Marjă netă
BunDin fiecare 100 de lei vânzări, firma a păstrat 39,4 lei profit net.
Verde ≥ 5%, roșu sub 0
MANY SOFTWARE INDUSTRIAL SRL (CUI 36603550) este o societate cu răspundere limitată activă din București (sectorul 2), înființată în 2016. Activitatea principală este Activități de inginerie și consultanță tehnică legate de acestea (CAEN 7112).
În 2025 a raportat o cifră de afaceri de 3,01 mil. lei (+15% față de 2024) și un profit net de 1,18 mil. lei, fără angajați declarați.
Este înregistrată în scopuri de TVA.
| An | Valoare |
|---|---|
| 2016 | 7.893 lei |
| 2017 | 20.000 lei |
| 2018 | 24.559 lei |
| 2019 | 198.784 lei |
| 2020 | 590.450 lei |
| 2021 | 574.911 lei |
| 2022 | 6.883.345 lei |
| 2023 | 4.357.927 lei |
| 2024 | 2.617.539 lei |
| 2025 | 3.005.458 lei |
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri | 3.005.458 | 2.617.539 | 4.357.927 | 6.883.345 | 574.911 | 590.450 | 198.784 | 24.559 | 20.000 | 7.893 |
| Profit net | 1.184.826 | 745.017 | 1.418.294 | 2.016.282 | 128.874 | 221.176 | 146.433 | 4.903 | 6.358 | 5.393 |
| Număr mediu de angajați | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - |
| Active imobilizate | 135.861 | 179.290 | 154.344 | 37.069 | 23.694 | 13.652 | 20.608 | 11.269 | 7.500 | 404 |
| Active circulante | 1.213.417 | 1.108.189 | 1.370.663 | 2.329.682 | 244.102 | 214.300 | 128.132 | 12.280 | 4.989 | 5.726 |
| Stocuri | - | - | - | 149.359 | - | - | - | - | - | - |
| Creanțe | 982.781 | 186.013 | 407.942 | 1.376.007 | 60.091 | 31.313 | 2.568 | - | - | - |
| Datorii | 164.212 | 148.936 | 106.473 | 350.229 | 60.664 | 6.536 | 2.067 | 6.695 | 538 | 537 |
| Capitaluri proprii | 1.185.066 | 1.138.543 | 1.418.534 | 2.016.522 | 207.132 | 221.416 | 146.673 | 16.854 | 11.951 | 5.593 |
Din fiecare 100 de lei vânzări, firma a păstrat 39,4 lei profit net.
Verde ≥ 5%, roșu sub 0
Activele circulante (stocuri, creanțe, bani) acoperă de 7,39 ori datoriile.
Verde ≥ 1,5, roșu sub 1
12% din activele firmei sunt finanțate din datorii.
Verde ≤ 60%, roșu peste 80%
Lichiditatea rapidă, solvabilitatea, zilele de încasare și de stoc, CA per angajat și ROE, cu evoluția pe 5 ani, sunt disponibile într-un cont gratuit. Pragurile de culoare sunt orientative, nu specifice domeniului.
Numărul dosarelor, instanța, obiectul, calitatea procesuală și termenele, pentru orice firmă.
Creează cont gratuitFirmele în care apar aceleași persoane și firmele înregistrate la aceeași adresă.
Creează cont gratuitPoziția după cifra de afaceri, la nivel național și în județ, între firmele cu același cod CAEN.
Creează cont gratuitÎn cronologia completă vezi și adresele complete (4 schimbări) și evoluția cifrei de afaceri și a profitului. Creează un cont gratuit.
Datele aproximative (un interval de luni, de exemplu apr-iul 2023) marchează perioada dintre două extrase lunare ONRC în care a apărut schimbarea.
Da. MANY SOFTWARE INDUSTRIAL SRL figurează ca activă în Registrul Comerțului.
Cifra de afaceri a MANY SOFTWARE INDUSTRIAL SRL în 2025 a fost de 3.005.458 lei (3,01 mil. lei), în creștere cu 15% față de 2024.
În 2025, MANY SOFTWARE INDUSTRIAL SRL a înregistrat un profit net de 1,18 mil. lei (1.184.826 lei).
Activitatea principală a MANY SOFTWARE INDUSTRIAL SRL este Activități de inginerie și consultanță tehnică legate de acestea (CAEN 7112).
MANY SOFTWARE INDUSTRIAL SRL are sediul social la adresa Vasile Lascăr Nr. 216-218,220, Sc. C, Et. 1, Ap. C102, cam. 1, București Sectorul 2, Jud. București.
Da. MANY SOFTWARE INDUSTRIAL SRL este înregistrată în scopuri de TVA.
Nu. MANY SOFTWARE INDUSTRIAL SRL nu figurează în lista ANAF a contribuabililor cu obligații fiscale restante.
Date financiare complete, asociați, dosare în instanță, informații de contact nemascate, clasificare și multe altele.
Ești reprezentantul acestei firme? Pentru corectarea sau eliminarea datelor, scrie-ne la [email protected].