Marjă netă
BunDin fiecare 100 de lei vânzări, firma a păstrat 83 de lei profit net.
Verde ≥ 5%, roșu sub 0
MAP ALLIANCE S.R.L. (CUI 39816366) este o societate cu răspundere limitată activă din Voluntari, județul Ilfov, înființată în 2018. Activitatea principală este Alte activități profesionale, științifice și tehnice n.c.a. (CAEN 7490).
În 2025 a raportat o cifră de afaceri de 381.515 lei (-14% față de 2024) și un profit net de 316.538 lei, fără angajați declarați.
Este înregistrată în scopuri de TVA.
| An | Valoare |
|---|---|
| 2018 | 44.289 lei |
| 2019 | 219.868 lei |
| 2020 | 198.461 lei |
| 2021 | 290.511 lei |
| 2022 | 282.586 lei |
| 2023 | 384.446 lei |
| 2024 | 442.695 lei |
| 2025 | 381.515 lei |
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri | 381.515 | 442.695 | 384.446 | 282.586 | 290.511 | 198.461 | 219.868 | 44.289 |
| Profit net | 316.538 | 354.532 | 294.313 | 265.519 | 277.483 | 187.508 | 206.742 | 41.948 |
| Număr mediu de angajați | - | - | - | - | - | - | - | - |
| Active imobilizate | 322 | 322 | 731 | 5.639 | 321 | 322 | 1.780 | 3.384 |
| Active circulante | 363.837 | 398.375 | 326.301 | 263.968 | 279.615 | 189.220 | 207.312 | 45.093 |
| Stocuri | - | - | 1.687 | 1.687 | - | - | - | - |
| Creanțe | 220.176 | 10.520 | 8.228 | 4.950 | 1.950 | 950 | 53.500 | 250 |
| Datorii | 47.421 | 43.965 | 32.519 | 3.888 | 2.252 | 1.834 | 2.150 | 6.329 |
| Capitaluri proprii | 316.738 | 354.732 | 294.513 | 265.719 | 277.684 | 187.708 | 206.942 | 42.148 |
Din fiecare 100 de lei vânzări, firma a păstrat 83 de lei profit net.
Verde ≥ 5%, roșu sub 0
Activele circulante (stocuri, creanțe, bani) acoperă de 7,67 ori datoriile.
Verde ≥ 1,5, roșu sub 1
13% din activele firmei sunt finanțate din datorii.
Verde ≤ 60%, roșu peste 80%
Lichiditatea rapidă, solvabilitatea, zilele de încasare și de stoc, CA per angajat și ROE, cu evoluția pe 5 ani, sunt disponibile într-un cont gratuit. Pragurile de culoare sunt orientative, nu specifice domeniului.
Numărul dosarelor, instanța, obiectul, calitatea procesuală și termenele, pentru orice firmă.
Creează cont gratuitFirmele în care apar aceleași persoane și firmele înregistrate la aceeași adresă.
Creează cont gratuitPoziția după cifra de afaceri, la nivel național și în județ, între firmele cu același cod CAEN.
Creează cont gratuitÎn cronologia completă vezi și evoluția cifrei de afaceri și a profitului. Creează un cont gratuit.
Datele aproximative (un interval de luni, de exemplu apr-iul 2023) marchează perioada dintre două extrase lunare ONRC în care a apărut schimbarea.
Da. MAP ALLIANCE S.R.L. figurează ca activă în Registrul Comerțului.
Cifra de afaceri a MAP ALLIANCE S.R.L. în 2025 a fost de 381.515 lei, în scădere cu 14% față de 2024.
În 2025, MAP ALLIANCE S.R.L. a înregistrat un profit net de 316.538 lei.
Activitatea principală a MAP ALLIANCE S.R.L. este Alte activități profesionale, științifice și tehnice n.c.a. (CAEN 7490).
MAP ALLIANCE S.R.L. are sediul social la adresa Drumul Potcoavei Nr. 58B, Et. 1, camera 3, Oraș Voluntari, Jud. Ilfov, 77190.
Da. MAP ALLIANCE S.R.L. este înregistrată în scopuri de TVA.
Nu. MAP ALLIANCE S.R.L. nu figurează în lista ANAF a contribuabililor cu obligații fiscale restante.
Date financiare complete, asociați, dosare în instanță, informații de contact nemascate, clasificare și multe altele.
Ești reprezentantul acestei firme? Pentru corectarea sau eliminarea datelor, scrie-ne la [email protected].