Marjă netă
BunDin fiecare 100 de lei vânzări, firma a păstrat 32 de lei profit net.
Verde ≥ 5%, roșu sub 0
MANVRI SRL (CUI 2005411) este o societate cu răspundere limitată activă din satul Boiștea, Comuna Petricani, județul Neamț, înființată în 1991. Activitatea principală este Lucrări de construcții a clădirilor rezidențiale și nerezidențiale (CAEN 4120).
În 2025 a raportat o cifră de afaceri de 626.333 lei (+13% față de 2024) și un profit net de 200.306 lei, cu 3 angajați.
Este înregistrată în scopuri de TVA.
| An | Valoare |
|---|---|
| 2016 | 708.386 lei |
| 2017 | 283.655 lei |
| 2018 | 508.871 lei |
| 2019 | 703.680 lei |
| 2020 | 387.202 lei |
| 2021 | 249.616 lei |
| 2022 | 576.325 lei |
| 2023 | 2.332.451 lei |
| 2024 | 556.563 lei |
| 2025 | 626.333 lei |
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri | 626.333 | 556.563 | 2.332.451 | 576.325 | 249.616 | 387.202 | 703.680 | 508.871 | 283.655 | 708.386 |
| Profit net | 200.306 | 22.796 | 1.014.984 | 119.513 | -39.182 | 20.048 | 164.943 | 5.907 | -65.547 | 94.794 |
| Număr mediu de angajați | 3 | 6 | 9 | 9 | 3 | 4 | 6 | 10 | 10 | - |
| Active imobilizate | 190.018 | 192.352 | 194.899 | 176.860 | 210.640 | 195.870 | 229.650 | 110.065 | 113.037 | 112.890 |
| Active circulante | 491.097 | 216.839 | 1.140.083 | 214.685 | 33.652 | 106.432 | 36.141 | 44.683 | 4.256 | 82.402 |
| Stocuri | - | - | - | 115.500 | 20.957 | - | - | - | - | - |
| Creanțe | 441.700 | 145.623 | 1.075.775 | 59.153 | 3.319 | - | 26.688 | 229 | 4.043 | 79.410 |
| Datorii | 383.292 | 311.674 | 246.638 | 69.185 | 41.445 | 60.273 | 43.810 | 97.709 | 66.162 | 78.613 |
| Capitaluri proprii | 297.823 | 97.517 | 1.088.344 | 322.360 | 202.847 | 242.029 | 221.981 | 57.039 | 51.131 | 116.679 |
Din fiecare 100 de lei vânzări, firma a păstrat 32 de lei profit net.
Verde ≥ 5%, roșu sub 0
Activele circulante (stocuri, creanțe, bani) acoperă de 1,28 ori datoriile.
Verde ≥ 1,5, roșu sub 1
56% din activele firmei sunt finanțate din datorii.
Verde ≤ 60%, roșu peste 80%
Lichiditatea rapidă, solvabilitatea, zilele de încasare și de stoc, CA per angajat și ROE, cu evoluția pe 5 ani, sunt disponibile într-un cont gratuit. Pragurile de culoare sunt orientative, nu specifice domeniului.
Numărul dosarelor, instanța, obiectul, calitatea procesuală și termenele, pentru orice firmă.
Creează cont gratuitFirmele în care apar aceleași persoane și firmele înregistrate la aceeași adresă.
Creează cont gratuitPoziția după cifra de afaceri, la nivel național și în județ, între firmele cu același cod CAEN.
Creează cont gratuitÎn cronologia completă vezi și evoluția cifrei de afaceri și a profitului. Creează un cont gratuit.
Datele aproximative (un interval de luni, de exemplu apr-iul 2023) marchează perioada dintre două extrase lunare ONRC în care a apărut schimbarea.
Da. MANVRI SRL figurează ca activă în Registrul Comerțului.
Cifra de afaceri a MANVRI SRL în 2025 a fost de 626.333 lei, în creștere cu 13% față de 2024.
În 2025, MANVRI SRL a înregistrat un profit net de 200.306 lei.
Activitatea principală a MANVRI SRL este Lucrări de construcții a clădirilor rezidențiale și nerezidențiale (CAEN 4120).
MANVRI SRL are sediul social la adresa Sat Boiștea, Comuna Petricani, Jud. Neamț, 5678.
Da. MANVRI SRL este înregistrată în scopuri de TVA.
Nu. MANVRI SRL nu figurează în lista ANAF a contribuabililor cu obligații fiscale restante.
Date financiare complete, asociați, dosare în instanță, informații de contact nemascate, clasificare și multe altele.
Ești reprezentantul acestei firme? Pentru corectarea sau eliminarea datelor, scrie-ne la [email protected].