ActivăSRL

MANDEA COM SRL

Str. Lazăr Gheorghe Nr. 1, Orş. Tălmaciu, Jud. Sibiu, 555700

CAEN 4722: Comerț cu amănuntul al cărnii și al produselor din carne

CUI
20742403
Reg. Com.
J2007000113323
Înființată
22 ianuarie 2007
Vechime
19 ani, 8 luni
Cifra de afaceri 2025
353 mii lei
Profit net 2025
-11 mii lei
Angajați 2025
1

Situație fiscală (ANAF)

  • Activă fiscal
  • Plătitoare de TVA
  • Nu figurează cu datorii la ANAF

Stare la Registrul Comerțului

  • funcțiune

Ultimul status ANAF: INREGISTRAT din data 22.01.2007

Rezumat

Pe scurt

MANDEA COM SRL (CUI 20742403) este o societate cu răspundere limitată activă din Tălmaciu, județul Sibiu, înființată în 2007. Activitatea principală este Comerț cu amănuntul al cărnii și al produselor din carne (CAEN 4722).

În 2025 a raportat o cifră de afaceri de 352.677 lei (+19% față de 2024) și o pierdere netă de 11.364 lei, cu 1 angajat.

Este înregistrată în scopuri de TVA.

Identificare

Date de identificare

CUI / CIF
20742403
Nr. Reg. Com.
J2007000113323
EUID
ROONRC.J2007000113323
Cod CAEN principal
4722 - Comerț cu amănuntul al cărnii și al produselor din carne
Data înființării
22 ianuarie 2007
Vechime
19 ani, 8 luni
Formă juridică
SRL
Adresă sediu
Str. Lazăr Gheorghe Nr. 1, Orş. Tălmaciu, Jud. Sibiu, 555700

Contact

Date de contact

Datele de contact și numele sunt parțial ascunse pe pagina publică.

Telefoane (0)
-
Email (0)
-
Website (0)
-
Persoane (2)
  • MAN••• DE••• MA•••
  • MAN••• I••• RE•••

Bilanțuri

Rezultate financiare

2016 - 2025, din bilanțurile depuse la Ministerul Finanțelor

Cifra de afaceri 2025

+19,4% față de 2024

352.677 RON

2024: 295.321 RON

0100k200k300k400k2016201720182019202020212022202320242025Anul 2016: 129.097 RONAnul 2017: 151.355 RONAnul 2018: 172.047 RONAnul 2019: 214.740 RONAnul 2020: 287.552 RONAnul 2021: 251.283 RONAnul 2022: 244.073 RONAnul 2023: 262.303 RONAnul 2024: 295.321 RONAnul 2025: 352.677 RON

Profit net 2025

-193,5% față de 2024

-11.364 RON

2024: 12.153 RON

-20k020k40k60k2016201720182019202020212022202320242025Anul 2016: 7.535 RONAnul 2017: 395 RONAnul 2018: 8.742 RONAnul 2019: 1.622 RONAnul 2020: 53.936 RONAnul 2021: 50.294 RONAnul 2022: 15.059 RONAnul 2023: 1.765 RONAnul 2024: 12.153 RONAnul 2025: -11.364 RON

Evoluție pe ani

  • 2025

    Cifra de afaceri
    353 mii lei
    Profit net
    -11 mii lei
    Angajați
    1
  • 2024

    Cifra de afaceri
    295 mii lei
    Profit net
    12 mii lei
    Angajați
    1
  • 2023

    Cifra de afaceri
    262 mii lei
    Profit net
    2 mii lei
    Angajați
    1
  • 2022

    Cifra de afaceri
    244 mii lei
    Profit net
    15 mii lei
    Angajați
    1
  • 2021

    Cifra de afaceri
    251 mii lei
    Profit net
    50 mii lei
    Angajați
    1
  • 2020

    Cifra de afaceri
    288 mii lei
    Profit net
    54 mii lei
    Angajați
    1
  • 2019

