ActivăSRL

MANMED SRL

Str. Uliului Nr. 34, Mun. Cluj-Napoca, Jud. Cluj, 400289

CAEN 8622: Activități de asistență medicală specializată

CUI
18395019
Reg. Com.
J12/532/2006
Înființată
17 februarie 2006
Vechime
20 de ani, 7 luni
Cifra de afaceri 2025
971 mii lei
Profit net 2025
666 mii lei
Angajați 2025
1

Situație fiscală (ANAF)

  • Activă fiscal
  • Neplătitoare de TVA
  • Nu figurează cu datorii la ANAF

Stare la Registrul Comerțului

  • funcțiune

Ultimul status ANAF: INREGISTRAT din data 17.02.2006

Rezumat

Pe scurt

MANMED SRL (CUI 18395019) este o societate cu răspundere limitată activă din Cluj-Napoca, județul Cluj, înființată în 2006. Activitatea principală este Activități de asistență medicală specializată (CAEN 8622).

În 2025 a raportat o cifră de afaceri de 971.219 lei (+13% față de 2024) și un profit net de 666.223 lei, cu 1 angajat.

Nu este înregistrată în scopuri de TVA.

Identificare

Date de identificare

CUI / CIF
18395019
Nr. Reg. Com.
J12/532/2006
EUID
ROONRC.J12/532/2006
Cod CAEN principal
8622 - Activități de asistență medicală specializată
Data înființării
17 februarie 2006
Vechime
20 de ani, 7 luni
Formă juridică
SRL
Adresă sediu
Str. Uliului Nr. 34, Mun. Cluj-Napoca, Jud. Cluj, 400289

Contact

Date de contact

Datele de contact și numele sunt parțial ascunse pe pagina publică.

Telefoane (0)
-
Email (0)
-
Website (0)
-
Persoane (1)
  • ••• BIA••• NICOL•••

Bilanțuri

Rezultate financiare

2015 - 2025, din bilanțurile depuse la Ministerul Finanțelor

Cifra de afaceri 2025

+13,5% față de 2024

971.219 RON

2024: 855.922 RON

0250k500k750k1 mil2015201620172019202020212022202320242025Anul 2015: 67.764 RONAnul 2016: 1.608 RONAnul 2017: 0 RONAnul 2019: 372.088 RONAnul 2020: 360.705 RONAnul 2021: 477.596 RONAnul 2022: 600.761 RONAnul 2023: 692.057 RONAnul 2024: 855.922 RONAnul 2025: 971.219 RON

Profit net 2025

+18,5% față de 2024

666.223 RON

2024: 562.431 RON

-200k0200k400k600k800k2015201620172019202020212022202320242025Anul 2015: 0 RONAnul 2016: -38.697 RONAnul 2017: -2.784 RONAnul 2019: 322.180 RONAnul 2020: 263.584 RONAnul 2021: 331.772 RONAnul 2022: 359.879 RONAnul 2023: 433.299 RONAnul 2024: 562.431 RONAnul 2025: 666.223 RON

Evoluție pe ani

  • 2025

    Cifra de afaceri
    971 mii lei
    Profit net
    666 mii lei
    Angajați
    1
  • 2024

    Cifra de afaceri
    856 mii lei
    Profit net
    562 mii lei
    Angajați
    1
  • 2023

    Cifra de afaceri
    692 mii lei
    Profit net
    433 mii lei
    Angajați
    1
  • 2022

    Cifra de afaceri
    601 mii lei
    Profit net
    360 mii lei
    Angajați
    1
  • 2021

    Cifra de afaceri
    478 mii lei
    Profit net
    332 mii lei
    Angajați
    0
  • 2020

    Cifra de afaceri
    361 mii lei
    Profit net
    264 mii lei
    Angajați
    0
  • 2019

    Cifra de afaceri
    372 mii lei
    Profit net
    322 mii lei
    Angajați
    0
  • 2017

    Cifra de afaceri
    -
    Profit net
    -3 mii lei
    Angajați
    -
  • 2016

    Cifra de afaceri
    2 mii lei
    Profit net
    -39 mii lei
    Angajați
    -
  • 2015

    Cifra de afaceri
    68 mii lei
    Profit net
    0 lei
    Angajați
    -

Analiză

Indicatori financiari 2025

Marjă netăBun
69%Față de anul anterior: în creștere
20212022202320242025

Din fiecare 100 de lei vânzări, firma a păstrat 68,6 lei profit net.

Verde ≥ 5% · roșu sub 0

Lichiditate curentăBun
5,15Față de anul anterior: în creștere
20212022202320242025

Activele circulante (stocuri, creanțe, bani) acoperă de 5,15 ori datoriile.

Verde ≥ 1,5 · roșu sub 1

Grad de îndatorareBun
17%Față de anul anterior: în scădere
20212022202320242025

17% din activele firmei sunt finanțate din datorii.

Verde ≤ 60% · roșu peste 80%

Lichiditate rapidă
Solvabilitate
Zile încasare creanțe
Zile de stoc
CA per angajat
Rentabilitatea capitalului (ROE)

Lichiditatea rapidă, solvabilitatea, zilele de încasare și de stoc, CA per angajat și ROE, cu evoluția pe 5 ani, sunt disponibile într-un cont gratuit. Pragurile de culoare sunt orientative, nu specifice domeniului.

Istoric

Cronologie

Registrul Comerțului, ANAF, bilanțuri și portalul instanțelor

  1. 2025

    Cea mai mare cifră de afaceri din istoric

  2. Cel mai mare profit net din istoric

  3. 2014

    Încetarea înregistrării în scopuri de TVA

  4. 2013

    Înregistrarea în scopuri de TVA

  5. 2006

    Înființarea firmei

    Înmatriculată în județul Cluj cu nr. J12/532/2006.

În cronologia completă vezi și adresele complete (1 schimbare) și evoluția cifrei de afaceri și a profitului. Creează un cont gratuit.

Datele aproximative (un interval de luni, de exemplu aprilie - iulie 2023) marchează perioada dintre două extrase lunare ONRC în care a apărut schimbarea.

Răspunsuri rapide

Întrebări frecvente despre MANMED SRL

Este MANMED SRL activă?

Da. MANMED SRL figurează ca activă în Registrul Comerțului.

Care este cifra de afaceri a MANMED SRL?

Cifra de afaceri a MANMED SRL în 2025 a fost de 971.219 lei, în creștere cu 13% față de 2024.

Ce profit a avut MANMED SRL în 2025?

În 2025, MANMED SRL a înregistrat un profit net de 666.223 lei.

Ce activitate are MANMED SRL?

Activitatea principală a MANMED SRL este Activități de asistență medicală specializată (CAEN 8622).

Unde are sediul MANMED SRL?

MANMED SRL are sediul social la adresa Str. Uliului Nr. 34, Mun. Cluj-Napoca, Jud. Cluj, 400289.

MANMED SRL este plătitoare de TVA?

Nu. MANMED SRL nu este înregistrată în scopuri de TVA.

MANMED SRL are datorii la ANAF?

Nu. MANMED SRL nu figurează în lista ANAF a contribuabililor cu obligații fiscale restante.

Vezi toate datele despre MANMED SRL

Date financiare complete, asociați, dosare în instanță, informații de contact nemascate, clasificare și multe altele.

  • Gratuit pentru început
  • Fără card necesar
  • Acces instant

Ești reprezentantul acestei firme? Pentru corectarea sau eliminarea datelor, scrie-ne la [email protected].