LichidareSRL

MARATON 2000 S.R.L.

Str. Portului Nr. 7A, Mun. Mangalia, Jud. Constanţa, 905500

CAEN 7911: Activități ale agențiilor turistice

CUI
8456437
Reg. Com.
J13/1723/1995
Înființată
14 iunie 1995
Vechime
31 de ani, 4 luni

Situație fiscală (ANAF)

  • Inactivă fiscal (ANAF)
  • Neplătitoare de TVA
  • Nu figurează cu datorii la ANAF

Stare la Registrul Comerțului

  • lichidare
  • întrerupere temporară de activitate
  • perioadă de suspendare activitate expirată

Ultimul status ANAF: SUSPENDARE ACTIVITATE din data 15.05.2009

Rezumat

Pe scurt

MARATON 2000 S.R.L. (CUI 8456437) este o societate cu răspundere limitată din Mangalia, județul Constanța, înființată în 1995. Activitatea principală este Activități ale agențiilor turistice (CAEN 7911). Firma este în lichidare.

Nu există bilanțuri publicate pentru această firmă.

Nu este înregistrată în scopuri de TVA. ANAF a declarat-o contribuabil inactiv.

Identificare

Date de identificare

CUI / CIF
8456437
Nr. Reg. Com.
J13/1723/1995
EUID
ROONRC.J13/1723/1995
Cod CAEN principal
7911 - Activități ale agențiilor turistice
Data înființării
14 iunie 1995
Vechime
31 de ani, 4 luni
Formă juridică
SRL
Adresă sediu
Str. Portului Nr. 7A, Mun. Mangalia, Jud. Constanţa, 905500

Contact

Date de contact

Datele de contact și numele sunt parțial ascunse pe pagina publică.

Telefoane (0)
-
Email (0)
-
Website (0)
-
Persoane (1)
  • RADULE••• LUC•••

Bilanțuri

Rezultate financiare

Nu sunt disponibile date financiare.

Istoric

Cronologie

Registrul Comerțului, ANAF, bilanțuri și portalul instanțelor

  1. 2025

    Stare nouă la ONRC: Lichidare

  2. Stare încheiată la ONRC: Lichidare

  3. 2013

    Declarată contribuabil inactiv de ANAF

  4. 1995

    Înființarea firmei

    Înmatriculată în județul Constanța cu nr. J13/1723/1995, sub denumirea MARATON 2000 SRL.

Datele aproximative (un interval de luni, de exemplu aprilie - iulie 2023) marchează perioada dintre două extrase lunare ONRC în care a apărut schimbarea.

Răspunsuri rapide

Întrebări frecvente despre MARATON 2000 S.R.L.

Este MARATON 2000 S.R.L. activă?

Nu. MARATON 2000 S.R.L. este în lichidare.

Ce activitate are MARATON 2000 S.R.L.?

Activitatea principală a MARATON 2000 S.R.L. este Activități ale agențiilor turistice (CAEN 7911).

Unde are sediul MARATON 2000 S.R.L.?

MARATON 2000 S.R.L. are sediul social la adresa Str. Portului Nr. 7A, Mun. Mangalia, Jud. Constanța, 905500.

MARATON 2000 S.R.L. este plătitoare de TVA?

Nu. MARATON 2000 S.R.L. nu este înregistrată în scopuri de TVA.

MARATON 2000 S.R.L. are datorii la ANAF?

Nu. MARATON 2000 S.R.L. nu figurează în lista ANAF a contribuabililor cu obligații fiscale restante.

Vezi toate datele despre MARATON 2000 S.R.L.

Date financiare complete, asociați, dosare în instanță, informații de contact nemascate, clasificare și multe altele.

  • Gratuit pentru început
  • Fără card necesar
  • Acces instant

Ești reprezentantul acestei firme? Pentru corectarea sau eliminarea datelor, scrie-ne la [email protected].