    Cifra de afaceri
    215 mii lei
    Profit net
    2 mii lei
    Angajați
    1
  • 2018

    Cifra de afaceri
    172 mii lei
    Profit net
    9 mii lei
    Angajați
    1
  • 2017

    Cifra de afaceri
    151 mii lei
    Profit net
    395 lei
    Angajați
    1
  • 2016

    Cifra de afaceri
    129 mii lei
    Profit net
    8 mii lei
    Angajați
    1

Analiză

Indicatori financiari 2025

Marjă netăSlab
-3,2%Față de anul anterior: în scădere
20212022202320242025

Firma a pierdut 3,2 lei la fiecare 100 de lei vânzări.

Verde ≥ 5% · roșu sub 0

Lichiditate curentăBun
8,01Față de anul anterior: în scădere
20212022202320242025

Activele circulante (stocuri, creanțe, bani) acoperă de 8,01 ori datoriile.

Verde ≥ 1,5 · roșu sub 1

Grad de îndatorareBun
9,7%Față de anul anterior: în creștere
20212022202320242025

9,7% din activele firmei sunt finanțate din datorii.

Verde ≤ 60% · roșu peste 80%

Lichiditate rapidă
Solvabilitate
Zile încasare creanțe
Zile de stoc
CA per angajat
Rentabilitatea capitalului (ROE)

Lichiditatea rapidă, solvabilitatea, zilele de încasare și de stoc, CA per angajat și ROE, cu evoluția pe 5 ani, sunt disponibile într-un cont gratuit. Pragurile de culoare sunt orientative, nu specifice domeniului.

Istoric

Cronologie

Registrul Comerțului, ANAF, bilanțuri și portalul instanțelor

  1. 2025

    Cea mai mare cifră de afaceri din istoric

  2. 2020

    Cel mai mare profit net din istoric

  3. 2007

    Înregistrarea în scopuri de TVA

  4. Înființarea firmei

    Înmatriculată în județul Sibiu cu nr. J32/113/2007.

În cronologia completă vezi și evoluția cifrei de afaceri și a profitului. Creează un cont gratuit.

Datele aproximative (un interval de luni, de exemplu aprilie - iulie 2023) marchează perioada dintre două extrase lunare ONRC în care a apărut schimbarea.

Răspunsuri rapide

Întrebări frecvente despre MANDEA COM SRL

Este MANDEA COM SRL activă?

Da. MANDEA COM SRL figurează ca activă în Registrul Comerțului.

Care este cifra de afaceri a MANDEA COM SRL?

Cifra de afaceri a MANDEA COM SRL în 2025 a fost de 352.677 lei, în creștere cu 19% față de 2024.

Ce profit a avut MANDEA COM SRL în 2025?

În 2025, MANDEA COM SRL a înregistrat o pierdere netă de 11.364 lei.

Ce activitate are MANDEA COM SRL?

Activitatea principală a MANDEA COM SRL este Comerț cu amănuntul al cărnii și al produselor din carne (CAEN 4722).

Unde are sediul MANDEA COM SRL?

MANDEA COM SRL are sediul social la adresa Str. Lazăr Gheorghe Nr. 1, Orș. Tălmaciu, Jud. Sibiu, 555700.

MANDEA COM SRL este plătitoare de TVA?

Da. MANDEA COM SRL este înregistrată în scopuri de TVA.

MANDEA COM SRL are datorii la ANAF?

Nu. MANDEA COM SRL nu figurează în lista ANAF a contribuabililor cu obligații fiscale restante.

Vezi toate datele despre MANDEA COM SRL

Date financiare complete, asociați, dosare în instanță, informații de contact nemascate, clasificare și multe altele.

  • Gratuit pentru început
  • Fără card necesar
  • Acces instant

Ești reprezentantul acestei firme? Pentru corectarea sau eliminarea datelor, scrie-ne la [email protected].