MANY SOFT SRL Radiată SRL

Înființată 25.11.2004
Str. GIB MIHAESCU Nr. 32, Bl. A.7, Sc. C, Ap. 10, Municipiul Râmnicu Vâlcea, Jud. Vâlcea 5630, Baruri și alte activități de servire a băuturilor

Prezentare

Pe scurt

MANY SOFT SRL (CUI 16979542) a fost o societate cu răspundere limitată din Râmnicu Vâlcea, județul Vâlcea, înființată în 2004 și radiată în 2014. Activitatea principală era Baruri și alte activități de servire a băuturilor (CAEN 5630).

Ultimul bilanț, din 2010, arată o cifră de afaceri de 164.311 lei (-1,9% față de 2009) și un profit net de 117.545 lei, cu 3 angajați.

Cifra de afaceri 2010
164,3 miilei
−1,9%, față de 2009
Profit net 2010
117,5 miilei
+933,9%, față de 2009
Angajați 2010
3
−50,0%, față de 2009
Marjă netă
71,5%
Capital social
500lei
Vechime
21ani

Evoluție financiară

Ministerul Finanțelor, 2008-2010
Cifra de afaceri
AnValoare
2008154.238 lei
2009167.458 lei
2010164.311 lei

Indicatori din bilanț

lei
Indicatori din bilanț pe ani, în lei
Indicator201020092008
Cifra de afaceri164.311167.458154.238
Profit net117.545-14.0958
Număr mediu de angajați363
Active imobilizate61.898125.69193.393
Active circulante248.72419.37567.564
Stocuri22.62311.86014.229
Creanțe123.8837.4354.284
Datorii171.607123.596141.871
Capitaluri proprii139.01521.47035.565
Ultimul bilanț: 2010. Valori din situațiile financiare anuale depuse.

Indicatori financiari 2010

Marjă netă

Bun
72% Față de anul anterior: în creștere

Din fiecare 100 de lei vânzări, firma a păstrat 71,5 lei profit net.

Verde ≥ 5%, roșu sub 0

Lichiditate curentă

De urmărit
1,45 Față de anul anterior: în creștere

Activele circulante (stocuri, creanțe, bani) acoperă de 1,45 ori datoriile.

Verde ≥ 1,5, roșu sub 1

Grad de îndatorare

Bun
55% Față de anul anterior: în scădere

55% din activele firmei sunt finanțate din datorii.

Verde ≤ 60%, roșu peste 80%

  • Lichiditate rapidă
  • Solvabilitate
  • Zile încasare creanțe
  • Zile de stoc
  • CA per angajat
  • Rentabilitatea capitalului (ROE)

Lichiditatea rapidă, solvabilitatea, zilele de încasare și de stoc, CA per angajat și ROE, cu evoluția pe 5 ani, sunt disponibile într-un cont gratuit. Pragurile de culoare sunt orientative, nu specifice domeniului.

Stare fiscală și juridică

ANAF, actualizat 30.09.2026

Firma este radiată. Starea fiscală curentă nu se mai aplică.

Stare la Registrul Comerțului Radiată
Ultimul status ANAFRADIERE din data 16.12.2014

Identificare și contact

ONRC, ANAF

Date de identificare

CUI / CIF
16979542
Nr. Reg. Com.
J38/1125/2004
EUID
ROONRC.J38/1125/2004
Cod CAEN principal
5630, Baruri și alte activități de servire a băuturilor
Data înființării
25 noiembrie 2004
Vechime
21 de ani, 11 luni
Formă juridică
SRL
Capital social
500 lei (bilanț 2010)
Adresă sediu
Str. GIB MIHAESCU Nr. 32, Bl. A.7, Sc. C, Ap. 10, Municipiul Râmnicu Vâlcea, Jud. Vâlcea
Domiciliu fiscal
Str. Gib Mihăescu Nr. 32, Mun. Râmnicu Vâlcea, Jud. Vâlcea, 240158

Date de contact

parțial ascunse
Telefoane (1)
  • 0749••••••
Email (0)
-
Website (0)
-

Administratori și reprezentanți

0

Registrul nu are reprezentanți pentru această firmă.

Datele de contact și numele sunt parțial ascunse pe pagina publică. Vezi complet

Dosare în instanță

portal.just.ro
Dosarele sunt disponibile cu cont

Numărul dosarelor, instanța, obiectul, calitatea procesuală și termenele, pentru orice firmă.

Creează cont gratuit

Relații și clasament

ONRC, Ministerul Finanțelor

Firme legate și la aceeași adresă

Vezi rețeaua firmei

Firmele în care apar aceleași persoane și firmele înregistrate la aceeași adresă.

Creează cont gratuit

Clasament în domeniu și județ

Locul firmei în clasament

Poziția după cifra de afaceri, la nivel național și în județ, între firmele cu același cod CAEN.

Creează cont gratuit

Cronologie

Registrul Comerțului, ANAF, bilanțuri și portalul instanțelor
2015
  1. Stări încheiate la ONRC Faliment; Este sub incidența Legii nr. 85/2006; Insolvență; Dizolvare; Certificat de înmatriculare preschimbat. ONRC
2014
  1. Anularea înregistrării în scopuri de TVA ANAF
  2. Radierea din Registrul Comerțului ONRC
2010
  1. Cel mai mare profit net din istoric Bilanțuri
2009
  1. Cea mai mare cifră de afaceri din istoric Bilanțuri
2007
  1. Înregistrarea în scopuri de TVA ANAF
2004
  1. Înființarea firmei Înmatriculată în județul Vâlcea cu nr. J38/1125/2004. ONRC

În cronologia completă vezi și evoluția cifrei de afaceri și a profitului. Creează un cont gratuit.

Datele aproximative (un interval de luni, de exemplu apr-iul 2023) marchează perioada dintre două extrase lunare ONRC în care a apărut schimbarea.

Întrebări frecvente despre MANY SOFT SRL

Este MANY SOFT SRL activă?

Nu. MANY SOFT SRL a fost radiată din Registrul Comerțului în 2014.

Care este cifra de afaceri a MANY SOFT SRL?

Cifra de afaceri a MANY SOFT SRL în 2010 a fost de 164.311 lei, în scădere cu 1,9% față de 2009.

Ce profit a avut MANY SOFT SRL în 2010?

În 2010, MANY SOFT SRL a înregistrat un profit net de 117.545 lei.

Câți angajați avea MANY SOFT SRL?

Conform bilanțului pe 2010, MANY SOFT SRL a avut în medie 3 angajați (față de 6 angajați în 2009).

Ce activitate avea MANY SOFT SRL?

Activitatea principală a MANY SOFT SRL era Baruri și alte activități de servire a băuturilor (CAEN 5630).

Unde avea sediul MANY SOFT SRL?

MANY SOFT SRL avea sediul social la adresa Str. GIB MIHAESCU Nr. 32, Bl. A.7, Sc. C, Ap. 10, Municipiul Râmnicu Vâlcea, Jud. Vâlcea.

MANY SOFT SRL are datorii la ANAF?

Nu. MANY SOFT SRL nu figurează în lista ANAF a contribuabililor cu obligații fiscale restante.

Vezi toate datele despre MANY SOFT SRL

Date financiare complete, asociați, dosare în instanță, informații de contact nemascate, clasificare și multe altele.

  • Gratuit pentru început
  • Fără card necesar
  • Acces instant

Ești reprezentantul acestei firme? Pentru corectarea sau eliminarea datelor, scrie-ne la [email protected].