
    134 mii lei
    Profit net
    11 mii lei
    Angajați
    5
  • 2019

    Cifra de afaceri
    124 mii lei
    Profit net
    28 mii lei
    Angajați
    3

Analiză

Indicatori financiari 2025

Marjă netăBun
8,7%Față de anul anterior: în creștere
20212022202320242025

Din fiecare 100 de lei vânzări, firma a păstrat 8,7 lei profit net.

Verde ≥ 5% · roșu sub 0

Lichiditate curentăSlab
0,57Față de anul anterior: în scădere
20212022202320242025

Activele circulante acoperă doar 57% din datorii.

Verde ≥ 1,5 · roșu sub 1

Grad de îndatorareAtenție
64%Față de anul anterior: în creștere
20212022202320242025

64% din activele firmei sunt finanțate din datorii.

Verde ≤ 60% · roșu peste 80%

Lichiditate rapidă
Solvabilitate
Zile încasare creanțe
Zile de stoc
CA per angajat
Rentabilitatea capitalului (ROE)

Lichiditatea rapidă, solvabilitatea, zilele de încasare și de stoc, CA per angajat și ROE, cu evoluția pe 5 ani, sunt disponibile într-un cont gratuit. Pragurile de culoare sunt orientative, nu specifice domeniului.

Istoric

Cronologie

Registrul Comerțului, ANAF, bilanțuri și portalul instanțelor

  1. 2025

    Cea mai mare cifră de afaceri din istoric

  2. 2023

    Înregistrarea în scopuri de TVA

  3. Cel mai mare profit net din istoric

  4. 2019

    Înființarea firmei

    Înmatriculată în județul Vrancea cu nr. J39/59/2019.

În cronologia completă vezi și evoluția cifrei de afaceri și a profitului. Creează un cont gratuit.

Datele aproximative (un interval de luni, de exemplu aprilie - iulie 2023) marchează perioada dintre două extrase lunare ONRC în care a apărut schimbarea.

Răspunsuri rapide

Întrebări frecvente despre MARAVO EDIL S.R.L.

Este MARAVO EDIL S.R.L. activă?

Da. MARAVO EDIL S.R.L. figurează ca activă în Registrul Comerțului.

Care este cifra de afaceri a MARAVO EDIL S.R.L.?

Cifra de afaceri a MARAVO EDIL S.R.L. în 2025 a fost de 936.536 lei, în creștere cu 151% față de 2024.

Ce profit a avut MARAVO EDIL S.R.L. în 2025?

În 2025, MARAVO EDIL S.R.L. a înregistrat un profit net de 81.265 lei.

Ce activitate are MARAVO EDIL S.R.L.?

Activitatea principală a MARAVO EDIL S.R.L. este Lucrări de construcții ale clădirilor rezidențiale și nerezidențiale (CAEN 4100).

Unde are sediul MARAVO EDIL S.R.L.?

MARAVO EDIL S.R.L. are sediul social la adresa Str SF. IOAN Nr. 1, Sat Milcovul Com. Milcovul, Jud. Vrancea, 627205.

MARAVO EDIL S.R.L. este plătitoare de TVA?

Da. MARAVO EDIL S.R.L. este înregistrată în scopuri de TVA.

MARAVO EDIL S.R.L. are datorii la ANAF?

Nu. MARAVO EDIL S.R.L. nu figurează în lista ANAF a contribuabililor cu obligații fiscale restante.

Vezi toate datele despre MARAVO EDIL S.R.L.

Date financiare complete, asociați, dosare în instanță, informații de contact nemascate, clasificare și multe altele.

  • Gratuit pentru început
  • Fără card necesar
  • Acces instant

Ești reprezentantul acestei firme? Pentru corectarea sau eliminarea datelor, scrie-ne la [email protected].