MANNEQUIN STYLING SRL Funcțiune SRL

Înființată 12.07.2017
KIEV Nr. 23, Et. P, Municipiul Sibiu, Jud. Sibiu, 550130 9602, Coafură și alte activități de înfrumusețare

Prezentare

Pe scurt

MANNEQUIN STYLING SRL (CUI 37965388) este o societate cu răspundere limitată activă din Sibiu, înființată în 2017. Activitatea principală este Coafură și alte activități de înfrumusețare (CAEN 9602).

În 2020 a raportat o cifră de afaceri de 143.428 lei (+277% față de 2019) și un profit net de 81.194 lei, cu 5 angajați.

Nu este înregistrată în scopuri de TVA. ANAF a declarat-o contribuabil inactiv.

Cifra de afaceri 2020
143,4 miilei
+276,8%, față de 2019
Profit net 2020
81,2 miilei
+1.018,7%, față de 2019
Angajați 2020
5
+400,0%, față de 2019
Marjă netă
56,6%
Capital social
200lei
Vechime
9ani

Evoluție financiară

Ministerul Finanțelor, 2017-2020
Cifra de afaceri
AnValoare
201732.150 lei
201823.860 lei
201938.064 lei
2020143.428 lei

Indicatori din bilanț

lei
Indicatori din bilanț pe ani, în lei
Indicator2020201920182017
Cifra de afaceri143.42838.06423.86032.150
Profit net81.1947.25811.14826.126
Număr mediu de angajați5111
Active imobilizate-0--
Active circulante153.29157.39248.36631.986
Stocuri011.4069.9344.777
Creanțe150.80445.5481.275-
Datorii27.36512.66010.8925.660
Capitaluri proprii125.92644.73237.47426.326
Ultimul bilanț: 2020. Valori din situațiile financiare anuale depuse.

Indicatori financiari 2020

Marjă netă

Bun
57% Față de anul anterior: în creștere

Din fiecare 100 de lei vânzări, firma a păstrat 56,6 lei profit net.

Verde ≥ 5%, roșu sub 0

Lichiditate curentă

Bun
5,60 Față de anul anterior: în creștere

Activele circulante (stocuri, creanțe, bani) acoperă de 5,60 ori datoriile.

Verde ≥ 1,5, roșu sub 1

Grad de îndatorare

Bun
18% Față de anul anterior: în scădere

18% din activele firmei sunt finanțate din datorii.

Verde ≤ 60%, roșu peste 80%

  • Lichiditate rapidă
  • Solvabilitate
  • Zile încasare creanțe
  • Zile de stoc
  • CA per angajat
  • Rentabilitatea capitalului (ROE)

Lichiditatea rapidă, solvabilitatea, zilele de încasare și de stoc, CA per angajat și ROE, cu evoluția pe 5 ani, sunt disponibile într-un cont gratuit. Pragurile de culoare sunt orientative, nu specifice domeniului.

Stare fiscală și juridică

ANAF, actualizat 30.09.2026
Înregistrat în scopuri de TVA Nu
RO e-Factura Neînregistrat
Inactiv fiscal Da
Obligații restante la ANAF Nu figurează lista contribuabililor datornici
TVA la încasare Cu cont gratuit
Split TVA Cu cont gratuit
Stare la Registrul Comerțului FuncțiuneSediu expirat
Ultimul status ANAFINREGISTRAT din data 12.07.2017

Identificare și contact

ONRC, ANAF

Date de identificare

CUI / CIF
37965388
Nr. Reg. Com.
J32/1159/2017
EUID
ROONRC.J32/1159/2017
Cod CAEN principal
9602, Coafură și alte activități de înfrumusețare
Data înființării
12 iulie 2017
Vechime
9 ani, 3 luni
Formă juridică
SRL
Capital social
200 lei (bilanț 2020)
Adresă sediu
KIEV Nr. 23, Et. P, Municipiul Sibiu, Jud. Sibiu, 550130
Domiciliu fiscal
Str. Kiev Nr. 23, Mun. Sibiu, Jud. Sibiu, 550130

Date de contact

parțial ascunse
Telefoane (1)
  • 0759••••••
Email (0)
-
Website (0)
-

Administratori și reprezentanți

1
  • SA••• DĂ••• FLOR•••Administrator, România
Datele de contact și numele sunt parțial ascunse pe pagina publică. Vezi complet

Dosare în instanță

portal.just.ro
Dosarele sunt disponibile cu cont

Numărul dosarelor, instanța, obiectul, calitatea procesuală și termenele, pentru orice firmă.

Creează cont gratuit

Relații și clasament

ONRC, Ministerul Finanțelor

Firme legate și la aceeași adresă

Vezi rețeaua firmei

Firmele în care apar aceleași persoane și firmele înregistrate la aceeași adresă.

Creează cont gratuit

Clasament în domeniu și județ

Locul firmei în clasament

Poziția după cifra de afaceri, la nivel național și în județ, între firmele cu același cod CAEN.

Creează cont gratuit

Cronologie

Registrul Comerțului, ANAF, bilanțuri și portalul instanțelor
2024
  1. Declarată contribuabil inactiv de ANAF ANAF
2020
  1. Cea mai mare cifră de afaceri din istoric Bilanțuri
  2. Cel mai mare profit net din istoric Bilanțuri
2017
  1. Înființarea firmei Înmatriculată în județul Sibiu cu nr. J32/1159/2017. ONRC

În cronologia completă vezi și evoluția cifrei de afaceri și a profitului și dosarele în instanță pe ani. Creează un cont gratuit.

Datele aproximative (un interval de luni, de exemplu apr-iul 2023) marchează perioada dintre două extrase lunare ONRC în care a apărut schimbarea.

Întrebări frecvente despre MANNEQUIN STYLING SRL

Este MANNEQUIN STYLING SRL activă?

Da. MANNEQUIN STYLING SRL figurează ca activă în Registrul Comerțului.

Care este cifra de afaceri a MANNEQUIN STYLING SRL?

Cifra de afaceri a MANNEQUIN STYLING SRL în 2020 a fost de 143.428 lei, în creștere cu 277% față de 2019.

Ce profit a avut MANNEQUIN STYLING SRL în 2020?

În 2020, MANNEQUIN STYLING SRL a înregistrat un profit net de 81.194 lei.

Ce activitate are MANNEQUIN STYLING SRL?

Activitatea principală a MANNEQUIN STYLING SRL este Coafură și alte activități de înfrumusețare (CAEN 9602).

Unde are sediul MANNEQUIN STYLING SRL?

MANNEQUIN STYLING SRL are sediul social la adresa KIEV Nr. 23, Et. P, Municipiul Sibiu, Jud. Sibiu, 550130.

MANNEQUIN STYLING SRL este plătitoare de TVA?

Nu. MANNEQUIN STYLING SRL nu este înregistrată în scopuri de TVA.

MANNEQUIN STYLING SRL are datorii la ANAF?

Nu. MANNEQUIN STYLING SRL nu figurează în lista ANAF a contribuabililor cu obligații fiscale restante.

Vezi toate datele despre MANNEQUIN STYLING SRL

Date financiare complete, asociați, dosare în instanță, informații de contact nemascate, clasificare și multe altele.

  • Gratuit pentru început
  • Fără card necesar
  • Acces instant

Ești reprezentantul acestei firme? Pentru corectarea sau eliminarea datelor, scrie-ne la [email protected].