Marjă netă
BunDin fiecare 100 de lei vânzări, firma a păstrat 11,6 lei profit net.
Verde ≥ 5%, roșu sub 0
MANIFEST SRL (CUI 12975610) este o societate cu răspundere limitată activă din Suceava, înființată în 2000. Activitatea principală este Alte activități de tipărire n.c.a. (CAEN 1812).
În 2025 a raportat o cifră de afaceri de 698.051 lei (+23% față de 2024) și un profit net de 81.003 lei, cu 4 angajați.
Este înregistrată în scopuri de TVA și în sistemul RO e-Factura.
| An | Valoare |
|---|---|
| 2016 | 543.230 lei |
| 2017 | 494.404 lei |
| 2018 | 408.924 lei |
| 2019 | 462.170 lei |
| 2020 | 411.054 lei |
| 2021 | 482.639 lei |
| 2022 | 524.709 lei |
| 2023 | 498.588 lei |
| 2024 | 568.393 lei |
| 2025 | 698.051 lei |
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri | 698.051 | 568.393 | 498.588 | 524.709 | 482.639 | 411.054 | 462.170 | 408.924 | 494.404 | 543.230 |
| Profit net | 81.003 | 22.948 | 5.970 | 43.431 | 64.770 | 72.839 | 71.351 | 64.241 | 45.840 | 74.246 |
| Număr mediu de angajați | 4 | 4 | 4 | 3 | 3 | 3 | 3 | 3 | 3 | 3 |
| Active imobilizate | 848.384 | 958.862 | 1.044.971 | 1.155.894 | 220.863 | 243.073 | 270.518 | 340.634 | 257.137 | 275.380 |
| Active circulante | 306.323 | 239.173 | 244.602 | 1.181.091 | 548.363 | 485.182 | 407.769 | 478.922 | 504.084 | 516.573 |
| Stocuri | 44.660 | 28.767 | 62.279 | 88.412 | 129.170 | 130.519 | 108.495 | 68.138 | 61.899 | 44.848 |
| Creanțe | 171.354 | 118.590 | 154.002 | 1.077.972 | 220.851 | 251.308 | 248.738 | 403.863 | 345.204 | 438.767 |
| Datorii | 308.418 | 357.599 | 362.038 | 1.248.712 | 271.303 | 299.287 | 326.343 | 543.149 | 545.249 | 573.259 |
| Capitaluri proprii | 349.383 | 267.947 | 271.058 | 316.726 | 534.177 | 469.408 | 396.569 | 325.218 | 268.968 | 276.198 |
Din fiecare 100 de lei vânzări, firma a păstrat 11,6 lei profit net.
Verde ≥ 5%, roșu sub 0
Activele circulante acoperă doar 99% din datorii.
Verde ≥ 1,5, roșu sub 1
27% din activele firmei sunt finanțate din datorii.
Verde ≤ 60%, roșu peste 80%
Lichiditatea rapidă, solvabilitatea, zilele de încasare și de stoc, CA per angajat și ROE, cu evoluția pe 5 ani, sunt disponibile într-un cont gratuit. Pragurile de culoare sunt orientative, nu specifice domeniului.
Numărul dosarelor, instanța, obiectul, calitatea procesuală și termenele, pentru orice firmă.
Creează cont gratuitFirmele în care apar aceleași persoane și firmele înregistrate la aceeași adresă.
Creează cont gratuitPoziția după cifra de afaceri, la nivel național și în județ, între firmele cu același cod CAEN.
Creează cont gratuitÎn cronologia completă vezi și adresele complete (1 schimbare) și evoluția cifrei de afaceri și a profitului. Creează un cont gratuit.
Datele aproximative (un interval de luni, de exemplu apr-iul 2023) marchează perioada dintre două extrase lunare ONRC în care a apărut schimbarea.
Da. MANIFEST SRL figurează ca activă în Registrul Comerțului.
Cifra de afaceri a MANIFEST SRL în 2025 a fost de 698.051 lei, în creștere cu 23% față de 2024.
În 2025, MANIFEST SRL a înregistrat un profit net de 81.003 lei.
Activitatea principală a MANIFEST SRL este Alte activități de tipărire n.c.a. (CAEN 1812).
MANIFEST SRL are sediul social la adresa TRAIAN VUIA Nr. 13 A, clădirea C2, camerele 21 și 22, Municipiul Suceava, Jud. Suceava, 720021.
Da. MANIFEST SRL este înregistrată în scopuri de TVA și în sistemul RO e-Factura.
Nu. MANIFEST SRL nu figurează în lista ANAF a contribuabililor cu obligații fiscale restante.
Date financiare complete, asociați, dosare în instanță, informații de contact nemascate, clasificare și multe altele.
Ești reprezentantul acestei firme? Pentru corectarea sau eliminarea datelor, scrie-ne la [email protected].